powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
plwk, może to i prawda, ale niech się też przyzwyczajają. Nawet nie wiedzą jak blisko tego są. ;-) :-D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Andy_X, widzę ten sam obrazek co matb.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
powalos napisał/a:
Zdarza się, że - nie wiedzieć dlaczego - link się zmienia, ale po wpisaniu nowego wszystko działa już prawidłowo i długo.

Pod warunkiem, że zdążymy się zorientować bo inaczej:
Nie możesz już zmienić swojego postu. Post można zmieniać przez 1440 minut, Od momentu jego wysłania :-(
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przy pojedynczych zdjęciach można poprosić o pomoc "kolorowego".
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
pszczołowaty napisał/a:

tak w ogóle photobucket daje ciała, google też, imageschake już dał... pora umierać


z photobucketem już nic się nie da zrobić ?

próba

 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Nic z tego.

Nawiasem mówiąc, ten komunikat z fotokubła jest tak paskudnym JPG, że aż strach. :-/
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
A to ciekawe, swoje z photobucketa wrzucone jakiś czas temu cały czas widzę na forum ale teraz kiedy próbuję coś wrzucić to mnie wywala krzycząc żebym się zalogował. Niby znalazłem sposób na dropboxa ale jak za chwilę znów coś pomieszają to wszystko zniknie jak niedawno. Faktycznie zostaje chyba tylko odbitka i rzut do rzeki może po drodze ktoś zobaczy.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Moje stare wszędzie zastąpił powyższy jpeg, nowe od razu też się tak pokazują.
Może same linki wrzucać ? ;)
http://i438.photobucket.c...zpstqsbgf5o.jpg

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Robert napisał/a:
Może same linki wrzucać ? ;)

Gdy kliknę na link, miesza i miesza, ale zdjęcia nie pokazuje.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Robert, w moim przypadku kilka zeżarła amba, reszta jest, zauważyłem, że czasami nie pokazują się. Coś zapewne robią ;) a u Ciebie amba zjadła wszystko. Obawiam się, że chcą zrobić płatny tak jak imageschak.
Z flickrem miałem kiedyś problemy z logowaniem ale wyświetla wszystko od 2013 roku. Spróbuję jeszcze z Onedrive. Widać?



[ Dodano: 2017-07-08, 11:02 ]
Grzechotnik podawał jakiś dobry hosting, ale nie pamiętam :oops:
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Nie widać :evilsmile:

60$ rocznie za parę fotek jakie tam mam, to lekka przesada, trzeba będzie sobie własną stronę założyć.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Od kilku lat korzystam bezproblemowo z darmowego hostingu http://pl.tinypic.com/ .
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
pszczołowaty napisał/a:
Robert, w moim przypadku kilka zeżarła amba, reszta jest, zauważyłem, że czasami nie pokazują się. Coś zapewne robią ;) a u Ciebie amba zjadła wszystko. Obawiam się, że chcą zrobić płatny tak jak imageschak.
Z flickrem miałem kiedyś problemy z logowaniem ale wyświetla wszystko od 2013 roku. Spróbuję jeszcze z Onedrive. Widać?

Obrazek

[ Dodano: 2017-07-08, 11:02 ]
Grzechotnik podawał jakiś dobry hosting, ale nie pamiętam :oops:

Flickr swego czasu integrował się usilnie z Yahoo i wymagał logowania prez konto Yahoo właśnie: dla użytkowników sprzed ery Yahoo teoretycznie logowanie do Flickra bezpośrednio było możliwe, ale nie działało. Trochę się z nimi wtedy napisałem, bo gdy w końcu uległem i założyłem konto na Y to owszem, zalogowało mnie do Flickra ale... bez moich wcześniejszych zdjęć. Na szczeście po paru dniach udało im sie znaleźć moje 'dezaktywowane' konto i podlinkować je do nowego. Nie, zebym miał tam jakies genialne zdjęcia, bo to głównie magazyn hostingowy, ale zawsze :-)
Ostatnio z kolei Flickr miał spore problemy z wyświetlaniem zawartości na Firefoksie, choć w tym czasie działał idealnie na innych przeglądarkach. Najpierw zapewniali mnie, ze wina jest po stronie Mozilli, ale ostatecznie przyjęli do wiadomości i okazało się, że to oni mieli jakiś problem, który właśnie w FF uciążliwie się objawiał. Poza tym, generalnie, jestem z nich zadowolony, choć używam płatnego konta (około 6$ co trzy miesiące, taki stary plan taryfowy, nie wiem, czy oferują go nowym użytkownikom) .
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
próba mikrofonu... Yyyyy... Zdjęcia :D

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Coś wyciągnęło nogi ;-)
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
nie, on tylko odpoczywa po dalekiej podróży. Pamiętam, że po chwili wstał i popędził dalej :D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Trurl1954, ostatnia receptura tutaj http://pentax.org.pl/view...1283854#1283854
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Trurl1954 napisał/a:
PKM

prawym klawiszem myszy
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Taka pozycja jest w Firefoksie, ale zamiast tego można po prostu "kopiuj link do obrazu" albo coś w tym stylu (nie wiem co tam na Chromie, unikam jak mogę).
 

Trurl1954  Dołączył: 19 Maj 2013

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach