Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
1. mi się podoba. Spróbował bym też w poziomie.
2. Też bardzo fajne, ale kadr przesunął bym ciut w lewo (znikło by to coś z prawej i cały "słupek" po lewej by się zmieścił).
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
i może taka fotka...

 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
diplodok, strasznie różnorakie masz te foty - szczerze mówiąc, to są one nierówne.

Wg mnie najbardziej na korzyść odstają te białe, wyczyszczone z molo (1. i 2.) - ale chyba potwierdza to tezę, że ładnie wychodzą zdjęcia, na których są ładne obiekty.

Cała reszta moooocno albumowa.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Przesunąłbym się bardziej w prawo, żeby cokół znajdował się bardziej w rogu. A w ogóle to nieciekawie trafiłeś z pogodą, niebo jakieś takie wypalone.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
djack, no niestety... siapilo co pare minut... a wogole to ten cmentarzyk byl na wzniesieniu za ogrodzeniem i nie bylo innego dojscie na ciekawszy kadr :-|

[ Dodano: 2008-01-05, 01:07 ]
zimno niemilosiernie bylo wczoraj ...
ja sie trzaslem, statyw mi sie trzasl aparaty mi sie trzesly...
i na razie z fujika wytrzesly mi sie 2 zdjatka - reszte musze zeskanowac
1


2
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
gratuluję debiutu na plfoto
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
Samp, dziekuje! :-B
tak sobie mysle ze jak piszesz
Samp napisał/a:
strasznie różnorakie masz te foty - szczerze mówiąc, to są one nierówne

to wynika to chyba z tego ze zkazda fotka wiaze jakies wspomnienie czy mysl - mnie one wydaja sie fajne bo wiem co sie z nimi laczylo, jak znalazlem sie w tym miejscu i takie tam p***** :-P
jednak zasadniczo rzadko udaje mi sie to poprawnieczy ciekawie zamknac w kadr zdjecia dlatego dla postronnych fotki moga byc nijakie

[ Dodano: 2008-01-08, 00:59 ]
Kraków zimową nocą

1.



2.



3.

 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
No to może ja zadebiutuję w krytyce, a później mi się odwdzięczysz.
1) mz ciekawy kadr i dobre wykonanie, na dodatek światło dobrze zagrało (najciekawsze
z 3);
2)Kadr wydaje się lecieć lekko w prawo, i chyba EV za dużo-ale tu mogę się mylić, generalnie nie jest złe
3) zupełnie mi się nie podoba, nie wiem na czym mam zawiesić oko, kadr słaby, i ta poręcz wychodząca z przodu.Brak punktu odniesienia.

Stawiam na zdjęcie nr 1
:oops:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Z tej pierwszej serii mostów nr 1 jest fajny, ale lepiej by wyglądał, gdyby przesunąć kadr trochę w prawo (tak, żeby w poziomie most był centralnie). W 2. kolor nieba jest nie bardzo (zdjęcie chyba trochę za późno było robione). Najlepiej robić takie zdjęcia przy bezchmurnym niebie i tuż po zachodzie słońca (wtedy wychodzi fajny niebieski kolor). Zobacz tutaj:
http://djack.ovh.org/zoom_image.php?id_phot=257
http://djack.ovh.org/zoom_image.php?id_phot=254
Z drugiej serii:
1. zdecydowanie najlepsze
2. fajne, te obcięcia to funkcja panorama w aparacie, czy potem obcinałeś?
3. tak jak Szpileczka.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
jeszcze jedno z nocnej serii

4.

 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
Nie jest źle, osobiście cięłabym lewą kosztem powiększenia prawej strony, no i jak używasz jakiś programów do obróbki to pozbyłabym się "fade" :oops:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Chyba troche przesadzasz z ekspozycja na nocnych zdjeciach. Masz wyjarane swatla i nawet biorac pod uwage miejska lune, to nocne niebo raczej tak nie wyglada ;-)

dz.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Most Piłsudskiego mój ulubiony most w Krakowie :-D
Za dzerrym za jasne.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
podzielam opinie Szpileczki, a porady djacka, co do kadrowania akurat widziałbym na odwrót :-P Czyli przy cmentarzyku bym się przesunął w lewo tak, żeby nagrobek w ogóle przesunąć lekko na prawo od ruin zamku (żeby nie zachodził na nie), a na moście bym sprobował wtłoczyć jeszcze więcej tego mostu, żeby poszedł do lewej i całkowicie zdominować kadr (przesuwanie wg wskazówki djacka odsłoniłoby chyba rzeczy nieciekawe i rozpraszające), co do reszty zdjęć podoba mi się 14 (molo) i sklepienie w kościele (ale to dlatego, że lubię gotyk). Laski na plaży fajne same w sobie - zdjęcie nie za bardzo, chyba że jako pamiątka z wakacji, to jak najbardziej.
Ponadto bardzo lubię taki rozstrzał tematyczny - widać, że cykasz, bo cię kręci to co widzisz. I już. :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry napisał/a:
Chyba troche przesadzasz z ekspozycja na nocnych zdjeciach. Masz wyjarane swatla i nawet biorac pod uwage miejska lune, to nocne niebo raczej tak nie wyglada

No nie wygląda, ale można to uznać za celowy efekt - fajne, psychodeliczne kolory, szczególnie na 1 :-)
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
efekt dzisiejszego wypadu do dolinki brzoskwinki

5.



reszta jak wywolam film :-P

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
diplodok, wnioskuję abyś już nie numerował kolejnej nowej fotki od 1. , tylko dalej... 8-)
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
w zasadzie moj pierwszy street i w zasadzie moj pierwszy wypad z nowa kadyszka

9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.

 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
9 całkiem fajne, chociaż trochę krzywa, reszta jakaś niemrawa.

i rowerzystów trzech się zrobiło.
*puf*

 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
troche emocji sportowych - walka o tytul mistrza

18.


19.



20.


21.


22.


23.



kadry nie do konca takie jakie chcialem ale stalem dosyc daleko na trybunach.. i ziarno tez czasami za duze... :-/
ale mecz - super :!:
szkoda ze przegralismy :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach