madulka11  Dołączyła: 11 Lip 2008
patrze na te zdjęcia, fajne, ale widze też jak wiele się muszę nauczyć, nawet nie wiem jak patrzeć na te zdjęcia, nie potrafie powiedzieć nic o technicznej stronie zdjęcia, patrze i albo mi sie podoba albo nie.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
29. magnolia jest wyjątkowa, wow.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Dzięki za komentarze! Cieszę się że magnolia sie podoba :-D

30.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
11, 12 24, 27 - robią na mnie duże wrażenie, ale w ostatnio dodanej fotce nie wiem o co chodzi. Jakoś do mnie nie przemawia.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
30 mi się nie podoba. Figura zlewa się z tłem. Obróbka do bw też średnio. Zdjęcie na siłę ale może inni się doszukają czegoś wyjątkowego czego ja nie potrafiłem docenić. Sorki
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
31.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ostatnie zdjęcie jest ciekawe tematycznie. Szkoda, że nie wykasowałeś tego czegoś z lewej strony. Troszkę bym rozjaśnił. I roślinkę dał bardziej centralnie. Ale to Twoje ale też i moja krytyka :-B .
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Czy to [31] ze skansenu w Klukach ? Bardzo podoba mi się jego klimat. Taki drobiazg,odciągający uwagę : lewy dolny róg,fragment czegoś.Ja bym to wykadrował/usunął w PSie.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Skansen we Lwowie. Nie wiem czy nie jest za jasne, ale mi odpowiada. Co do lelementu w lewym rogu przyjmuję krytykę, ale tam był piec wiec postanowiłem zostawić. Było więc jest ;-)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
31 jest bardzo klimatyczne, jak dla mnie. Przyciąga wzrok i myśli :) Bardzo mi się podoba.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
kulten spróbuje jutro trosze je przekadrować. Lecz nie za bardzo, kwiatek centralnie mi ni epasuje osią kompozycji będzie ikona no i jednak jeszcze ciemniejsze trochę :mrgreen: - dzieki za uwagi

kndr również dziekuję.

Mi jakos dziwnie pasuje 30stka, długo się zastanawiałem zanim zrobiłem to zdjęcie i obróbka była zamierzona. Moze za dużo czasu spedziłem ostatnio wśród konserwatorów zabytków i jakos tak mi sie skojarzyło. Potłuczona rzeźba zima, biało, szaro ponuro, ale może to tylko moje :mrgreen:

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Najważniejsze, że masz koncepcje, która jest dodatkowo dobra. Zdjęcie nie jest wymuszone a to ważne.
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Szczególnie podobają mi się 9, 11, 12, 19 i 31. A 27 to IMHO rewelacja, bo wyjątkowo klimatyczne i te barwy. 30 kojarzy mi się - może to zabrzmi dziwnie - z filmem "Rękopis znaleziony w Saragossie". :-) Bardzo przyciąga moją uwagę.
Generalnie fajne masz pomysły na kadry :-B
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dla mnie najlepsze 11, 19, 20, 27, 29 i 31, magnolia i skok z parasolem super.
 

Kasia  Dołączyła: 30 Cze 2008
White napisał/a:
skok z parasolem super.

Dziekuję starałam się :)
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
Żaba 31 fajoskie, tylko lewy dolny rog troche mi przeszkadza. zdecydowanie ma klimat.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Dziękuję za komentarza :-) Nad 31 jeszcze poeksperymentuję..

32.

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dla mnie klasyczny kadr, tylko "dziura" centralnie, pewnie tak chciałeś. Jednak nie robi wrażenia na mnie.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
White napisał/a:
Dla mnie klasyczny kadr, tylko "dziura" centralnie, pewnie tak chciałeś. Jednak nie robi wrażenia na mnie.


Muszę się zgodzić z kolegą.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Na 32 kadr może i klasyczny, ale i tak jest na czym oko zawiesić. W każdym bądź razie jest konkretnie a to mi odpowiada. Na pewno przeszkadza mi ten brudny, nieostry beton u góry zdjęcia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach