Krzysztof  Dołączył: 23 Paź 2007
Może i w styczniu, ale chyba nie tym najbliższym ;-)
To nie jest typowy wyścig ani pojedynek bokserów. Tu wcale nie zwyciężają najtańsi.
Zwyciężają ci, co się lepiej sprzedają i tyle :-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Krzysztof napisał/a:
Zwyciężają ci, co się lepiej sprzedają i tyle
Amen
Tylko, że to wcale nie oznacza, że zwyciężają najdrożsi ;-) Poza ty Sony a700 nie jest znowu taka super żeby bez względu na cenę mogła wygrać z konkurencją. Jak napisał Sylwiusz jak będzie droższa od Canona 40d to większość kupi Canona nawet nie patrząc na możliwości a700. :evil:

Zauważyłeś, że watek przerodził się w nasza prywatną dyskusje? Czyżby tylko my dwaj byli zainteresowani kształtowaniem się cen na rynku dSLR? :mrgreen:

pozdrawiam :-B
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Cytat
Zauważyłeś, że watek przerodził się w nasza prywatną dyskusje? Czyżby tylko my dwaj byli zainteresowani kształtowaniem się cen na rynku dSLR?


Mnie interesuje ewentualnie ile będzie kosztował k20D ;-) Sony ani Canona i tak nie zamierzam kupować.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
lipalipski no nie bądź taki zaściankowy :mrgreen: Trzeba się orientować co słychać u sąsiadów :mrgreen:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
To i się orientuje. Ale zero emocji wzbudza u mnie cena i możliwości -na pewno nie na tyle, żeby z kimkolwiek się spierać o to. Brakuje mi kilku rzeczy w k100, które ma k10, ale na tyle nie bardzo, że poczekam na k20.
 

Krzysztof  Dołączył: 23 Paź 2007
albo K5 ;-)

[ Dodano: 2007-10-24, 23:45 ]
awakqwq napisał/a:
Jak napisał Sylwiusz jak będzie droższa od Canona 40d to większość kupi Canona nawet nie patrząc na możliwości a700. :evil:


No i dobrze. Ktoś go przecież musi kupować :-) Może jednak wybiorą tańszą K10D ;-)
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Krzysztof napisał/a:
albo K5 ;-)


Jak go nazwą nieważne, ważne jakie będzie miał wnętrze i facjatę. No i czy zdrowy się urodzi, czy trzeba będzie szczepić nowymi firmware. :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Krzysztof, nie możliwe nikt z nas nie będzie żył tak długo (choć wszystkim dobrze życzę) :mrgreen:

[ Dodano: 2007-10-24, 23:55 ]
lipalipski, eee tam nie znasz się ważne żeby miał duszę. Bo jak czytałem to ważne jest a te nowe sony to duszy nie mają. :mrgreen:
Nie wiem co prawda co to za parametr ta dusza nie wiem też jaki ma wpływ na zdjęcia czy ergonomie korpusu ale pewnikiem ważny jest :mrgreen: No bo Km miała i była dobra a jak sony robi to jest złe bo nie ma :evilsmile:
Pewnie jest droga więc Sony, skąpy koncern z niej zrezygnował co by przyoszczędzić - sknery :!:
5000zł - Skubańce cenę spryciarze przywalili jakby co najmniej 2 dusze tam wsadzili. :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Chyba bedzie nazywal sie K1D :-P
 

Krzysztof  Dołączył: 23 Paź 2007
Jak tam pojawi się nowa dusza, tym razem od innego dostawcy dusz (jak sugerował Sylwiusz) to przewiduję egzorcyzmy przy porodzie ;-)
 

konopia  Dołączył: 24 Kwi 2007
kumpel z kkm twierdzi że ceny maja być następujące:
4300PLN body
4500PLN kit
ale to i tak mały pikuś, kupiłem nowe "Practical Photography" a tam zapowiedź nowej sonolty z ceną 999£ :shock:
jakby nie patrzeć ostatnio coraz więcej ludzi ma ochotę na cyfrowe lustra, a sony to znana marka i dobrze się kojarzy, nie to co pentax (jest gdzieś na forum wątek o nieznanej firmie pentax :lol: ) świerzak nie będzie rozpatrywał nie wiadomo czego, pójdzie do sklepu i kupi to co go przekona, to co podsunie sprzedawca, a wiadomo że im droższe tym lepsze!
zarówno pentaxowi jak i sony mogę zazdrościć tylko jednej rzeczy, stabilizacji w body.

Co do duszy, to niestety sam użytkownik musi ją włożyć w to co robi, tak by przeszła na sprzęt i widoczna była na zdjęciach. Jedyne sprzęty z duszą to były żelazka, ale już wycofali je z rynku jakiś czas temu...
 

Krzysztof  Dołączył: 23 Paź 2007
Już są, bo A700 sprzedawana jest od 2 tygodni
 

pn  Dołączył: 14 Wrz 2006
konopia napisał/a:
sony to znana marka i dobrze się kojarzy, nie to co pentax (jest gdzieś na forum wątek o nieznanej firmie pentax :lol: )


Tak, mam telewizor Sony i walkmana tez, dobre sa, dobrze mi sie kojarza. Ale aparat to bym kupil predzej tej nieznanej firmy. :-P
 

Krzysztof  Dołączył: 23 Paź 2007
To kup. Zapraszam na Stadion X-lecia w Warszawie. Znajdziesz tam wiele aparatów nieznanych firm ;-)

 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Krzysztof napisał/a:
Jak tam pojawi się nowa dusza, tym razem od innego dostawcy dusz (jak sugerował Sylwiusz) to przewiduję egzorcyzmy przy porodzie ;-)

Egzorcyzmy sie przydadza, chyba ze Sony ma w zanadrzu CMOSa 14,5 MP, ktorego uparla sie sprzedac tylko Pentaxowi? :-D A moze to specjalny model duszy, skonstruowany przez Sony zeby mial jak najgorsze parametry, tylko po to zeby Pentaxa pograzyc, a naiwni konstruktorzy z Pentaxa dali sie nabrac :-P
 

Krzysztof  Dołączył: 23 Paź 2007
Dział półprzewodników Sony też musi zarabiać - to tylko biznes :-)
Jeżeli Pentax uzna, że bardziej się opłaca używać matryc Samsunga niż Sony, to dział półprzewodników Sony straci dobrego klienta :-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zobaczymy jak to bedzie, juz za pare miesiecy :-) Samsung poki co robil tylko matrycki CMOS wielkosci malego paznokcia, ale moze czas na ich pierwsza duza matryce? Nie wiadomo. Najgorzej, ze producenci nie chwala sie juz tak chetnie jak niegdys jakiego producenta podzespoly sa uzyte. Kiedys chetnie podawali np. producenta i typ migawki...
 

Krzysztof  Dołączył: 23 Paź 2007
Pierwsze koty za płoty? 8-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Grunt zeby z tego nie wyszedl jakis kociokwik :mrgreen:
 

pn  Dołączył: 14 Wrz 2006
A co ma miec niedoszly listopadowy, obecnie lutowy Pentax w srodku? CMOSka 12 mpx. od Sony?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach