motomouse  Dołączył: 14 Sie 2007
Moja 6310 przetrwała 1,5 roku - ale niestety utopiła się w ubikacji :(. Gdyby nie to, to podejrzewam, że miałbym ją do dzisiaj.

Później miałem 6100 - niestety okazała się zbyt delikatna, i po roku użytkowania została zezłomowana. Następnie nadszedł czas na Motorolę V3 - ja ją używałem rok, a teraz dobija ją córka.

Obecnie używam SPV 650 ( rebrandowany HTC 710 ) - smartphone, ale jak na razie daje radę. Szkoda tylko, że baterię muszę ładowac co 2 dni ;-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
tomecki, w zamian chciała mi dać SE k750i, ale ten jako drugi tel. już mi zupełnie nie pasuje :) Poza tym kocham moją żonę i mogę oddać jej wszystko (może czyta to forum za moimi plecami ;) )
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
Poza tym kocham moją żonę i mogę oddać jej wszystko

screwdriver, czyżbyś miał zamiar kupić nowe szkiełko albo nową puszkę, a żona o tym nic nie wie :mrgreen: ?
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
tomecki, ciiiichooooo... :)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
sie wie ;-)
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
ja polecam nokie 5140i NIE ZNISZ CZAL NA
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
 
:-) Mam dylemat bo joystick mi pada w Eryku i już nie chce żadnego SE...Chciałbym zakupić jakąś Nokie która będzie z szczelną obudowa żeby sie nie dostawał tak szybko kurz jak w k510i...Bez joysticka nie musi mieć żadnych bajerów tylko wielkość taka jak k510i może ciut wyższa.Co polecacie na aukcjach jest pełno wiem...Ale chciałbym wiedzieć coś bo nigdy nie kupowałem telefonów z Nokia. Przeznaczenie do Dzwonienia i SMS.
Nie musi być to nowy model istotne jest żeby trzymała bateria długo. Cena też stosunkowo niska.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
SiekaSS napisał/a:
Przeznaczenie do Dzwonienia i SMS.
Nie musi być to nowy model istotne jest żeby trzymała bateria długo.

6310i Mam już parę lat i polecam.
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Znam trochę ten model kolega kiedyś miał...ale ona jest za długa...Chce by zmieściła się do pokrowca który jest na pasku z plecaka NANEU Military Bravo.
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
SiekaSS, może pójdź do jakiegoś komisu z pokrowcem i dobierz taką która Ci się podoba/ma dane funkcję i mieści się w ten pokrowiec? :roll:
Bo ja go na oczy nie widziałem i nie wiem co się zmieści więc nie mam co polecić :-P
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
nie widziałeś nigdy Sony Eryka k510i :?: :shock: nie no chce kupić max do 120zł używany albo nowy.
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Widziałem ale on może idealnie wchodzić w tą kaburę (czy co to tam jest) a może mieć centymetr z każdej strony...

No to może Nokie E65? O ile dobrze pamiętam jest podobnych wymiarów a fajny telefonik, tylko że rozsuwany a nie każdemu to pasuję.
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
:mrgreen: czytaj uważnie nie chce kupować komórki w cenie dobrego Obiektywu :-D
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
SiekaSS, może pozostań przy SE, uzbieraj jeszcze ciutkę i zastanów się nad w810i. Bardzo dobry stosunek jakość/cena, dość przyzwoita bateria, bardzo dobra funkcjonalność i co najważniejsze chyba dla Ciebie-joystick jest już na mikrostykach klawiaturowych więc nie ma się tam co psuć ;-)
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Kończy mi się właśnie umowa w plusie i chcę ją przedłużyć. Mogę wybrać nowego buraka, ale takiego, żeby można było korzystać z map GPS.
Który z tych modeli ma taką możliwość od razu, a do którego coś trzeba dokupić?
No i na co zwrócić uwagę przy zakupie, pytam ogólnie o różne funkcje.
Z buraka dzwonię, wysyłam sms/mms (więc i aparat w miarę dobry się przyda), czasami korzystam z netu. Takie bzdety jak możliwość nagrywania filmów, czy super multimedialne odtwarzacze mp3 (wystarczy zwykły) mnie nie interesują.

Proszę o pomoc bo z listy 100 telefonów (właśnie je po kolei sprawdzam) do wyboru wykopię się raczej za spory czas :-)

Aha, no i nie chcę dopłacać za bardzo. Taryfa to 55, max dopłata 200 pln.
Jest tu jakiś spec od komórek?

Najlepiej żeby to było coś z N lub SE, na pewno nie LG i Sagem.

No i jakaś większa rozdzielczość/ekran niż w moim k750i.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Raven, jestem w takiej samej sytuacji jak ty, też mi kończy się umowa w Plusie i też chcę wymienić k750i na coś fajniejszego.

Plus zaproponował mi SE C702 (ma GPS) za 249 zł.
 

regis  Dołączył: 30 Gru 2006
Ijon napisał/a:
SE C702 (ma GPS)


ale program do nawigacji trial chyba na 3-miesiące, mapy ściągane po GPRS wiec kasa za transfer sporych ilości danych.

Żeby pomyśleć poważniej o nawigacji w telefonie trzeba by wybierać coś na WM lub na Symbianie. Jakiś N73 co najmniej ale do niego trzeba będzie dokupić moduł GPS na bluetooth, a najlepiej chyba N95, N95 8Gb.
 
pancurski  Dołączył: 13 Mar 2008
Bardzo niedawno temu przedłużałem umowe i wybieram aparat w Erze. Miałem dwa wymagania, żeby była Nokia i żeby był Symbian. Stanęło na E51 bo model, który chciałem mieć był niedostępny czyli E65, Plus akurat go ma.

Tak jak wspomnial regis, jestem za symbianem i modułem gps jako oddzielne urządzenie.
Obawiam się, że tel z wmontowanym gps pochodzi ze 3 godziny tylko.

Od SE trzymałbym się z daleka, jeśli nie nokia to samsung.
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Ja nie chcę jednak dopłacać.
Wstępnie wybrałem sobie coś spośród tych:

SE W910i, W890i, K880i
N N70, N70ME, E50, 6288

Pancurski
, a co masz do SE? Ja mam k750i i jestem baaardzo zadowolony.

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
E50 jest już leciwe i wolne. E51 jest epokę do przodu, wczoraj się nim bawiłem i ma w sumie wszystko co można chcieć i jeszcze więcej..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach