Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Z pierwszej serii zdecydowanie 4. dużo tu się dzieje i można sobie "pofilozofawać" :-)
7. też niczego sobie - te bliki to z natury czy fotoszopa?

6. - nie czuję tu nic...
5. - tak samo...

3. - całkiem całkiem - fajnie, że gościu akurat gapi Ci się w obiektyw :-)

2. - NC
1. - NC
 

Pszczoła  Dołączył: 07 Wrz 2007
Bliki z natury ;) zero fotoszopa
Teraz dam kilka ze spaceru, na którym popsuł mi się mój świetny Helios :-/ Poniższe portrety zrobiłem więc moim "korańczykiem", czyli Siriusem 70-210 ;) Pod nimi możecie zobaczyć efekt moich pierwszych prób z domowym "namiotem bezcieniowym" i Hanimexem HMC 135mm + pierścienie. Czekam na opinie

8.


9.


10.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Pyszna zieleń kredki, podoba się bardzo. Gdybym był grymaśny, to kręciłbym nosem na małą GO - ale nie jestem.
 

Pszczoła  Dołączył: 07 Wrz 2007
Umyślnie taką zrobiłem, bo lubię, a poza tym chciałem sprawdzić ostrość obiektywu. To jest f/2.8 lub 3.5.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Portrety dla mnie w zbyt ciasnym kadrze. Jaki to namiot? Podoba mi się kredka, choć mała GO i lepszy efekt byłby o +0.5EV.
 

Pszczoła  Dołączył: 07 Wrz 2007
Mam białe biurko a pod nim jest wnęka całkowicie biała. Do tego 2 lampki biurkowe, lampa błyskowa światłem odbitym i taki wychodzi efekt. Za "stół" robiła tu kartka papieru. Jak udoskonalę go to umieszczę opis "namiotu" na forum :-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mkdexter napisał/a:
Portrety dla mnie w zbyt ciasnym kadrze.
Hm... niby tak... Ale 8. w sumie mi się podoba.
 

Pszczoła  Dołączył: 07 Wrz 2007
11.


12.


13.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
11 wyszło fajnie
12 nie za bardzo wiem o co chodzi.. o nowe cegły? (po chwili je zobaczyłem)
13 pomysł na zdjęcie ciekawy, ale poza pomysłem trudno mi odszukać się jakiegoś przekazu
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Fajne kadry - widać pomysł.
13 odebrałem jak wyrok smierci na PKS ;-) (w sumie od jakiegoś czasu konkurencja busikowa daje się PKS we znaki)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
11 i 13 świetne. Bardzo fajny pomysł. 12 jakieś takie nijakie.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
W 11 zostawiłbym kadr bez góry, samo odbicie. 12 nijakie. 13 podoba mi się, chociaż nie wiem dlaczego.
 

Pszczoła  Dołączył: 07 Wrz 2007
Wczoraj byłem na koncercie charytatywnym i po raz pierwszy robiłem zdjęcia tego typu. Wszystko na ISO 1600, 1/100 s i ogniskowa ok. 150~200 mm.

14.


15.


16.


17.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach