kalasek  Dołączył: 21 Kwi 2006
czyli w tańszych sklepach będzie można pewnie dostać za 2100-2200
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
to tragicznie całkiem nie jest


Tragicznie ? Dla mnie rewelacyjna cena, oczekiwałem coś koło 2500-2600.

[ Dodano: 2006-08-10, 16:47 ]
Ale nowina, od jutra będzie w Pstryku !!. Już zamówiłem, bo mało przyjdzie.

[ Dodano: 2006-08-10, 16:48 ]
Szybki jestem :mrgreen:

kalasek

Dzieki za info

kalasek napisał/a:
czyli w tańszych sklepach będzie można pewnie dostać za 2100-2200


Nie chce już czekać :-x
 

valdis62  Dołączył: 12 Cze 2006
argawen napisał/a:
Już zamówiłem, bo mało przyjdzie.


To gratulacje !
Na pewno będziesz miał szybciej niz ja. Daj znać który serwis jest wskazany w karcie gwarancyjnej.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
valdis62 napisał/a:
Daj znać który serwis jest wskazany w karcie gwarancyjnej.


Pewnie Apollo. ale zobaczymy.
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
Cytat
A moze ktos z grupowiczow się orientuje, czy to jest legalne?


Nie jestem prawnikiem, ale Kodeks Cywilny powiada:[...]
dostarczyć rzecz na koszt gwaranta


Dzieki! Troche zeszlismy z tematu, ale moze komus sie przyda, czego oczywiscie nie zycze :)

Pozdrawiam,
Jerz
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
kurde....sam bym wzial tego k100....z pentaxa wiesci zadnych co z moim istD.....
 
robertdax  Dołączył: 03 Lip 2006
W Eurogwarancji na Polske wskazany jest Apollo.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

<zadyszka ale co tam>

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Dabrow napisał/a:
Wciąż czekam. Jak tak dalej pójdzie to z czekaniem przesiądę się na K10D.

Tak, tylko że zanim K10D będzie można w Polsce kupić to już pewnie będzie K1D i tak w kółko Macieju :mrgreen: Trochę skomplikowany ten marketing Pentaxa :mrgreen:


Pamięta może ktoś od kiedy chodzą słuchy o K100D, kiedy była ta niby oficjalna premiera? Ja pamiętam tylko, ż w maju macałem prototyp a próbuję sobie oszacować kiedy ewentualnie będzie K10D.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
K10? u nas? na wiosne?
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
W foto-net.pl też go mają.
Cena ta sama co w pstryku - ale jak dla mnie ok bo 17-35 wciąż mają 100 taniej niż pstryk. Już nawet zamówiłem. Jutro dowiem się o K100D (-;
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
K10? u nas? na wiosne?


Tego się właśnie obawiam. Premiera na Photokinie to chyba w cywilizowanych krajach sprzedaż przed gwiazdką (co by się załapać na prezentowy strumień kasy) a u nas odpowiednio później wnosząc po przykładzie K100D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
K100D Cena 2299;- :?: :?: :?: Jestem pod wrażeniem. To powiedzcie raz jeszcze, ten wizjer to dużo gorszy od deesowego? ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
nieśmiało chciałbym zwrócić waszą uwagę na różnicę w cenie Pentax K100D DOUBLEKIT pomiędzy tymi sklepami.
W foto-net Pentax K100D DOUBLEKIT kosztuje 2732.00 PLN z VAT
W pstryku Pentax K100D DOUBLEKIT kosztuje 3449.00 zł

jak dla mnie różnica olbrzymia

BTW Pentax K100D DOUBLEKIT za 2732,00 zł to najlepsza oferta w śród wszystkich dostępnych na rynku dSLR dla amatorów z mniej zasobnym portwelem :!: :!: :!: :-) :-) :-)

pozdrawiam

ps

Dabrow jeeee....e! i tu się z tobą zgadzam w całej rozciągłości
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Awakqwq, pewnie. Tylko że dla większości osób na tym forum najbardziej interesującą ofertą jest samo body.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Michu eee tam Wy czekajcie na K10D :mrgreen: ;-)
Masz rację ale przyznasz że z perspektywy osób chcących nabyć swojego pierwszego dSLR i wejść w jakiś system, nowa oferta Pentaxa z 2 obiektywami jest bardzo kusząca. Czyli jest szansa że udział Pentaxa w rynku wzrośnie co może spowoduje większą dostępność na naszym rynku sprzętu tego producenta (czego wszystkim życzę).

pozdrawiam
 
andpan  Dołączył: 02 Sie 2006
W foto-net Pentax K100D DOUBLEKIT kosztuje 2732.00 PLN z VAT
W pstryku Pentax K100D DOUBLEKIT kosztuje 3449.00 zł




Dzwoniłem do fot-net - prawdopodobnie jest to pomyłka na stronie i cena jest niewłaściwa. A z dostępnością jest tak, że nie od ręki - miła pani powiedziała, że będzie w sprzedaży najwcześniej za tydzień.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Awakqwq, niestety. Twoje spostrzeżenie ma sens jedynie wówczass, gdy do focenia podchodzi osoba z wyczyszczoną/niezapełnioną pamięcią trwałą tyczącą fotografii. W każdym innym przypadku reklama, marketing, "usłużny" sprzedawca wciśnie albo Canona albo Canona. No, w ostateczności Nikona. Choćteraz może się to zmienić i warto będzie dokupić Alfe Sony pod telewizor tej marki, "co by panie ładnie i kompatybilnie w salonie wyglądało".
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
andpan napisał/a:
Dzwoniłem do fot-net - prawdopodobnie jest to pomyłka na stronie i cena jest niewłaściwa. A z dostępnością jest tak, że nie od ręki - miła pani powiedziała, że będzie w sprzedaży najwcześniej za tydzień.


Tak jak sie spodziewałem. Ale obstawiam że podobnie pstryk.pl - zbierają zamówienia które będą w pierwszej kolejności realizować. Mnie to nie przeszkadza że za tydzień. Damy radę.

[ Dodano: 2006-08-11, 12:44 ]
Michu napisał/a:
Choćteraz może się to zmienić i warto będzie dokupić Alfe Sony pod telewizor tej marki, "co by panie ładnie i kompatybilnie w salonie wyglądało".


Czyli posiadacze Samsungów to nie ma zmiłuj (-; Gorzej jak kto ma np. Loewe (-;
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Michu napisał/a:
Awakqwq, niestety. Twoje spostrzeżenie ma sens jedynie wówczass, gdy do focenia podchodzi osoba z wyczyszczoną/niezapełnioną pamięcią trwałą tyczącą fotografii. W każdym innym przypadku reklama, marketing, "usłużny" sprzedawca wciśnie albo Canona albo Canona. No, w ostateczności Nikona. Choćteraz może się to zmienić i warto będzie dokupić Alfe Sony pod telewizor tej marki, "co by panie ładnie i kompatybilnie w salonie wyglądało".


Eee tam defetyzm siejesz i tyle :P. Trzeba byc dobrej myśli, a nuż poprawi się rozpoznawalność marki Pentax w kaczolandzie :)
Myślę że są tacy ludzie którzy kupują sprzęt zastanawiając się nad swoimi potrzebami i nie kierujący się marketingową papką (a że ich mniejszość cóż trudno).

pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach