j+  Dołączył: 01 Sty 2008
To przedostatnie zdjęcie bardzo fajne. Jak mi się wcześniejsza seria w ogóle nie podobała, to to jest przyjemne. Co do skóry - kolor wydaje się taki jakiś brudny, ciężko powiedzieć. Z drugiej strony - gdybyś o tym nie napisał, pewnie bym nawet na to nie zwrócił uwagi :-)
*puf*

 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
do koloru skory na dole w przedostatnim nie ma co sie czepiac.
W ostatnim kilka wloskow za uchem widac. U mnie swiatelko w oczach jest niebieskie..
Podobaja sie.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Fotka pierwsza (brak numerów): bardzo podoba mi się pomysł, aczkolwiek tak jak napisał Blesso "za duzo "ciemnej lewej strony"". Co do braku dolnego odzienia to mam mieszane uczucia. Jednak wydaje mi się, że niepotrzebnie go brakuje.
Co do drugiej fotki to również wydaje mi się za jasna. No i pewnie znowu wyjdzie, że się czepiam, ale czemu jest tak pocięta lewa dłoń? Jestem pewien, że to efekt zamierzony, ale jakoś mnie to trochę razi.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
"...za duzo ciemnej lewej strony...." - napisze tak - sprowadzenie tego zdjecia do bardziej "klasycznego" kadrowania wedlug mnie psuje efekt.
To czy Pani jest w majtkach czy bez - wydaje mi sie ze wlasnie fajniej jest bez :-P
Co do ciec - zawsze jest chec pokazania - "...jeszcze troszke ociupinke wiecej..." jak widzimy to troszke wiecej to w kadr znowu wchodzi jakis element i znowu chcemy zeby byl wcalosci i tak w niekonczonosc...a w efekcie zatracamy to co bylo najciekwasze.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
A moze lepiej bylo pania "podsadzic" do gory - odwrocic tylem by nie rozswietlac obszarow bezmajtkowych i dla zrownowaznia bialo-czerwonego ukosu rozlozyc jej rece w "przeciwnym kierunku " (wyszeld by centralny krzyz).
A tak mamy cos co chciales pokazac w calosci ( ukosne kolorowe swiatlo) , do tego "mała" pania ucieta w kolanach, ktorej poza nic nie mowi a brak dolnej czesci ubioru odwraca tylko uwage od caloksztaltu.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006


[ Dodano: 2009-06-30, 20:03 ]
Blesso napisał/a:
A moze lepiej bylo pania "podsadzic" do gory - odwrocic tylem by nie rozswietlac obszarow bezmajtkowych i dla zrownowaznia bialo-czerwonego ukosu rozlozyc jej rece w "przeciwnym kierunku " (wyszeld by centralny krzyz).
to juz musisz zrobic we wlasnym zakresie
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
We wlasnym wyjatkowo malym zakresie moge jedynie powymadrzac sie nad fotami innych ;)
A ta ostatania podoba mi sie , aczkolwiek za duzo " bokow". Widze ze chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ( dobre odcinajace tlo i niezly pierwszy plan).
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jest jeszcze jedna wersja:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Fafniak, nie można było tak od razu? Teraz jest czad.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
To z rozbryzgiem wody w rekach świetne!Pasuje mi tego obrazka bardzie naświetlona/podświetlona postać ale nie wiem czemu.Może z powodu tej świeżości :roll: .

ps.macie nominację do "cytatu tygodnia"z tym życzeniem dotyczącym kompozycji :-B
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Fafniak, pani z woda mi sie podoba - zobaczymy moze to zdhecie w jakies reklamowce? ;-)

Fafniak napisał/a:
jest jeszcze jedna wersja:

Super!
Tylko wiesz - ja bym ten kontrast... troche... 8-)

Ps. Prosze Cie - abo numeruj zdjecia, albo nazywaj, bo ciezko tak sie ocenia...
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
to ostatnie bardzo mi się podoba i ono do mnie przemawia
choć troszkę brakuję jasności...
 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dla mnie te zdjęcia są zbyt efekciarskie. Kontrast, kolorki - wszystko fajnie, ale brakuje mi "czegoś więcej". To z turkusowym tłem kojarzy mi się z fotografią stockową.
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak, to czarnobiale mi sie podoba cholerka - wprawdzie znow wolalbym zrobic cos z ta sukienka, ale przyjmuje sugestie, ze to niedobre ;)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
mily napisał/a:
Fafniak, to czarnobiale mi sie podoba cholerka - wprawdzie znow wolalbym zrobic cos z ta sukienka, ale przyjmuje sugestie, ze to niedobre ;)

Sprytne, sprytnie.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006

a szłam sobie i obaczyłam że jakaś niewiasta bidulka śpi sobie - to jej fotke strzeliłem :-P
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Fajne, fajne ! Pomysłowe :)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
a szłam sobie i obaczyłam że jakaś niewiasta bidulka śpi sobie - to jej fotke strzeliłem :-P

... zamiast okryć zmarzniętą swoją koszulką choćby :evilsmile:
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak, o takie Twoje foty wlasnie lubie. mniut
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
fajne jest

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach