piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
plwk napisał/a:
O lustro Pentaksa można zapytać w Hyde Parku
Albo należy sformułować pytanie następujące: Co jadłeś(-aś) wczoraj na kolację? Wtedy jest szansa, że wątek zboczy odrobinę w stronę aparatów
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
maniownik napisał/a:
Normalnie wyrzucą mnie z pracy jak będę się śmiał tak do monitora czytając to forum
śmiej się do lustra, to cię nie wyrzucą, a zamkną w oddzielnym pokoju, bez klamek, z miękkimi ściankami, wyciszonym. No i kubraczek dostaniesz biały [a jak się postarasz, to i napis na czerwono możesz sobie sprawić o treści wiadomej na P :-P ]

[ Dodano: 2007-08-23, 12:44 ]
piotr_luk napisał/a:
Co jadłeś(-aś) wczoraj na kolację?
Oczywiście, masz rację, tak zadane pytanie niechybnie prowadzi do luster pentaksa ->

parówki - świnia - epitet - lustro [dla bezpieczeństwa nie powinno się dodawać, ale co tam] -> odbicie - własnej - twarzy :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
piotr_luk napisał/a:
Albo należy sformułować pytanie następujące: Co jadłeś(-aś) wczoraj na kolację? Wtedy jest szansa, że wątek zboczy odrobinę w stronę aparatów
Niemożliwe ! W zależności od menu najprędzej będzie to niagara, lub coś w tym guście . Przy baaardzo cięzkostrawnym menu w rachubę wchodzą jeszcze kolonoskopy. To tak trzymając się P... :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dada, można przedłużyć ten łańcuch:
odbicie własnej twarzy - strach - niesmak - wymioty - niagara :mrgreen:

[ale to chyba w skrajnych przypadkach, bo przecież większość to się raduje jak widzi się w lustrze]

Dada napisał/a:
To tak trzymając się P... :mrgreen:
Przeczyszczenia?
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
Trefa jakże śmieję się do lustra gdy je oglądam, macam i trzymam na co dziwnie reaguje moja dziewczyna :roll:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Chciałbym zauważyć, że niagara chyba nie jest kompaktem? Nie wprowadzajmy początkujących w błąd!
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Niagary nie można też nazwać lustrem. Więc co? Hybryda? ;-) A, to Pentax, zdaje się, nie produkuje.

 
Kaisel  Dołączył: 15 Sty 2007
Czyżby te wszystkie aluzje do spłuczek, miały mi zakodować w podświadomości, że aparaty kompaktowe Pentax'a są g***o warte? :roll: :-P
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Większość kompaktów jest tego warta. Ale co kto lubi.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
A to my o aparatach mieliśmy pisać? :roll: Nie, to bezsensu.



logout . . .
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kaisel napisał/a:
Czyżby te wszystkie aluzje do spłuczek, miały mi zakodować w podświadomości, że aparaty kompaktowe Pentax'a są g***o warte? :roll: :-P

Ja tam swojego 33WR sobie chwalę - głównie za to, że rzeczoną niagarę dałby radę przetrzymać. No i zdjęcia robi :-) Ale zdarzyło mi się też poprzeklinać na niego, nie powiem, ale chyba byłoby tak samo w przypadku każdego kompaktu będąc jednak przyzwyczajonym do analogowej lustrzanki.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Maciek napisał/a:
rzeczoną niagarę dałby radę przetrzymać
O ile by się nie spłukał :-D
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Dada napisał/a:
O ile by się nie spłukał :-D
A to już zależy od wartości przysłony w dolnej części porcelany
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
I czasu "natarcia" wody, bo jak wiadomo - kropla drąży skałę :mrgreen:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
tref napisał/a:
bo jak wiadomo - kropla drąży skałę :mrgreen:
na to są podobno nawet kwity
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
piotr_luk napisał/a:
na to są podobno nawet kwity
Miało być bez polityki :-P
 
danpe_
[Usunięty]
Wiecie co, naprawde musicie takie skończone debilizmy pisać?

Byłem dziś u autora wątku slajdy pooglądać - żebyście widzieli jego mine i poirytowanie jak mówił "ja piernicze, 2 strony wątku i pie** jakieś głupoty, ani jednej odpowiedzi na moje pytanie".

Jest bardziej kulturalny ode mnie więc tego nie napisał, ale ja napisze: jacyś posrani chyba jesteście wszyscy.

Koleś zadał normalne pytanie bo ma rozterkę co kupić jako "domowy" kompakcik dla rodziny, a wy jak jakieś niedorobione półmózgi zdjęcia kaset wklejacie i Bóg wie czego :shock: i pierniczycie coś o Niagara i kiblach :roll:

Śmiejecie się z jakiegoś kolesia co kupił sobie Pentaxa i "nie uzyskuje efektów takich, jakich by sobie życzył, a szumy są nie do przyjęcia", kiedy tymczasem sami tak samo potraficie wkurzyć człowieka głupim pierniczeniem.

Może se załóżcie wątek "chrzanimy na temat....." a tutaj niech się pojawi choć jedna wypowiedź kogoś normalnego w temacie?

Moderatorów tu nie ma, żeby porządku pilnować, czy też wolą się jak osły zachowywać? :roll:


Maćku od fajki ;) - kolega (zresztą imiennik) nie jest początkującym, tylko po prostu chciałby kupić domownikom kompakta, zresztą nie dziwię mu się u mnie jest tak samo. Nie widzi mi się żeby ktoś normalny uczył mamę korzystania z k100 albo Samsunga GX-10, gdy ona sama tego sobie nie zyczy i uważa to za kłopotliwe, a aparat za zbyt duży.

Jako użytkownik lustrzanki Pentaxa, chciałby aby kopakt też był Pentaxa, tak trudno zdobyć się na odpowiedź na jasno postawione pytanie?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
danpe_ napisał/a:
Jest bardziej kulturalny ode mnie więc tego nie napisał, ale ja napisze: jacyś posrani chyba jesteście wszyscy.


O widzisz? Ty też w temacie.



Ostrzegam: raz.
Czy masz rację, czy nie masz, bez inwektyw proszę.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
danpe_ napisał/a:
Koleś zadał normalne pytanie bo ma rozterkę co kupić jako "domowy" kompakcik dla rodziny
Twój kolega nie poprosił o radę, co kupić - tylko zapytał, co jest nie tak z kompaktami Pentaksa i dlaczego polecamy inne. No to skoro wie, że polecamy inne, to czytał wątki w których polecamy inne, więc już chyba wiadomo, dlaczego polecamy inne.
danpe_ napisał/a:
wy jak jakieś niedorobione półmózgi
danpe_ napisał/a:
Moderatorów tu nie ma, żeby porządku pilnować, czy też wolą się jak osły zachowywać?
Po raz kolejny wyłażą ci z butów całe snopy słomy. Dwa.
danpe_ napisał/a:
tak trudno zdobyć się na odpowiedź na jasno postawione pytanie?
Pytanie nie było jasno postawione. Niech się kolega określi, czego potrzebuje, ile ma kasy, to na pewno ktoś mu pomoże.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
danpe_ napisał/a:
Koleś zadał normalne pytanie bo ma rozterkę co kupić jako "domowy" kompakcik dla rodziny


Odpowiedź prawidłowa brzmi. Jakikolwiek.

danpe_ napisał/a:
Może se załóżcie wątek "chrzanimy na temat....."


Już jest, w HydeParku :evilsmile:

danpe_ napisał/a:
Jako użytkownik lustrzanki Pentaxa, chciałby aby kopakt też był Pentaxa, tak trudno zdobyć się na odpowiedź na jasno postawione pytanie?


Jak się upiera prz Pentaxie, to ma wybór raczej skromny. Na odpowiedniej stronie znajdzie specyfikacje i opisy i niech kupi jakikolwiek.

Poza tym kolega pytał dlaczego nie polecamy kompaktów Pentaxa. Odpowiedź jest zawarta w tym wątku, tylko czytać trzeba między wierszami: Bo nas kompakty nie interesują -no, może dolnopłuki :evilsmile:

Mógł zapytać -jaki kompakt Pentaxa polecacie. Dostałby odpowiedź taki albo siaki albo link. I finito.

Na marginesie danpe_, strasznie nerwowy jesteś. Może jakieś ziółka?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach