Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Masz racje Luka, to wszystko gowno. K100D, to tez gowno. To samo co Dl/DS tylko dodatki z shakiem i lepszym jpg? Ja i tak robie w raw. a niech kupuja to g...., bo im wiecej elektroniki, to tym wrazliwsze na zepsucie. Tylko pamietajcie, nie bawcie się w ten sposob, zeby aparatem wstrzasac, sprawdzajac antishake, bo jeszcze szybciej zepsujecie. Jestem rozczarowany aparatem.

[ Dodano: 2006-07-08, 02:36 ]
Aha, jesli juz kupowac, to DS-a, tylko wykorzystajcie 100 % jego mozliwosci, bo ma ogromne. Tylko trzeba wiedziec jak.

Dlaczego go tak krytykujesz?W czym DL jest lepszy od K100D?Podejrzewam ze w niczym...
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No wlasnie w niczym nie jest lepszy od DL-a, a wszyscy oczekuja cudow nad Wisla. Tylko ma shake, tak jakby do tej pory byl problem ze zrobieniem zdjec. :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-11, 14:30 ]
I dlatego bronie starsze modele DS i DL.
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
hmmm - macałeś go już w końcu czy nie. Bo na razie półsłówka sprzedajesz ((-;
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No i jeszcze podobno znacząco lepszy AF, ale na to trzebaby zrobić jakiś test porównawczy z DS/DL z użyciem w obu tych samych szkiełek.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Tylko ma shake, tak jakby do tej pory byl problem ze zrobieniem zdjec.


"que penis aqua turbat?" ;-)


tokiem takiego rozumowania dojść możemy do dagerotypu.... :-o
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tokiem takiego rozumowania, powinien miec jeszcze wodotrysk i monitor z folii 12 calowy skladany :mrgreen: Bo juz japonce robia z folii monitory
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
e-ink? Ale po co? (-;
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Piotrze napisz wreszcie czy miałeś K100D w ręku i po ile jest w Japonii :-)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Re: *istDL, K100D
brozekpit napisał/a:
Witam.

*istDl +18-55 za 476USD, czy K100D za 699USD?


DL znowu potaniał o stówkę $: np. tu:
BTW jak już będzie K100D w sklepach to DL chyba 150$ będzie kosztował :mrgreen:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
DL znowu potaniał o stówkę $: np. tu:
BTW jak już będzie K100D w sklepach to DL chyba 150$ będzie kosztował

$ 339.95 - kurde - za tyle u nas to bym go chyba już jutro kupował i mógłbym go nawet zajechać i zużyć do cna zanim nazbieram an K10D.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Ja to już normalnie białej gorączki dostaję. Za 2.5 tygodnia idę na urlop, aparatu nie ma, a tu takie rzeczy wyprawiają. :-? Polska nadal jest jakoś dziwnie traktowana. DL-e były w AsterFoto najtaniej po 2200 z obiektywem, ale już od półtora miesiąca nie ma. Jak znalazłem sklep który obniżył ceny do 2109zł to też okazało się, że już nie ma i nie będzie. Kolejne oferty są za 2300- 2400zł (chociaż nie pytałem, czy rzeczywiście mają je na magazynie) co też wydaje się już raczej dużo jeśli za chwilę będzie K100D w dobrej (mam nadzieję) cenie. No i jak człowiek popatrzy, że w USA mają DL-a z kitem za 1100zł, to co sobie można pomyśleć? Że tam ludek w podstawówce z kieszonkowego sobie lustrzankę kupuje, a w Polsce jak się żywi rodzinę, to trzeba się piętnaście razy zastanowić zanim kupi się lustrzankę z podstawowym obiektywem! Paranoja. Jakby tego było mało, to pokładaliśmy nadzieję w Samsungu, no i owszem, DS2 jako GX-1S jest dostępny w Polsce (co już jest rewelacją) ale entuzjazm studzi fakt, że w Wielkiej Brytanii oferują go z rabatem 100funtów i w zestawie z 18-55 i 55-200 kosztuje wtedy 400funtów czyli 2360zł!!! :shock: Czyli znowu jesteśmy traktowani jak dojna krowa, która napędza ten cały biznes. Aaaaa idę się pochlastać. :cry:

Jak Pentax będzie tak dłużej zwlekać z wypuszczeniem K100D na rynek europejski, to się na niego obrażę, kupię GX-1S, na czole nalepię mu napis "Atari" i pójdę w teren robic zdjęcia :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-12, 08:18 ]
No patrzcie, ledwie sobie ponarzekałem, a już obniżyli ceny GX-1S :mrgreen: Można go już teraz kupić za 2488zł a GX-1L za 2115zł.
 

scati  Dołączył: 19 Kwi 2006
gebi ja bym brał nawet ten droższy. W sumie urlop to swietna sprawa z nowym aparatem... Przy tej skali cen 150 zł to nie tak wiele a ile radosci z nowego sprzetu...
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
DL znowu potaniał o stówkę $: np. tu:
BTW jak już będzie K100D w sklepach to DL chyba 150$ będzie kosztował :mrgreen:


Ta promocja to dla wszystkich czy dla wybranych?

W takim układzie to chyba zrezygnuje z k100d.... za duza roznica kasy... 339 a 619... a matryca ta sama... nadal 6 mln....
A tak to za roznice kasy mozna dokupic duzą karte i jakies szkiełko ciekawe...
Co Wy na to?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Pozwolę sobie odświeżyć topic bo natrafiłem na ciekawą ofertę DS od Samsunga + wycieczka do Turcji a to wszystko za 2599zł,
http://www.fotobasia.pl/produkt.php?id=1325
żeby tak do K100D tą wycieczkę dodawali, ech rozmarzyłem się. :roll:
P.S. Ciekawe czy aby w Turcji się nie okaże że trzeba ze 2000$ dopłacić żeby skonsumować tą wycieczkę :mrgreen:
 
-szu-  Dołączył: 23 Maj 2006
tomecki napisał/a:
Pozwolę sobie odświeżyć topic bo natrafiłem na ciekawą ofertę DS od Samsunga + wycieczka do Turcji a to wszystko za 2599zł,
http://www.fotobasia.pl/produkt.php?id=1325
żeby tak do K100D tą wycieczkę dodawali, ech rozmarzyłem się. :roll:
P.S. Ciekawe czy aby w Turcji się nie okaże że trzeba ze 2000$ dopłacić żeby skonsumować tą wycieczkę :mrgreen:


Bez komentarza.
Proponuje zapoznać się z punktem 3.c regulaminu dostepnego tutaj:

Regulamin
 

FraZa  Dołączył: 25 Kwi 2006
Już teraz właściwie całkowicie przestałem żałować zakupu(a właściwie braku informacji o K100D) DL-a. Zwłaszcza w kontekście wpisów jak powyższe :)
Kupiłem go na początku marca, jeszcze nie było żadnych informacji o następcach
Zrobiłem kilka tysięcy fotek, sporo się nauczyłem. Zwłaszcza że teraz jest lato i sporo plenerów. Więc nawet dobrze, że nie miałem żadnych informacji, bo bym czekał przynajmniej pół roku i się wściekał. A życie trzeba chwytać :)
Dla czekających - ja bym spokojnie czekał teraz na pojawienie się aparatów i pierwsze recenzje - chociaż mało prawdopodobne że będą to nieudane modele. No i robił analogiem - bo jak juz jest cyfra to analog się kurzy - ja sam nie mogę skończyć od kilku miesięcy filmu
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
-szu- napisał/a:
Bez komentarza.
Proponuje zapoznać się z punktem 3.c regulaminu dostepnego tutaj:

Sądziełeś, że do każdego aparatu dodają wycieczkę?
Hmmm...
 
-szu-  Dołączył: 23 Maj 2006
Michu napisał/a:
-szu- napisał/a:
Bez komentarza.
Proponuje zapoznać się z punktem 3.c regulaminu dostepnego tutaj:

Sądziełeś, że do każdego aparatu dodają wycieczkę?
Hmmm...


Ja nie, a Ty?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mi z wycieczek wystarczają te do sklepu po browar, tudzież jakieś wycieczki osobiste z miejscowym lumploretariatem, więc Turcja jest totalną abstrakcją.
 

FraZa  Dołączył: 25 Kwi 2006
Dla zniecierpliwionych pierwsze wrażenia uzytkowników

http://forums.dpreview.co...thread=19353632

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach