opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
A3 całkiem sprytne urządzenie a i rozmiar odpowiedni.

Nie wiem tylko czy jest atrakcyjny cenowo.
Używam modelu z 2016 i jestem zadowolony.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Jak 5'' to Oneplus 3T. Tylko cena trochę nie ta.
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Nie wiem jak bardzo poszerzać zakres poszukiwań, ale też aktualnie zastanawiam się nad zmianą telefonu (obecnie używam wiekowego Sony Xperia J) i przez chwilę zastanawiałem się czy nie cofnąć się o epokę... http://allegro.pl/orygina...6823831896.html
(i ma gwarancję)
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
opiszon napisał/a:
A3 całkiem sprytne urządzenie a i rozmiar odpowiedni.

Tak jest. Tym bardziej A3 2017. Nawet można go podtopić, albo umyć pod kranem ;-)
Jest nieduży i bardzo solidny. Tylko, niestety ~1000 zł...
 
Mirro  Dołączył: 03 Sty 2013
Dla mnie A3 ma jedną zasadniczą wadę: SAMSUNG zrezygnował w tym modelu z diody powiadomień.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Poniżej S7 nie ma co schodzić w Samsungu, mają fatalną nakładkę, która powoduje zacięcia Andka...
 

kataryniarz  Dołączył: 19 Gru 2009
Potwierdzam dobre opinie o Samsungu A3, dobra jakość za rozsądne pieniądze, żadnych zacięć.
 

Maro66  Dołączył: 30 Lip 2017
Obecnie nakładka Samunga jest mocno odchudzona. Mi nie tnie, a mam A3 2016. Od kilku dni Andek 7. Wszystko śmiga jak należy.
 

artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
Hmmm a jeśli nie samsung to co ? Przyglądam się od jakiegoś czasu samsungom S6 i A5, ale nie bardzo widzę jakieś inne opcje.
Telefon ma: "jakoś wyglądać", być nieduży - miło by było 4,7-5 cala, ekran z amoledem, dioda powiadomień, aparat ze stabilizacją ..... i czynnik najbardziej decydujący cena :-D
 
plis  Dołączył: 12 Paź 2011
Z amoledem może być ciężko poza Samsungiem. Ja wziąłem Motorolę G5 Plus. Super śmiga, a poza tym powinienem mieć dłużej aktualizacje systemu. Nakładki systemowej nie ma. I dobrze.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
artycja napisał/a:
aparat ze stabilizacją ..... i czynnik najbardziej decydujący cena :-D

Też się biję z myślami ostanio... ale nie mam zamiaru wydawać 3000 zł za telefon, nie ważne jak bardzo złoty by on był... Już bym wolał pocketa Sony RX100 mk3.
Ale moim typem stał się ostatnio Huawei Mate S, flagowiec sprzed dwócxh lat. A i cena przystępna w sklepie bestcena.pl (sklep zbiera pozytywne opinie).
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
x4rd napisał/a:
Poniżej S7 nie ma co schodzić w Samsungu, mają fatalną nakładkę, która powoduje zacięcia Andka...

Można zejść na A5 2017. Nie wiem jak A3 2017 w kwestii większych obciążeń (miałem z nim niewielki kontakt, ale robił naprawdę dobre wrażenie), ale już A5 2017 to naprawdę niewiele można zarzucić (mam w pobliżu dwóch intensywnych użytkowników). W każdym razie na pewno nic się nie tnie. Oczywiste jest, że uruchomienie "dobrze" napisanych aplikacji w dużej liczbie "zatnie" nie tylko A5, ale i S7. Nie zmienia to faktu, że interfejs użytkownika w Samsungach (nawet tych najnowszych) jakoś niespecjalnie mi się podoba. Ale to już kwestia gustu.
 

artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
Szukając "rozsądnego"rozwiązania natrafiłam na coś takiego https://www.tabletowo.pl/...sung-galaxy-s6/ , co jednak nadal nie dało mi jednoznacznej odpowiedzi.
zorzyk napisał/a:
Ale moim typem stał się ostatnio Huawei Mate S,
- rzucę okiem na specyfikację :shock: może "oczyska" wyjdą z zachwytu :)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jedna jedyna wada rzuca się w oczyska - bateria.... ale może wyastarczy jakiś powerbank w kieszeni?
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
A jeszcze jedna wada to brak wifi 5G.
Jeśli Huawei to bardziej Honor 7 ale znowu matryca kiepskawa.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
kataryniarz napisał/a:
Potwierdzam dobre opinie o Samsungu A3, dobra jakość za rozsądne pieniądze, żadnych zacięć.


A to być może się poprawili, ja się przejechałem na ich telefonach :roll:
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
x4rd napisał/a:
A to być może się poprawili, ja się przejechałem na ich telefonach

Seria A (2017) jest naprawdę bardzo fajna. Z 2016 mam kontakt tylko z A5. Też niezły smartfon, ale wersja 2017 jest wyraźnie "fajniejsza" pod każdym względem. Zbliżyli się ogólnym hmm... "look & feel" raczej do serii S. ;-)
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
komtur napisał/a:
x4rd napisał/a:
A to być może się poprawili, ja się przejechałem na ich telefonach

Seria A (2017) jest naprawdę bardzo fajna. Z 2016 mam kontakt tylko z A5. Też niezły smartfon, ale wersja 2017 jest wyraźnie "fajniejsza" pod każdym względem. Zbliżyli się ogólnym hmm... "look & feel" raczej do serii S. ;-)

Potwierdzam. Miałem służbowo chyba wersję 2015 (?) i lubiła się przyciąć, także jakość rozmow czasem zostawiała nieco do życzenia. No i trwałość baterii, jak trzeba było jakiś wiekszy soft na tym odpalić...
Wersję 2017 (A3) kupiłem córce na urodziny i na tyle, na ile się nim pobawiłem - to świetny telefon. Wykonanie jak w klasie premium, dobry wyświetlacz, dźwiek czysty, zero zacięć. DLa nastolatki perfekcyjny, myślę, że do bardziej 'dorosłych' zastosowań - też.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
mh2012 napisał/a:
Nie wiem jak bardzo poszerzać zakres poszukiwań, ale też aktualnie zastanawiam się nad zmianą telefonu (obecnie używam wiekowego Sony Xperia J) i przez chwilę zastanawiałem się czy nie cofnąć się o epokę... http://allegro.pl/orygina...6823831896.html

Cofnąłem się z Xperii U z Androidem 4.0.4 (czyli jeszcze starszej) do Nokii E52. Po czym męcząc się z wpisywaniem SMS-ów zrobiłem downgrade Androida w rzeczonej Xperii do wersji 2.3.7 i... mam szybkiego małego smartfona.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Enzo napisał/a:
Cofnąłem się z Xperii U z Androidem 4.0.4 (czyli jeszcze starszej) do Nokii E52. Po czym męcząc się z wpisywaniem SMS-ów zrobiłem downgrade Androida w rzeczonej Xperii do wersji 2.3.7 i... mam szybkiego małego smartfona.

Na który nie jest dostępna połowa aplikacji a dostępna połowa, to z grubsza stare wybrakowane wydania? Co w tym telefonie pozostało "smart"?
Działa w ogóle Play na 2.3? Bo o ile dobrze pamiętam na 2.1 tylko stara aplikacja market, która przestała i trzeba było z alternatywnych marketów korzystać /ręcznie ściągać .apk

Tak na marginesie to mi się znowu zepsuł suwak od blokady w E6 (tylko tym razem nie plastik, tylko suwak do przelutowania jest) i się wkurzyłem i wziąłem z szuflady jakiegoś 5" chińczyka z andoridem 5.1 co to go przygarnąłem na nawigację... Eh, nie jestem zadowolony o-\ W kieszeni się słabo mieści, zrobić coś jedną ręką idąc ulicą to jakaś masakra, pisania na ekranie nadal nie opanowałem w stopniu zadowalającym. I jeszcze ładować muszę go co półtora dnia - masakra.
A 4-4.3" telefony to albo stare wersje systemu, albo słabe parametry techniczne. Myphone GO, nowy za 230zł i wyszedł z 6.0 i dostał aktualizację do 7.0... Ale z 1gb ramu chyba może być krucho na tych systemach? Tak to mój faworyt w sumie. Stoi w zgodzie z moją zasadą "na telefon nie ma sensu wydawać więcej niż 300zł".
Ale są ważniejsze wydatki o-\

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach