Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Panasonic Lumix L1...
No naprawde ladna IMHO rzecz:

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4483

Pzdr
Spinner
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: Panasonic Lumix L1...
Spinner napisał/a:
No naprawde ladna IMHO rzecz:

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4483

Pzdr
Spinner

cena tez 1999$ z obiektywem....chyba za duza chca za 7,5 M pixeli i 4/3
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zobaczie tu:

http://www.dpreview.com/a...dmcl1/page3.asp

Sekcja "Side by side", nieco poniżej na stronie.... 8-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
o rany ... dużo bym dał za czarnego pentax'a w takim kształcie (mniej więcej mesuper :) z kółkiem czasów na górze... to jest najładniejszy dSLR jaki kiedykolwiek powstał. a nawet jak na SLR to jest b.elegancki muszę przyznać.

szkoda, żem skazany na K100D :-)
(ale on też słodziutki, i do tego jak barszcz tani przy tym panas.)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Odkopię chyba najstarszego kotleta jakiego znalazłem ;-)

Miał ktoś okazję mieć tego L1 w rękach? :->
 
Disintegrator  Dołączył: 06 Lut 2008
ja mialem.

ciezkawy, ale bardzo przyjemnie lezy w dloni. dosc dawno to bylo, wiec wygody uzytkowania nie pamietam, ale wygodny byl.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
matth napisał/a:
Odkopię chyba najstarszego kotleta jakiego znalazłem ;-)

Miał ktoś okazję mieć tego L1 w rękach? :->

Mialem, traicznie maly i ciemny wizjer (to jest panasonicowa kopia Olka E-330), ergonomia tez osobiscie mi nie odpowiadala. Standardowe szklo Leici za to bardzo dalo pozytywne wrazenia i jakosci optycznej i wykonania.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
sylwiusz, no niestety wizjer jak to w tanich 4/3 tunelik :-( Właśnie ergonomii jestem ciekawy, przysłona po staremu na obiektywie, czasy na kółku czasów i do tego ten obiektyw. Kiedyś był horrendalnie drogi, ale teraz kosztuje tyle co dobre szkło + tanie body ;-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
matth napisał/a:
sylwiusz, no niestety wizjer jak to w tanich 4/3 tunelik :-( Właśnie ergonomii jestem ciekawy, przysłona po staremu na obiektywie, czasy na kółku czasów i do tego ten obiektyw. Kiedyś był horrendalnie drogi, ale teraz kosztuje tyle co dobre szkło + tanie body ;-)

Teraz te tuneliki u nich sie poprawiaja - E-3, E-30 i nawet E-620 ;-) Apropo cen, widzialem dzis w warszawskim MM E-420 z nalesnikiem 25/2.8 za 1499 zl - bardzo przyjemny i malutki zestawik w cenie samego DA 40 Ltd, az sie zastanawialem czy nie siegnac po portfel ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
sylwiusz napisał/a:
E-420 z nalesnikiem 25/2.8 za 1499 zl - bardzo przyjemny i malutki zestawik w cenie samego DA 40 Ltd, az sie zastanawialem czy nie siegnac po portfel ;-)
Sam się zastanawiałem nad takim zestawikiem na miasto zamiast jednego "streetowego" szkła, i ciągle biorę go pod uwagę. ;-)

[ Dodano: 2009-06-23, 19:52 ]
Tym bardziej że olki mają całkiem szybki Af.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
sylwiusz napisał/a:
E-420 z nalesnikiem 25/2.8


w komplecie oldschool'owy skórzany futerał i jakaś karta, chyba 1 gb.
Komachi Kit :)

1499, to świetna cena!
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, co do olkowego AF to nie wiem jak e420, ale e510 jest ZŁY, gorszy od K10/20 o cały poziom. Ja to się w ogóle nad cyfrą zastanawiam mocno :-P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
matth, poważnie piszesz? mój kolega z pracy ma właśnie e-510 i jego af jest nie dość że celny to niesamowicie szybki, gołębie w locie to żaden problem na długim kicie, nie wiem jak kadyszka bo już dawno nie robiłem takich zdjęć ale kasetka nie miała z nim szans.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, no miałem okazję z e500 i e510 i ojej, jak robi się szarawo to jest fatalnie.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
No i mnie wpadł w oko ten aparacik. Ładne bydle, a i kosztuje całkiem normalne pieniądze.

Ktoś miał go na dłużej w rękach? Czy oprócz wizjera-tuneliku coś jeszcze w tym aparacie nawala? W testach (optyczne.pl_ stwierdzono, że tragicznie nagrzewa się prawa część matrycy.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Benek, co sprawia, że chcesz kupować aparat sprzed 9 lat? Dodatkowo należący do systemu, który został wyparty przez Micro 4/3.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Jest bardzo ładny. Po prostu. :mrgreen:

Gdyby udało się go wyszarpać za cenę >1000, to czemu nie?
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
GX7 wygląda przecież bardzo podobnie.
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
Benek napisał/a:
Gdyby udało się go wyszarpać za cenę >1000, to czemu nie?
Za cenę>1000 kupisz bez problemu każdy aparat na rynku ;-)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Odległe to podobieństwo. :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach