diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
potwierdzam
nie mozna glosowac i widac wyniki.... :-/
w kategorii dla wszystkich
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
prosze potwierdzić czy ktoś ma jeszcze takie same objawy jak matb i diplodok?
nie mam pojęcia co się dzieje, opcje aby ukryć wyniki zaznaczyłem i poza tym nic nie grzebałem ... chyba będę musiał w takim razie złożyć ten wątek jeszcze raz :roll:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Po wejściu linkiem do ankiety zostaję wylogowany a pokazują sie wyniki.
Tak się dzieje dla każdej z 3 powyższych ankiet.

----

Myślę, że wycofaj opcję ankiety do czasu przeniesienia serwera, a wątki ze zdjęciami konkursowymi tymczasowo zamknij.

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Są wyniki i nie można głosować :evil:
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Wydaje mi się, że to problem z forum. Faktycznie jak z tego wątku, z pod prawego przycisku otwiera się w nowym wątku, to widać wyniki - ale to dlatego, że nie przechodzi autentykacja, inaczej mówiąc strona otwiera się tak jakbyśmy byli niezalogowani. Jak się zalogować i otworzyć wątek z działu Sprawy Klubowe, to wszytko jest ok.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
w takim razie będę chyba niestety zmuszony do wstrzymania konkursu do odwołania (czyt. do prawidłowego funkcjonowania forum) ewentualnie do zmiany sposobu głosowania :-/ Wątki ze zdjęciami zostaną, a usune z nich póki co ankiety. Dziś już dalszym losem konkursu zająć się już nie będę mógł ze względu na to, że wybywam do pracy.

Tak więc ogłoszenie:
W związku z problemami technicznymi związanym z przebudową forum głosowanie w konkursie o torby zostaje wstrzymane do odwołania.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za - lub odwrotnie: czarna za... Yyyy... Czarna przeciw - biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Jest jeszcze czwarta - sejmowa. W przeważającej części przypadków polega na naciśnięciu guzika i podniesieniu ręki, ale w przypadkach szczególnych ( np. kolega poszedł do toalety ) naciska się dwa guziki i podnosi obie ręce. :-D
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No świetnie, ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Może losowanie ? Tylko skąd weźmiemy sierotkę ? :shock:

A w ogóle to przed chwilą wywaliło mi całego IE i jak kliknąłem na znany wszystkim adres, to dostałem takie cuś :

Witamy w Instalacji phpBB modified by Przemo


Niektóre pliki wysłane na serwer mają złą zawartość (są prawdopodobnie uszkodzone)
Jeżeli nie edytowałeś żadnych plików, oznacza to, że wystąpiły problemy z ich wysyłaniem na serwer. Sprobuj ponownie wysłać pliki, które są wyświetlone poniżej. Możesz spróbować włączyć lub wyłączyć przesyłanie w trybie binarnym.

Jeżeli zmieniałeś zawartość plików celowo, kliknij TUTAJ aby zainstalować forum, ale TYLKO w tym przypadku!
Jeżeli ściagnąłeś oryginalny pakiet ze strony http://www.przemo.org/phpBB2 i nie zmieniałeś żadnych plików, wyślij je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie będzie działać prawidłowo!
--------------------------------------------------------------------------------

admin/admin_account.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ ae00c4841bdeec7622b15550d702f56a ]
admin/admin_advert.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 42ffcf4fdfb7a5a22769c14a1e90b2a5 ]
admin/admin_advert_person.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 376db7ae0071ad8cd466fddc138a3af1 ]
admin/admin_album_auth.php - Zła zawartość pliku! Suma kontrolna: [ 94c0d5e26bf504adf1c61771f8a929ee ]
.....
i jeszcze 1500 linijek.

Chyba jednak elemelek popsuł całkiem forum. :roll:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Do tego dużo czerwonego koloru. To Dada nie tylko u Ciebie tak dziś działa ;-)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
A mi się wydaje, że to ja już wygrałem we wszystkich kategoriach a ktoś potem zawistnie popsuł forum ;-) Mogę się w drodze wyjątku zgodzić na uznanie tego wyniku za oficjalny.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Czy dotychczasowe głosy zostaną zaliczone czy są anulowane i jakby ich w ogóle nie było? Czy jak forum nie odzyska już dawnej funkcjonalności to się konkursu nie wznowi?
I czy warto było przesuwać termin zgłaszania prac??? :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
matb, ależ Ty jesteś malontent.... Dyżurny. :evilsmile:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
zorzyk, ktoś musi pełnić tę niewdzięczną funkcję ... ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
matb napisał/a:
Czy dotychczasowe głosy zostaną zaliczone czy są anulowane i jakby ich w ogóle nie było?

Są anulowane i jakby ich w ogóle nie było 8-) ... zresztą i tak Maciek wygrał, więc to nie ma znaczenia :mrgreen:

matb napisał/a:
Czy jak forum nie odzyska już dawnej funkcjonalności to się konkursu nie wznowi?

Nie chodzi o dawną funkcjonalność - nie robi się zmian po to, żeby było jak dawniej .. inna sprawa, która mi właśnie zaświtała do głowy to możeby tak postawić foruma naszego od nowa? W pełni funkcjonalnego, nowego, czystego, nie skażonego? :roll:

matb napisał/a:
I czy warto było przesuwać termin zgłaszania prac?

sądzisz, że gdybym wiedział, że będą problemy z forumem to bym przesuwał termin zgłaszania prac albo w ogóle go organizował w tym czasie? ..
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
sołtys napisał/a:
czystego, nie skażonego?
Ale jako zalecany aparat pozostanie D 40 :evilsmile: ?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
tak postawić foruma naszego od nowa? W pełni funkcjonalnego, nowego, czystego, nie skażonego

Tak, tak!
Każdy by zaczynał od ilości postów - zeru!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A niektórzy w ogóle by nie zaczeli...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu, dostaje bana na wolność, co oznacza, że nie może wyjść poza ogródek P@PL :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach