alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
1. Myśleć.
2. Myśleć.
3. Myśleć.
4. Myśleć.
5. Myśleć.
6. Myśleć.
7. Myśleć.
8. Myśleć.
9. Myśleć.
10. Myśleć.


Proponuje, Jarku, zmiane awatara:

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Proponuje, Jarku, zmiane awatara
Wiedziałem, wiedziałem.
To mój idol z dzieciństwa, poza tym zawsze chciałem umieć grać na perkusji.
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
bardzo dziekuje zorzyk za znalezienie.
Jednak bylo; ale jak na mily bog moze to znalezc nowy uzytkownik, miedzy "testami kadyszki" a "lekcje jezyka polskiego"?
Do zorzyka, to chwalebne, ze wymyslony przez Ciebie dzial ma regulamin na samej gorze, czytalem go przed umieszczeniem zdjec 3x. Powtarzam tez, ze pkt 3 i 5 zacytowane przeze mnie powyzej nie oddaja tego co autor mial na mysli, czyli ze wolno WYLACZNIE linkowac, ale na dwa sposoby.

Chcialem tez dodac, ze na dole strony jest wyszczegolnione, ze moge glosowac, pisac jak i zalaczac pliki na tym forum. :shock:

teraz niech sie szanowne gtw zastanowi i w swej wielokolorowej madrosci rozstrzygnie czy sie oplaca tak cenna informacje jak regulamin ukrywac. Mnie by sie nie chcialo, tak wszystkim przypominac, wolalbym czyjes marne zdjecia w malo elegancki sposob komentowac, albo wlasne robic.

Od p.Jaroslawa z Bialegostoku lub NY kieruje sentencje: "Myslec, czy nie miec pomyslu, oto jest pytanie"
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
czy moze mi ktos jeszcze raz napisac dlaczego poprostu nie wylaczymy zalacznikow, zamiast srednio raz dziennie kogos pouczac, dyskutowac, etc
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Także tego nie rozumiem. Możliwe, że kolorowi chcą sobie zostawić taką możliwość :-P . Ale przydałyby się w jednym miejscu punkty regulaminu.
 

dwakleszcze  Dołączył: 17 Lis 2006
Czasem w pracy używamy terminu "pacjent roszczeniowy"...
Tak mi do głowy bez związku przyszło...
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
tres faciunt collegium
juz jest 3 pacjentow, tu lepsze byloby okreslenie pacjent w stanie inwazyjnym...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
zy napisał/a:
dlaczego poprostu nie wylaczymy zalacznikow
Z pewnością na to odpowie tref, jak tylko tu zbłądzi.
 

dwakleszcze  Dołączył: 17 Lis 2006
kivirovi,
Rozumiem potrzebę dyskusji, ale szczerze wolałbym ją prowadzić na temat Twoich dokonań smieną (miałbym szansę ujawnić jedną ze swych uwag niekonstruktywnych/zlosliwych/chybionych)
Proponuję zgodne z radami podlinkowanie (z "[IMG]") zdjęć.
 

zenonblacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
kivirovi napisał/a:
(polecam - frater pszeniczny)

Przyklaskuje i przechylam butelke tegoz samego.

Co do trzeciego punktu regulaminu dzialu, to chyba zle interpretujesz. Wsadzac link do zdjecia w znaczniki IMG, to pokazywac zdjecie w trescie posta. Bedzie ono widoczne bez koniecznosci klikania na cokolwiek.

Natomiast wklejanie zdjecia do zalacznika niepotrzebnie obciaza i tak przeciazony serwer, zmusza potencjalnych ogladaczy do sciagania ich na dysk i dopiero wtedy pozwala im obejrzec.

I tyle.

Takze wyedytuj swoj pierwszy post w tym watku i pokaz nam swoje zdjecia. A jezeli nie znasz dobrej strony do hostowania fotek, to polecam www.xs.to
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Z pewnością na to odpowie tref, jak tylko tu zbłądzi.

Obawiam się, że tref odpowie to, co zwykle i jak zwykle wszystko pozostanie po staremu.

A ja powiem tak:

Wypierniczyć te poknocone załączniki na litość boską raz a dobrze :!: :!: :!:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
bEEf napisał/a:
Wypierniczyć te poknocone załączniki na litość boską raz a dobrze :!: :!: :!:
AMEN.
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
pracuje nad tym nadal. Moze mi sie uda. tak na marginesie powiem, ze teraz rozumiem dlaczego jest na tym nowym forum tak malo o fotografii. pewnie dlatego, ze ich pokazanie to droga przez meke.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
kivirovi napisał/a:
ich pokazanie to droga przez meke.
ależ to jest bajecznie proste:
1. rejestrujesz się na jakimś serwerze, który udostępnia hosting zdjęć (np. fotosik, ja sam używam photobucked.com), tam gromadzisz swoje foty.
2. następnie klikasz prawym klawiszem myszy na obrazku, kopiujesz jego adres do schowka
3. na forum w twoim poście klikasz przycisk "IMG", wyskakuje okienko, w które wklejasz to, co masz w schowku.
I to już cała filozofia
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
Zapoznałem się z postami w wątku i za diabła nie rozumiem - nie lepiej przyjąć, że tak jest przyjęte, że nie robi się załączników i tyle?
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
pierdu, pierdu, to zobacz moje bajeczne efekty polgodzinnej pracy- wyedytowalem pierwszy post.
Watpie, czy mi sie zechce jeszcze cos dodac.
Wole sie zatrudnic w tesco do wykladania towaru - w wolnym czasie.

proponuje to nalepic:
1. tak jest przyjęte, że nie robi się załączników i tyle
zamiast tych bzdur: mozesz dodawac zalaczniki na tym forum.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
No właśnie, pierdu, pierdu panie fachowiec, a od kiedy to obrazki kończą się na .html, mi się zawsze wydawało, że np .jpg

[ Dodano: 2007-09-27, 10:57 ]
adres obrazka masz skopiować, a nie adres linku do fotosika
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
zmienilem pierwszy zgodnie ze swiatla uwaga, teraz mi wcale nie chodzi.
Ide sie napic, przy okazji zastanowie sie nad sensem swojego dzialania.
Przy okazji, z watku co mozna a co nie mozna na forum:
1. dobrze się bawić , to bardzo jest smieszne...

stoi jak byk:
Bezpośredni link do tego zdjęcia : i konczy sie na .html
Nie kochani fachowcy, to trzeba inaczej robic, trzaba jeszcze dopisac adres strony itd nie wystarczy tak prosto jak sie co poniektorym wydawalo... poprawiam dalej...
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
kivirovi, nie dramatyzuj. Masz takie zdjecie: --LINK-- , klikasz na tym zdjęciu prawym przyciskiem myszy i wybierasz "Zapisz adres obrazka". Później skopiowany adres wstawiasz na forum między znaczniki [img] adres bez żadnych spacji [/img] i dostajesz takie coś:


Adres do tego zdjęcia wygląda tak: http://images13.fotosik.p...6b449adf3fb.jpg
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
PiotrusiuP, jakos to zrobilem inaczej i sie tego bede trzymal. tyle, ze u mnie na pocz sa nawiasy kwadr, potem url, potem www fotosik pl a potem img... zajmuje to 2 linijki.
Jesli ktos bedzie sie zastanawial jak dodac zalaczniki na tym forum, bo zakladam nieskromnie ze nie jestem ostatnim, najdurniejszym analfabeta, to zajmuje to ok. 0,5-1 godziny za pierwszym razem, nie liczac dyskusji wczoraj. Zgodnie z przykazaniem p. Jaroslawa warto przedtem pomyslec czy sie NAPRAWDE tego chce.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach