jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
gdzie się podziewa Piotrek?
może ktoś wie co z nim się dzieje? dawno go tu nie było, no i ta nerwowa atmosfera wokół kubków :roll:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zdefraudował kasę kubkową i teraz przebywa na Seszelach.
List gończy prokuratury Koronowskiej ściga go już od 2 dni.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Z tego co wiem, to chlopak zarobiony potwornie jest. Jak go spotkam w realu to przekaze, ze jest poszukiwany, albo razem podefraudujemy ta kasiore z kubkow!
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Tylko bez "kasiorki", dobrze :?: :!: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Tylko bez "kasiorki"


Imć Żona się obrusza ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
poniekad na temat: mnie tez nie bedzie przez najblizszy czas. jade na kaszuby, potem na srodziemne, potem gdzies pokrecic sie po francji/wlochach. wracam pewnie za jakies 1,5 miesiaca. oby for Wam dobrze dzialal ;)
 

zubryn  Dołączył: 19 Kwi 2006
Minął miesiąc od ostatniego posta w tej sprawie, więc pomyslałem że dobrze byłoby przypomnieć watek.
Piotrze jesli żyjesz daj znać. Na forum Cię nie widzę, i moich kubków-Pentaksowych też nadal nie widzę, oj nie widzę. Ale gdzie bym tam się denerwował. Przecież wreszcie chyba do mnie dojdą, więc cierpliwie sobie czekam. Pewnie to wina poczty. Wysłali transportem ślimakowym, żeby się kubeczki nie potłukły, więc troche to potrwa zanim do mnie MOJE KUBKI DOTRĄĄĄĄĄĄĄ !!!!!!!!!! Ale żeby nie było - cierpliwie czekam.
A może ktoś widział Piotra lub wie co się z nim dzieje ?
Pozdrawiam
 

darku  Dołączył: 20 Kwi 2006
.
Wersje sa dwie.
1. Rodzina wyjechala nad morze i Piotr rzucil sie w wir pracy. W ciszy i spokoju zarabia na Pentaxa 10D.
2. Rodzina wyjechala nad morze i Piotr rzucil sie w wir nocnego zycia. Rozpusta, alkohol i takie tam ;)
 
Robert Sikora  Dołączył: 25 Kwi 2006
 
Cierpliwosc cierpliwoscia, ale wszystko ma swoje granice.
Moja sie skonczyla :-(
I nie chodzi o kase, bo zadne to wielkie sumy,
ale zeby tak dlugo nie dac znaku zycia wiedzac,
ze tak duzo osob wciaz czeka? Niepowazne.
Mnie sie tych kubkow w ogole odechcialo :-P
 

darku  Dołączył: 20 Kwi 2006
.
Jak znam Piotrka to wiem, ze na pewno nie jest to lekcewazenie sprawy a jakies powazne obowiazki. Poczekajcie z wyrokami a napewno wkrotce sie odezwie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach