Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cmentarz:
10.


[ Dodano: 2007-10-25, 20:53 ]
Widzę że zdjęcie nikogo nie zainteresowało. Zobaczmy teraz. Wszelkie uwagi mile widziane ;-)
11. Pierwsze próby streetphoto

Zdjęcie nie jest ostre (pierwsze próby z manualem i kiepskie światło) ale zdjęcie mimo to mi się podoba

12. Jak wyżej. Powaliła mnie pewność siebie bijącą od tego jegomości. Szedł szybko wyprostowany, pewnym krokiem, z uniesionym czołem, a w okół kuląc się z zimna i pierzchając przed mżawką, przesuwali się ludzie z pochylonymi głowami.


13. Ławeczka. Jest taka pod każdym blokiem i w każdym mieście. Popularne miejsce wieczornych spotkań towarzyskich ;-)


14. Plac zabaw. W słoneczny dzień pełen rozbrykanych maluchów z rodzicami, wieczorem po deszczu atmosfera tego miejsca zmienia się radykalnie.


15. Koszykówka - popularny sport osiedlowy


16. Na koniec piaskownica. Było już późno i ciemno wyszło IMHO klimatycznie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Podoba mi sie 12 i 14. Podobaja mi sie tony, tylko mi brakuje ziarna - "musze czuc ten piach". A laweczka zdecydowanie za daleko. Wiem, wiem, latwo nie jest :-)

dz.
 

dwakleszcze  Dołączył: 17 Lis 2006
Bieżanów :)
Klimatyczne osiedle - Wprawdzie na zdjęciach nie widać ale jest bardzo zielone ( genialny dąb tuż obok ławeczki z fot. 13 i stare drzewa na cmentarzu)
 

starymada  Dołączył: 09 Lis 2006
Ojejku, ale smutek z tych fot bije!

Generalnie zgadzam sie z poprzednimi komentarzami:
a) pierwsza czesc z zoo - zdecydowanie zbyt duzo kontrastow i w sumie nic te zdjecia nie mowia szczegolnego
b) dalszy ciag zoo technicznie poprawny - ale nic sie na tych zdjeciach nie dzieje, zdjecia 06 czy 08 wygladaja jak z ksiazki do geografii ;-)
c) 14, 15 fajne, przydaloby sie wiecej do kolekcji - jesli beda w tym samym klimacie to bedzie ciekawa opowiesc!
laweczka (13) - jak pisal dzerry - za daleko i przez to przekaz jest nieczytelny
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Zdecydowanie 12 :-)
Tak jak piszesz - facio jest świetny. :-)
 
Pantera  Dołączył: 17 Gru 2007
mnie się podoba papuga na 2 zdjeciu, moze przez ta ciekawa poze
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
[Żaba] coś nowego
Dzięki za komentarze, a teraz coś nowego. Deszcz i śnieg na spacerze.

11.


12.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
11. i 12. są świetne, strasznie mi się podobają. Dobra robota :) Na 11. lampa wlazła za parasol, ale to drobiazg.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Ijon, dzięki to moja żona tak podskakuje :-D
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ciekawe i zmyslne.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
12 gicior !! gratuluje takiego strzału :) jakie szkło?

[ Dodano: 2008-01-03, 22:08 ]
ooo i 9 też ekstra. Tylko powiedz mi czemu numery się powtażAją ?? chodziło mi o to 12 z poprzedniej strony.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Elicar 28/2 8-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Żaba napisał/a:
Elicar 28/2

G.... widac :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
:mrgreen: takie życie dan.
No to coś prawie nowego
13.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Calkiem przyjemna tonalnosc jak na cyfre. A zdjecie takie se :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dan, cóż uczę się :-D Poradź co cffaniaku :-P
Co do tonalności ćwiczę robienie B&W bawiąc się kanałami, ale na razie z powtarzalnością tak sobie. Nad każda fota siedzę osobno bo jakoś tak każda podoba mi się inaczej.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Żaba napisał/a:
Poradź co cffaniaku

Idz do ludzi :-P
 

cheshirecat75  Dołączył: 04 Gru 2006
Żaba, Ty przyjemne zdjęcia robisz :) Żona podskakująca w wersji pionowej super, może ten kadr centralny mógł być lepiej ograny... Ale i tak fajne. I ta papuga mi się podoba, z samego początku wątku (nr 3 bodajże). Nie słuchaj co tam piszą że niewyraźna. Dobra jest 8-) Ogólnie bardzo miło się ten wątek ogląda! Natomiast to ostatnie (13) mi się nie podoba. Sorry, ale co autor miał na myśli?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Pusta przestrzeń, ale oddzielona murem samnotna postać, takie tam 8-)
 

cheshirecat75  Dołączył: 04 Gru 2006
Żaba napisał/a:
Pusta przestrzeń, ale oddzielona murem samnotna postać, takie tam 8-)


To nie wyszło za bardzo. Najbardziej przeszkadzają mi chabazie zwisające z płotu i nieostry pierwszy plan. Wybacz, że tak się znęcam akurat nad tą fotką, jest po prostu najnowsza. A na tle pozostałych wypada najsłabiej - pozostałe są fajne. Ale wiesz, poeksperymentuj z tym centralnym kadrem i zbiegającymi się liniami... Masz tendencję do takiego patrzenia i odpowiednio skomponowane to może być bardzo ciekawe.

pozdrawiam :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach