vector  Dołączył: 02 Maj 2006
piotr_luk, może kiepski dzień - nie doczytałem postu wyżej. Zobaczyłem poradę
"zaklej taśmą, idź rób zdjęcia" co nie jest pomocą dla kolegi, a raczej czymś przeciwnym.

dickkett, wyrażenie, które cytujesz nikogo nie obraża.

Pisząc takie teksty jak wyzej sami udowadniacie, że nie czytacie co jest napisane - byle się tylko przyczepić.

zorzyk, mam nadzieję, że nie bierzesz takich rzeczy do siebie i z racji wieku, wiesz co jest obelgą, a co nie.

Zdano, zanim wlepisz komuś ostrzeżenie, naucz się czytać ze zrozumieniem. Skoro jesteś moderatorem, to powinieneś moderować serwis. Tym zadaniem jest też usuwanie takich śmieci jak wyżej, które się okazuje nic nie wnoszą do dyskusji.

Tymczasem Panowie nie jesteście lepsi. Jedyna wygrana osoba to zorzyk, bo on wie że coś mi się pomieszało, zreflektuje się i za chwile będę przepraszał.

Powiedzenie komuś "zachowujesz się jak, zachowałeś się jak debil, idiota, kretyn, osioł czy stary cap nie jest stwierdzeniem opiniotwórczym, bezpośrednim jak dla przykładu: jesteś debilem, idiotą, kretynem. Ja nie znam Zorzyka i nie wiem jaki jest w realu i nie przystoi mi go oceniać. Mogę ocenić czasowe zachowanie tak samo jak każdy z Was. Ocena (czasowego) zachowania, to nie ocena osoby czy jej krytyka. Nie zmienia to faktu, że nie doczytałem i również to nie było na miejscu, za co Zorzyka przepraszam.

A moderatorów proszę po przyswojeniu nowej wiedzy o posprzątanie tego bajzlu.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
I zamykam wątek.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach