djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Skuszony pozytywną recenzją w "Teraz Rocku" odsłuchałem sobie The Pretty Reckless i ich najnowszą płytę "Going to Hell". Niezły kawał hard rocka z zadziornym kobiecym śpiewem. Fajnie się tego słucha.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Jako dopełnienie poniedziałkowego koncertu YES - płyta firmowana przez "Anderson, Bruford, Wakeman, Howe"
 

pe72  Dołączył: 13 Paź 2010
Rollins Band "Come In And Burn" zaciął mi się w odtwarzaczu :mrgreen:
Qrka to się wcale nie starzeje :mrgreen:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Dziś dwa zdjęcia, bo i okazja szczególna. Jeden z moich ulubionych zespołów wydał koncertowe DVD.
Jeszcze nie słuchałem, ale o jakość mogę być spokojny. Powtórzę coś co kiedyś napisałem: na świecie nie ma czegoś takiego jak słaba płyta grupy Camel.


Pozdrowienia Krzysztof
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
Andy Latimer i koledzy po prostu nie odwalają fuchy :-) U mnie mały powrót do czasów ogólniaka i projekt imć Roba Halforda i Fight - War of Words. Aż się łza w oku zakręciła :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Premiata Forneria Marconi - Live In Japan 2002

 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Ostatnio: Saxon, obecnie: Crusader.
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
PK, Sam niedawno słuchałam tego :-)
A mój brat 100 lat temu był na ich koncercie w Lublinie. Do dziś to wspomina :-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Blackberry Smoke "The Whippoorwill". Tak fajnie bujającej płyty dawno nie słuchałem.

https://www.youtube.com/watch?v=hBGPpZ_6erw

https://www.youtube.com/watch?v=88lEWTEk3jg

https://www.youtube.com/watch?v=BzoVLDdHwW4
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010

Kolejny koncertowy album. Jedna z moich ulubionych grup.
Jakim cudem przepadli? Swego czasu byli objawieniem i co? Czego zabrakło? Jakieś sugestie?
 

Ghost Rider  Dołączył: 13 Lis 2012
zipzip napisał/a:
Czego zabrakło? Jakieś sugestie?

Raczej kogo...Davida Byrona.
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
Uriah Heep to zawsze była 2 liga. Sam nie wiem dlaczego. To kawał dobrej muzyki, ale zawsze byli w cieniu tych największych. Szkoda.
 

Ghost Rider  Dołączył: 13 Lis 2012
laaval, 2-ga liga, bo Ty ich tak klasyfikujesz (chyba nie, sądząc z dalszych Twoich słów), czy tzw branża ich tak zaszufladkowała? Jeśli to drugie, to tym gorzej dla branży ;-) . Dla mnie, gdzieś tak do Return to Fantasy to zdecydowanie ekstraklasa. Żadna inna grupa nie miała tak świetnych chórków i takiego wokalisty jak Byron, któremu pod względem melodyjności i siły głosu może jedynie Dio mógł podskoczyć.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010


Dla mnie zawsze pierwsza liga. Owszem mieli słabszy okres, czasy świetności dawno za nimi, ale rocznicowe wydanie z 2001 roku broni się świetnie. Do tego płyta wydana super.

[ Dodano: 2014-06-23, 14:08 ]
Ghost Rider napisał/a:
Żadna inna grupa nie miała tak świetnych chórków

mam nieco inne zdanie:
Żadna inna grupa nie miała tak świetnych chórków jak Queen, no ale tam chórki robił praktycznie samodzielnie niejaki Mercury.
 

Ghost Rider  Dołączył: 13 Lis 2012
Yes - Heaven & Earth...słucham, słucham i nic...do niczego nie można się przyczepić...znaczy się, kompletnie nic nie pozostaje po wysłuchaniu. Dawno (a może nigdy) takiej popeliny w wykonaniu Yesów nie słyszałem :-(
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dzisiejsze popołudnie pod znakiem rapcore i rocka alternatywnego
w sam raz na roluźnienie po korpodniu ;-)

RATM - Renegades


My Riot - Sweet Noise
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Nawiązując do URIAH HEEP, to będąc w wojsku (pierwsza połowa la 80- tych), widziałem występ tej ( świetnej) grupy w telewizji bułgarskiej. Chłopaki wyszli na scenę i na połowie ekranu pojawiła się nazwa grupy CYRYLICĄ!!! Ale była jazda!
 

Sorge  Dołączył: 11 Lut 2011
 

paszczak007  Dołączył: 12 Maj 2013
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
McDonald and Giles


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach