ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
Ankieta Ricoh dla użytkowników
Wrzucam, bo nie widziałem jeszcze na naszym forum informacji, że Ricoh udostępnił ankietę dla użytkowników. Jeśli było, to proszę skasować.
Są pytania o to, jakiego sprzętu używa się obecnie i czego się oczekuje od nowych modeli. Może wyciągną jakieś wnioski i coś się ruszy :-) .

LINK DO ANKIETY
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wypełniłem
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Szkoda, że nie ma przedpłat :roll:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
rychu, na marzenia zawsze są przedpłaty, tylko często bezzwrotne.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Zrobione
 
germario  Dołączył: 08 Cze 2011
Zrobione
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Też wysłana.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Ja też.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Też wypełniłem. Nie znam się, ale wydaje mi się bardzo ogólną ankietą. Pokaże co ludzie w przedziale wiekowym używają, do czego. Zawiodłem się co do braku pytań dot. szklarni.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Wypełnione. Premiera za tydzień :mrgreen:
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Wypełniłem - napisałem na końcu, że chcę kupić bezlusterkowca Pentaxa - mam już zbierać kasę?
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Poszło
 

Nicram  Dołączył: 15 Mar 2012
rychu napisał/a:
Też wypełniłem. Nie znam się, ale wydaje mi się bardzo ogólną ankietą. Pokaże co ludzie w przedziale wiekowym używają, do czego. Zawiodłem się co do braku pytań dot. szklarni.

Wydaje mi się, że nie pytali o szklarnię wprost, ponieważ były pytania o rodzaj wykonywanych zdjęć, a z tego już to można wyciągnąć. Z tym, że trochę myląco, bp jeżeli w szklarni nie ma jakichś rozwiązań specyficznych, no to wiadomo, nikt takich informacji nie udzieli :) Ale przynajmniej będą wiedzieli, w jakim kierunku się rozwijać. U Pentaxa powolutku....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach