Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
PiotrR napisał/a:
Nigdy w życiu nie dostałem esemesa z zaproszeniem na lody, zapiekanki ani inne atrakcje. Reklamowych też nie dostaję. Coś jest ze mną nie tak?
Proponuję, żebyśmy dzisiaj powysyłali sobie esemesami zaproszenia na lody i zapiekanki. Skończy się marudzenie "ja nigdy nie dostałem zaproszenia" :-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Kytutr napisał/a:
Proponuję, żebyśmy dzisiaj powysyłali sobie esemesami zaproszenia na lody i zapiekanki. Skończy się marudzenie "ja nigdy nie dostałem zaproszenia" :-)
No i dostałem esemesa z zaproszeniem na lody i zapiekankę. Zaraz poślę dalej :-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Dzisiaj dostałam takiego smsa. Nadawca mi nieznany..
Cytat
Kury będą. Ile? Planowany uboj sobota/poniedziałek
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
mygosia, sorry. To ja :oops:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja też dostałem zaproszenie na lody, ale od Kytutra. Jako wieczny malkontent stwierdzam, ze wolałbym od Gosi.

;-)

Jako drugiego i trzeciego telefonu wciąż używam E52. Dobre, szybkie, bateria trzyma tydzień, a bez gadania dwa tygodnie... Taki awaryjny system czuwający bez zbędnych bajerów, a jednak z niezbędnymi funkcjami.

Ale zamiana lumii 1020 na coś innego smartszitowego nadal pozostaje trudnym zagadnieniem. Może Bratek albo Tulipan? Tak jak nowe androidasy, te dwa również zwykle są na kablu.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
tref, wysłabym do Ciebie zaproszenie na lody ale nie miałem nr tel. Do Kyutura mam i wysłałem.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
TM_Mich, no jak to od Ciebie???

Serio serio?

;-)
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
mygosia, serio, serio.
Twój nr mam w telefonie od czasów PPD w Krasnobrodzie, a Gosia Koszykowska to osoba, która powinna dostać tego smsa. ;)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Mygosia, a z tymi kurami to zdążysz na sobotę/poniedziałek?
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Kytutr napisał/a:
Mygosia, a z tymi kurami to zdążysz na sobotę/poniedziałek?

Jak nie, to mogę przetrzymać do wtorku :)
 

artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
Do kur- jajka dorzucę - mam dobre dojście :mrgreen:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kiedy telefon nie ogarnia połączenia telefonicznego i WiFi w jednym czasie to trzeba go zmienić. I tu dylemat. Potrzebuję czegoś małego i w miarę szybkiego, najlepiej z dobrym aparatem. Nie chciałbym wydać na toto więcej niż złotych pięćset, stąd używane telefony jak najbardziej wchodzą w grę. Na oku mam Sony Z1 Compact ale jeśli jest coś podobnego, lepszego i mniejszego w tej kwocie to chętnie się przyjrzę.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
plwk napisał/a:
Może taki

5 cali to już dla mnie krowa jest. Jestem facet, im mniejszy to mnie bardziej zadowoli.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jestem ślepy facet i 5,5 cala nie jest dla mnie za duży 8-)
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
W Z1c uważaj na szybę ,ja ją lekko uderzyłem i mi popękała. Od tego momentu fon zaczął ostro wariować. Po za tym felerem fon jest ok.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Enzo, nie wiem czy lepszy ale dobry Samsung Galaxy S5 Mini? Na duży plus to ma wymienną baterię.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Zdaje się, że teraz poniżej 5 cali to tylko telefony z najniższej półki wychodzą. Beznadzieja.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Też rozglądam się za czymś < 5" i z lepszych nowych urządzeń zostają zdaje się tylko tylko ajfony, XPERIA X Compact i Galaxy A3…
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przy mniejszych niż 5" 2GB RAMu pojawia się dopiero przy cenach powyżej 800.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach