DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
opiszon napisał/a:
LG

Poczytaj najpierw w necie opinie. Nie wiem jak ten model ale syn miał G Flex II, kupiony jako nowy, za ponad 2K PLN - po 2 latach na złom. Pada układ zasilania i telefon pracuje tylko wtedy jak jest podpięty do ładowarki pomimo nowej i w pełni naładowanej baterii. Jedyne rozwiązanie to wymiana płyty głównej. Jest to problem powszechny w wielu modelach LG, nawet w Nexus'ach. Producent szyderczo rozkłada ręce pytając: "A co my możemy Panie?" Ewidentnie niedopracowane "zaplanowane zestarzenie" :-/
Nigdy więcej nie kupię żadnego LG :evil:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
DeTe, Samsung S4 Lady Vader po 3 latach na złom. A cenę miał podobną (dobrze że go wygrała w konkursie ;-) )

Także jak by ten LG za 600zł wytrzymał 2 lata...

[ Dodano: 2017-10-03, 16:56 ]
Ja się nie łudzę że kupimy telefon na więcej niż 2 lata.
Zresztą kto by chciał używać potem takiego starego rupiecia na którym nic nie chodzi ;-)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Aaa, za 6 stów to inna rozmowa, można ryzykować :-D
 

Maro66  Dołączył: 30 Lip 2017
Dalej twierdzę Xiaomi 4x - znacznie lepszy. LG są fatalne. Znajomy kupił chyba G3. Po kilku miesiącach z boku wyświetlacza kupa wyszła, znaczy taki zafarb brązowy. Wymienili mu na nowy i to samo. Żadnego LG.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Maro66, nie ma NFC więc przegrywa przez dyskwalifikację z powodu niezgodności ze specyfikacją techniczną...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Młodemu padł w sobotę Xiaomi 4X, wcześniej Xiaomi 4A, w obu padła płyta główna. To jedynie informacyjnie, że nie ma produktów idealnych.
 

Maro66  Dołączył: 30 Lip 2017
No to pięknie. A o NFC faktycznie nie pomyślałem :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Gwiazdor, też Xiaomi Redmi 4X polecę :-)
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
iphone, tylko iphone :)
to taka oliwa do ognia :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dupa tam.
Nie spełnia założeń. ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Przesadzacie z LG, od kilku lat używam LG i zmieniam bo mi się zachciało nowszego. W ostatnim LG G2 po trzech latach zaczął szwankować bluetooth ale to chyba wina zaśmiecenia.
Chyba wszystkie telefony teraz są liczone, że mają wytrzymać dwa do trzech lat. Z wyjątkiem Iphone, w których baterie były projektowane na góra 7 miesięcy.
Teraz bawię się LG G5 SE, jak na telefon to aparat ma rewelacyjny, szczególnie szeroki kąt, a i cena przyzwoita bo nowy flagowiec niedawno wyszedł.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Zdano napisał/a:

... Z wyjątkiem Iphone, w których baterie były projektowane na góra 7 miesięcy.
...

E tam, gadasz. Mój dziadek - iphone 5s z 2013 ma się dobrze.
 

deepee  Dołączył: 28 Cze 2011
opiszon napisał/a:
A coś taniego z NFC co by mogło zastąpić umierające SGS4 Lady Vader?
Huawei P8 Lite, o ile Android 6 nie będzie przeszkodą. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Wiadomo że im nowszy andek tym lepiej ale jak się nie ma co się lubi.

Przyjrzymy się temu.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
TM_Mich napisał/a:
E tam, gadasz

Kilka lat temu udowodniono to na podstawie dokumentacji technicznej, poszli na ugodę i w gratisie wymieniali baterie.
Z tego co widzę to cały czas mają problemy z bateriami.
 
germario  Dołączył: 08 Cze 2011
O Lenovo nikt, nic? Mam dwa lata, po tym jak doszedłem do wniosku, że nie będę co dwa lata wydawał góry kasy na telefon,
i nie narzekam, bateria wytrzymuje, działa jak działal, tylko nakładka MIO jest czasami denerwująca, ale można się przyzwyczaić
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
germario napisał/a:
O Lenovo nikt, nic?

Bardzo fajne telefony, porządnie wykonane, na oko wyglądają jak o 1000 zł droższe ;-) Przymierzałem się do K6 dla córki, ale zniechęciło mnie sporo negatywnych opinii. Już nie pamiętam dokładnie o co chodziło, chyba właśnie o zasilanie (płyta główna?). Odpuściłem i spojrzałem łaskawszym okiem na Xiaomi.
A sam wciąż używam Nokii 6303 :mrgreen:
 
LinaLi  Dołączyła: 26 Kwi 2017
Ja dałam 2 razy szanse telefonom Lenovo i w obu przypadkach bardzo mnie zawiodły i się psuły głośniki i mikrofon :( umowa kupna sprzedaży samochodu

 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Maro66 napisał/a:
No to Xiaomi Redmi 4x
To wydaje się być tym, czego szukam.
Macie jakieś polecane sklepy (z cyklu tanio i pewnie :-) )?
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
A zadowoleni ze zdjęć robiony Xiomi?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach