opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
nie sądzę

gdyby nie to, że Vader wygrała SGS4, to też bym się pewnie woził z Moto G :-)
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Arti napisał/a:
andybond napisał/a:
Moto G LTE-to mój wybór.

hmmm... u mnie defajka też została zastąpiona Moto G z LTE. Przypadek?
:evilsmile:

Nic podobnego,po prostu wiemy co to dobry sprzęt ;-) Fakt,z Motkami jestem prawie od zawsze,nigdy mnie nie zawodziły,jakość wykonania bez zastrzeżeń,więc nie było innej opcji jak kolejna Moto.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeszcze nie ma na niej loga Lenovo.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
espresso napisał/a:
Mam ostatnio bliski kontakt z Lumia 630. Chyba najlepszy stosunek ceny do zawartości, świetne mapy, nawigacja,

Na pewno zaletą są mapy całego świata do sciągnięcia, ale jeśli chodzi o nawigację po Polsce to lipa - aktualizacje z wielomiesięcznym poślizgiem (np. pół roku czekania na most na Odrze, kompletna nieprzydatność w centrum Wrocławia - nawigacja każe skręcać pod prąd), brak info o korkach i objazdach, lipna kalkulacja tras i kompletny archaizm - brak możliwości dodania punktów pośrednich. Również ograniczenia prędkości w Polsce, Czechach i Niemczech - bardzo nieadekwatne do stanu faktycznego.
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
Nikt nigdy nie powiedział, że Garmin sprawdza się w Polsce. Za zachodnią granicą jest ok, ale u nas. Osobiście przekonałem do Google. Parę razy uratowała mnie przed sporymi korkami.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
plwk napisał/a:
Jeszcze nie ma na niej loga Lenovo.

Bo i nie było Googla :-P
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
espresso, jedyną zaletą Garmina jest możliwość wgrania UMP.
 

pawel_fan  Dołączył: 07 Wrz 2009
Panie i Panowie, mam pewien problem. Zakupiłem używaną Nokię E7, z polskiej dystrybucji, system zaktualizowany do Belle, bez simlocka (pierwotnie był orange). Mam 4 karty SIM - dwie PLAY (jedna abonament i jedna pre-paid) i dwie angielskie O2 pre-paid. Na obu kartach PLAY i jednej O2 wszystko wydaje się działać tak, jak powinno, jednak na drugiej O2 telefon zachowuje się dziwnie: po włączeniu na zmiane pojawia się tapeta ekranu i czarny ekran z kilkoma białymi punktami (taki, jak przy włączaniu), tak się dzieje przez kilkadziesiąt sekund, po czym urządzenie się wyłącza. Karta nie wyglada na uszkodzoną, w innych aparatach działa, obie O2 zostały zakupione w tym samym czasie.
Macie jakies pomysły, co sie dzieje? Mieliście podobne przypadki?
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Może ta jedna karta wymaga innego napięcia i telefon nie jest w stanie jej obsłużyć?
 

pawel_fan  Dołączył: 07 Wrz 2009
Dziękuję, Gwiazdor. Z service manuala wynika, że E7 obsługuje napięcia 1.8v i 3v. Raczej niemożliwe, że karta kupiona 3 miesiące temu nadal wymaga 5v... No nic, szukam dalej :)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Czy jest na sali posiadacz elephone'a P6000, szukam coś do 600 zł. ;)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Panie i Panowie, mam wybór między jedynie Samsung Galaxy Grand Prime a HTC Desire 620, co Waszym zdaniem lepsze?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
bebechy (CPU,GPU,RAM,SSD ;-) ) takie same, bateria w Samsungu większa, wyświetlacz w HTC wyższej rozdzielczości

brałbym chyba HTC bo z nakładkami Samsungowymi mam złe doświadczenia (i to mimo używania minionego flagowca SGS4)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Od 4 lat używam HTC i też się do niego skłaniam.... Ale może wziąść coś, opylić nieużywane a zakupić sibie np. Jiayu S3?:-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Spinner, nie zastanawiałbym się ;)
po dwuletnim bezawaryjnym używaniu lenovo a820 zaryzykowałem po raz drugi ;) co prawda nie jiayu
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
jakiegoś Jiayu miał kumpel (kupowany jakieś 2 lata temu) i to było padło - tzn fajne bebechy i wielkość, ale ekran się wypalił, gps działał jak chciał, ogólnie problemy z niestabilnością

no ale może się poprawili...
 

killym  Dołączył: 16 Sie 2013
Kupiłem ostatnio konkurenta Jayiou czy jakoś tak:) - Elephone p6000 i za te pięniądze (110 euro) miód-malina.
Nie chciałbym go tak chwalić co by się nie zepsuł ale wszystko ok tylko podczas dłużej sesji (internet, gry) potrafi mocno nagrzać się obudowa.
2gb ramu, 64bit, 4g i 33 000 pkt w antutu. Naprawde polecam
 

rssilv3r  Dołączył: 18 Gru 2010
Do gadania i trochę netu + oczywiście focenia :) Nokia 808, tylko do netu i oglądactwa LG G2.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
Ogólnie ostatnio jest coraz więcej lepszych telefonów chińskich marek i coraz większa świadomość użytkowników telefonów, że nie tylko Sony, Samsung i Nokia istnieją, ale też Xiaomi, Jayiu, Doogee, Asus, ZOPO, THL, Meizu, Umi, Cubot i jeszcze kilka innych dobrych, niedrogich producentów.
 

berpa  Dołączył: 01 Lis 2010
To było do przewidzenia, że najpierw w Chinach będą produkowali pod czyjąś marką i nadzorem, potem będą kopiować, aż wreszcie zaczną sami produkować i sprzedawać swoje wyroby. Poszli sprawdzoną drogą Japonii i Korei.
Polska z kolei podnosząc podatki i likwidując własny przemysł i myśl techniczną kieruje się prostą drogą do modelu jaki panuje w Burkinii Faso, stając się źródłem taniej siły roboczej dla wszystkich wokół.
Niedawno nabyłem Xiaomi MI3 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony stosunkiem ceny do jakości.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach