Tomaszttr  Dołączył: 23 Lut 2007
I tu bym się Kfan z Tobą nie zgodził. Ostatnio wywoływałem zdjęcia z Parku Lotników i dopiero na JPG-u z PPL zauważyłem pomarszczoną farbę na kadłubie samolotu (powiększenie 100%). Na zdjęciach z innych wywoływarek jak się okazało też były, ale na zdjęciu z PPL dopiero zauważyłem je, jak to mówią same z siebie.
Co do bezpośredniego porównania PPL z ostatnią wersją RT nie wypowiadam się, mój procek nie ma SSL. Być może ostatni wersja RT daje więcej detali.
Obecnie dla mnie nejlepiej spisuje się PPL i Phase One LE jeśl chodzi o kolory, ostrość. Jak zdjęcie jest dla kogoś "mdłe" można poruchać krzywymi.
Ale oczywiście wszystko to jest kwestią osobistych preferencji. Najważniejsze to być zadowolony z efenktu końcoewgo i oczywiście z samego siebie.
No to :-B
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
Przemas, ufraw załatwia sam z siebie podgląd ikon w nautilusie (konkretnie to ufraw-batch jest wymagany + plik schematu i albo mimetype z ufraw, albo wystarczy systemowe, jeżeli jego wersja jest >= 0.21), wrappery typu gnome-raw-thumbnailer są zbędne.
:evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach