BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Napiszę krótko - BOMBOWE :!: :!:
Super zdjęcia. Gratuluje pomysłu i modelki ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
4te


a w przyszlym tygodniu odbiore sredni format - obaczymy co wyjszło
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Zadne z ostatnich nie wpada w oko.
Modelki zbyt przytloczone reszta elementow na fotkach. Do tego w punkcie perspektywy - ale akurat wzrok tam nie pada .
Za duzo wszystkiego -za malo konkretu (czegos - co przykuwa). Niby jasno a ciemno- a "rozjasnione" elementy wcale nie zasluguja na uwage. W sumie - nie podobaja mi sie - choc zamysl zapewne przedni.

 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Tyż pikne :-D
Podoba mi się antysymetria.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Fafniak, we wszystkich przeszkadza mi cień kłód na ciele modelki. No ale trudno, tak chciał artysta.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
pepek napisał/a:
we wszystkich przeszkadza mi cień kłód na ciele modelki
Chyba celowo zasłonięte aby ukryć to co najlepsze. :-P Ja uważam,że wychodzi to na plus,zmuszając wyobraźnię oglądającego do większej pracy.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
andrzejb napisał/a:
Chyba celowo zasłonięte aby ukryć to co najlepsze. :-P Ja uważam,że wychodzi to na plus,zmuszając wyobraźnię oglądającego do większej pracy.

Musisz zaraz zdradzać moje ukryte motywy. A ja mam nadzieję, że Fafniak nas powoli przygotowuje tymi fotkami do czegoś, co nas powali na kolana. Czekam z niecierpliwością na kulminację.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
pepek napisał/a:
A ja mam nadzieję, że Fafniak nas powoli przygotowuje tymi fotkami do czegoś, co nas powali na kolana. Czekam z niecierpliwością na kulminację.
Yes,yes,yes.Tak jak w dobrym filmie na początku trzęsienie Ziemi a potem dopiero rozwija się akcja.Fafniak, dawaj nie umiem już wytrzymać.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a prosz.....
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
pepek napisał/a:
co nas powali na kolana
Mnie nie powaliło. :mrgreen: Widziałem ładniejszego Fafniaka :-P
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Jeśli chodzi o ostatnie to zbyt centralnie i nieciekawe oświetlenie... :-P :mrgreen:

A z tej serii z konarami to 4 do mnie przemawia najbardziej. Generalnie gratuluję pomysłu, ale poprzednim zdjęciom w moim odczuciu coś brakowało (tylko nie pytaj się co :-P ) 4 jest MZ super.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
To ostatnie do mnie nie przemawia. Może jakby trochę więcej ciała modela było widać... 8-)
:-P
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Iza napisał/a:
To ostatnie do mnie nie przemawia. Może jakby trochę więcej ciała modela było widać... 8-)
:-P
... też z konarem... znaczy konarami... ?? :mrgreen:
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
1 i 4 jak dla mnie
Na 4 gdyby cien na nogach byl jak na tulowiu to moze jeszcze lepiej.
Ostatnie do konkretnego retuszu ;)
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
3 i 4 tez fajne, a tylko cyfra to robiles?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006

a tu wielkosc tak bardziej odbitkowa :
http://www.pbase.com/fafn...281659/original
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
pepek napisał/a:
A ja mam nadzieję, że Fafniak nas powoli przygotowuje tymi fotkami do czegoś, co nas powali na kolana.
Podoba mi się,nie jest Fafniak troszeczkę za ciemno? Zaczyna się coś dziać (panna odwrócona we właściwą stronę).Chyba się doczekamy. :-P
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Te zdjecia to by trzeba obejrzec w jakims wiekszym formacie, gdzies na scianie...
Fafniak, zrob jakas wystawe!
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Fafniak świetne :-B Ale żeby jednak coś "skrytykować", to może modelka mogłaby unieść wyżej lewą rączkę ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
A teraz gory - ponieważ dawno nie byłem to właściwie wszystkie zdjęcia mi sie podobają :-P

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach