happypiotr  Dołączył: 05 Sie 2007
Arkadiusz napisał/a:
Kasetka była (jest) moją pierwszą lustrzanką więc wiecie zapewne jaki poziom napięcia i przyjemnych uczuć człowiekiem targa jak po raz pierwszy bierze ją do ręki


To tak samo jak z nową (pierwszą) kobietą, z tą różnicą że kobieta szybciej sie nudzi ;-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Polar, hihihi.... :lol: wszystko wiemmm... :roll:

[ Dodano: 2007-09-10, 20:50 ]
Polar, Nie widzisz, że nie trzeszczy....:?: :?: :?: :!:
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
upierdliwosc wydobywajacych sie trzaskow maleje proporcjonalnie od uplywu czasu od zakupu i wzrostu zadowolenia z kolejnych zdjec
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Polar, I to jest prawda....
Polar napisał/a:
upierdliwosc wydobywajacych sie trzaskow maleje proporcjonalnie od uplywu czasu od zakupu i wzrostu zadowolenia z kolejnych zdjec
:-D
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
mialem chyba 4 albo 5 body k100d z roznych serii produkcyjnych...
w kazdej cos buczalo przy dluzszym czasie naswietlania, mysle, ze to mechanizm podnoszacy lustro, bo buczy zarowno z wlaczonym SR jak i wylaczonym.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dtox, przeczytaj, co napisałem parę postów wyżej, palcem nie pokażę, bo mi wszytko opadło ;-) :-P
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
bEEf napisał/a:
dtox, przeczytaj, co napisałem parę postów wyżej, palcem nie pokażę, bo mi wszytko opadło ;-) :-P


hehe ale ja rozruzniam TERKOTANIE (TRRRRRTRRRRR) od BUCZENIA (BUUUUUU) :lol:
a Ty? :-P
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
u mnie przy włączonej opcji podniesienia lustra do czyszczenia matrycy też jakieś dziwne dźwięki dochodzą
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dobra, chłopaki, to już wiem - to bucy bucyna. Albo pscółka. Albo zamontowany w kasetce nie wiadomo po co miniaturowy transformator 380V dużej mocy (to on opowiada za kiepskie działanie wskaźnika baterii). Bo co stuka w kadyszce to już wiadomo - paluszek filipinki.

Rrrrany, ale macie problemiszcza :-P
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Cóż. Zawsze można poszukać dziury w całym.
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
wazne, ze dziala...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach