Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
TriX - dziwny slad
dziwny slad na negatywie
tylko 2 klatki - film wywolywany przez LAB.....
nie mialem jeszcze takiego czegos...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty, ale to jest maźnięcie, czy też wgniecenie? Na zdjęciu wygląda jak wgniecenie (uraz mechaniczny - np. przytrzaśnięcie dźwiczkami od magicznego puzderka).
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
no wlasnie.....obejrzalem fote dokladnie....WYDAJE mi sie ze nie jest to mechaniczne uszkodzenie.......
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Teleturnieju więc ciąg dalszy.
Stawiam na ślad po rolkach (prowadnicach). Jak chcesz mogę dorobić do tego długą opowieść (nowele nieomalże), ale znów pojawią się głosy, że to nie hydepark.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jak dla mnie przyciśnięcie mechaniczne niewywołanego filmu. Nie musiało być tak silne, żeby odkształcić podłoże, wystarczy że zenergetyzowało ziarenka :)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
pytanie za 100punktow.. - jak w czym wywoluja ze takie docisniecie moglo wystapic ?!?!? - bo w koreksie to niemozliwe....
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
może pytanie w czym u kodaka z roli nawijają? ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie no co ty.....sredni format tak zdupcony "firmowo" ?!?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
masz to tylko na jednej klatce? To i tak nic, z rok temy była seria "80 lat kodaka" (chyba?) - 10pln za rolkę małego filmu. Ludzie pokupywali, a potem część z nich miała dziury w emulsji na długości całej rolki...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
serio?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
serio. pamietam takie posty po sieci.

no ale jesli zwazyc, ze najwieksi producenci wypuszczaja hiper-drogie cyfranki z hot/badpikselami, ktore przecież - w porównaniu z błędami filmu / emulsji - jakże łatwo wykryć...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach