sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
to i ja wrocilem do korzeni ;-)
4 rolki polypana 50 swiecone na 64 wywolane ;-) W ciemnosci dlonie szybko przypomnialy sobie dawna sprawnosc i obylo sie bez problemu ;-) Milo, naprawde milo, teraz pozostaje tylko kontynuowac :-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Taaak, znowu syn marnotrawny :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
czyżby to były inne przeżycia niż wywoływanie rawa w photoshopie? :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hehe, no pewnie, juz nawet zapomnialem jakie, bo ostatnio jakies 20 lat temu to robilem ;-)
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Re: to i ja wrocilem do korzeni ;-)
sylwiusz napisał/a:
4 rolki polypana 50 swiecone na 64 wywolane ;-)


...tak sie właśnie czasem zastanawiałem, co z tymi MX'ami wyrabiasz? ;)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
No wlasnie drogi Mertzu to ;-) Jescze Ilford Pan 400 swiecony na 800 czeka, ale skonczyla mi sie woda destylowana :-D
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
To musi coś w tym być. Ja nie wychodzę poza C41, brak mi czasu nawet na skanowanie nagatywów (tak, tak - dwumiesięczny brzdąc potrafi dać w kość :). Ale cieszy to niesmowicie. Chociaż znajomy nikoniarz stwierdził, że strzelanie w tych czasach na kliszy, do tego jeszcze prawie zabytkowym manualem to de facto snobowanie.... ;) Ale mnie rozumie :)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ale powiem Ci, ze coraz wiecej ostatnio widze takich roznych snobow, cos w tym jest, taka sztuka... Moze nie w ilosciach jak widac roznej masci cyfry, ale chyba wiecej niz 1-2 lata temu...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
de facto snobowanie

Snobowanie - szmobowanie. Radocha, fun i entertejment. Po pierwsze, drugie i trzecie. Snobowanie dopiero po czwarte ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf napisał/a:

Snobowanie - szmobowanie. Radocha, fun i entertejment. Po pierwsze, drugie i trzecie. Snobowanie dopiero po czwarte


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie długo trendy, jazzy czy kaczi nie będzie posiadanie cyfrówki/cyfranki tylko starego kliszowca :mrgreen: ..... trzeba zacząć wykupywać sprzęt z allegro :shock: ..... to już nie długo będzie złoty interes, mówie Wam :roll: :mrgreen:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Niektórzy już wykupili...:

http://manufactura.home.p...30b9375fa35c730

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach