xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
wiktor33 napisał/a:
W poniedziałek 15 listopada o 18.00 w Starej Galerii ZPAF (Plac Zamkowy 8) odbędzie się wieczór otworkowy pod nazwą „Jesienna burza otworków”.


A w Klubie Fotografii Prasowej SDP w dniu 15 listopada 2010 o godz.18.oo w siedzibie SDP przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie będzie spotkanie z Mariuszem Foreckim.
I weź tu się rozdwój. :(
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
xrog napisał/a:
wiktor33 napisał/a:
W poniedziałek 15 listopada o 18.00 w Starej Galerii ZPAF (Plac Zamkowy 8) odbędzie się wieczór otworkowy pod nazwą „Jesienna burza otworków”.


A w Klubie Fotografii Prasowej SDP w dniu 15 listopada 2010 o godz.18.oo w siedzibie SDP przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie będzie spotkanie z Mariuszem Foreckim.
I weź tu się rozdwój. :(

Jakieś półtora kilometra, jak założysz rolki może obskoczysz po połowie obie imprezy ;-)
 

paveld  Dołączył: 06 Lut 2010
Nabyłem właśnie pinholka na allegro, bo jestem zbyt leniwy na samodzielną produkcję, a zwłaszcza wiercenie dziurek 0,2mm... Ogniskowa 42mm podawana przez "producenta" się chyba nawet zgadza. Przysłona "obiektywu" wychodzi jakieś 210. Czasy przeliczane z pomiaru dla f=22 z manualnej 28-ki (42 w cyfrze) pomnożone 100 razy dają właściwy czas naświetlania. Zabawa po pachy :-) Ale połączenie "technologii" sprzed ponad wieku ze współczesną mnie powaliło na łopatki... No i ta głębia ostrości :-D
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
 

paveld  Dołączył: 06 Lut 2010
Z tej drugiej. Wtedy cena była 32 zł.
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Jak tam, bierzecie udział w tegorocznym Worldwide Pinhole Photography Day ? Pokażcie swoje foty!

Moje zgłoszenie:

 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
A ja zgłosiłem to:


Uploaded with ImageShack.us
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
technik219 napisał/a:
A ja zgłosiłem to:


A czemu takie stare?
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Jak obejrzałem co inni zgłaszają, to wydało mi się, że nie ma znaczenia, stare czy nowe. Tam tego nie widzieli. Zresztą wybór był na zasadzie chybił-trafił. Jaskie to ma znaczenie? Nagrody i tak nie dostanę ;-)
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Informacja dla zainteresowanych fotografią otworkową: w dniach od 3 do 29 listopada odbędzie się IV Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej. Wystawione będą prace kilkudziesięciu autorów z Polski i zagranicy w kilkudziesięciu śląskich galeriach (m.in. w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Rybniku, Jastrzębiu-Zdroju, Gliwicach, Rudzie Śląskiej). Zbiór moich 23 prac będzie można obejrzeć w Galerii Obiektywnej w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie przy ul. Mariackiej 9, czynne poniedziałek - piątek w godzinach 8-20.
Szczegółowy harmonogram i program festiwalu można lub wkrótce będzie można znaleźć na stronie OFFO.
Serdecznie zapraszam!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach