fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Ulubiony kawałek z ulubionej płyty: Jethro Tull - Dark Ages (z płyty Stormwatch)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
zipzip, zrób ankietę, którą wersję "Little WIngs" wolimy. Albo "While My Guitar Gently Wheeps".
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Na dzisiaj: Joe Bonamassa "No hits, no hype, just the best".

Poza tym od paru tygodni Daft Punk "Random Access Memory" z rzadka opuszcza moj odtwarzacz, o co wczesniej bym siebie nie posadzil :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ggdh napisał/a:
Poza tym od paru tygodni Daft Punk "Random Access Memory" z rzadka opuszcza moj odtwarzacz, o co wczesniej bym siebie nie posadzil
ten album zyskuje po każdym kolejnym przesłuchaniu - bo moje pierwsze podejście do niego było "jako takie"
 

Galus81  Dołączył: 16 Lip 2008
Love/Hate - Blackout In The Red Room :

- http://www.youtube.com/wa...U&feature=share
 

badworm  Dołączył: 21 Lut 2009
opiszon napisał/a:
ten album zyskuje po każdym kolejnym przesłuchaniu - bo moje pierwsze podejście do niego było "jako takie"

Mnie się spodobał praktycznie od pierwszego przesłuchania - utwory spokojne są przemieszane z tymi bardziej dynamicznymi, hitowy "Get lucky" nie straszy na początku płyty, generalnie bardzo fajna płyta.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Michał - leć do sklepu i kup tę płyę :-)

 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
U mnie (bo zimno) Keith Jarret " Somewhere"
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
Ja aktualnie rozkoszuję się najnowszym dziełem Daft Punk. Nigdy nie byłem fanem takiej muzyki, ale ta płyta mnie powaliła na łopatki. Absolutnie czołówka najlepszych wydawnictw ubiegłego roku.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Lao Che - Soundtrack
kupiony za grosze na półeczce z wyprzedażą w sklepie dla idiotów - warto tam grzebać od czasu do czasu
 

Ghost Rider  Dołączył: 13 Lis 2012
Transatlantic - Kaleidoscope, dobre, choć nie tak, jak poprzednia Whirlwind. To się jednak może zmienić po następnych przesłuchaniach. (Czy jest w dzisiejszych czasach jeszcze jakaś grupa, która komponuje ponad 30-minutowe kawałki nie przynudzając tu i ówdzie?)
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
W odtwarzaczu Behemoth,w necie Behemoth, w gazecie Behemoth... boję się, że mi za chwilę Nergal wyskoczy z mikrofali, Orion z kabiny prysznicowej, Inferno z pawlacza, a Seth wlezie balkonem. :evilsmile:
Reasumując: album The Satanist świetny! Wyrwało mnie normalnie z bamboszy, majty spadły same! Wielki szacun! :evilsmile:

BEHEMOTH - Blow Your Trumpets Gabriel
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
A u mnie powrót do staroci i na zmianę leci Iron Maiden "Somewhere In Time" i "Seventh Son of a Seventh Son" Coś pięknego :-)
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
ADestroyer napisał/a:
majty spadły same!

Czyżby Cię odwiedziła luźna gumka ;-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
dopiero teraz... drugi raz już w tym tygodniu klękam na grochu ;)
Pain of Salvation - Road Salt One

http://www.youtube.com/watch?v=sVYpJstj5vg

może mało tu proga, ale za to jaki rock
 

saxon  Dołączył: 30 Cze 2007
Wspominam świetny koncert jaki dali kilka lat temu na Ino-Rock Festival.

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Oj, przypomniałeś mi młode lata :-/ :-B
Dla mnie symbolem tego okresu pozostał Fastball
http://www.youtube.com/watch?v=nU-XLNs4TCY
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
ADestroyer napisał/a:
W odtwarzaczu Behemoth,w necie Behemoth, w gazecie Behemoth... boję się, że mi za chwilę Nergal wyskoczy z mikrofali, Orion z kabiny prysznicowej, Inferno z pawlacza, a Seth wlezie balkonem. :evilsmile:
Reasumując: album The Satanist świetny! Wyrwało mnie normalnie z bamboszy, majty spadły same! Wielki szacun! :evilsmile:

BEHEMOTH - Blow Your Trumpets Gabriel


Podpisuję się wszystkimi kończynami :evilsmile:
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach