jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
z góry, czyli..........
czy ktoś pstrykał zdjęcia z wysokości? :lol: będę miała okazję polatać motolotnią (jako pasażer) i mam chęć wziąć ze soba aparatę, może ktoś coś podpowie jak się zabrać za focenie z góry, dzięki i pozdrawiam :-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie wiem jak z aparatem, ale ja bym nie brał lampy i statywu :-)
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
he,he...... :roll:
to juz wiem, a czy jeszcze jakieś rady? :lol:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pozyc sobie szerokie szkielko, rob w RAW, zycze milego lotu :mrgreen:
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
nioo i bardzo króciutkie czasy - weź sporą poprawkę na poruszenie (dużo krótsze niż odwrotność ogniskowej)...... Szerokie szkło to podstawa!
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
coś ponizej 28 by sie przydało....
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Moze 10-17? :mrgreen: Do DL-a
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
a o czym Wy rozmawiacie? sprzęt do dyspozycji zawarty w mojej stopce i to wszystko :-( ,
już i tak po zabiegu, jak będę miała chwilę to wrzucę jakąś fotkę, pozdrawiam :-)
 

zubryn  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wrzuć jola - jam bardzo ciekawy jak ci poszło. No i napisz czym było dane zdjecie robione, a i twe praktyczne uwagi wynikajace jakby nie było z doświadczenia chętnie poczytam - czyli co Ci sie sprawdziło, a co nie wyszło.
pozdrawiam
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
z góry to wygląda tak:
na dole ok 30 stopni C, na górze ryk silnika i pęd wiatru, chwilowe zaniki świadomości :mrgreen: , słońce w zenicie, opar nad ziemią, wszystko jak widać wypalone słońcem,
ale przeżyłam ...........polecam wszystkim :-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Napisz, jakim szkielkiem robilas, czas, przeslona................... :mrgreen:
 

zubryn  Dołączył: 19 Kwi 2006
No właśnie jaki czas, przesłona, obiketyw - popieram PiotraB. I dodaj jeśli możesz uwagi od siebie pod kątem jak fotografować - co Ci sie sprawdziło (np. opieranie aparatu o kask pilota :mrgreen: ) a co nie pomogło (np. statyw był zupełnie nieprzydany) :lol:
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
a ja głupia myślałam, że żartujecie i wzięłam ze sobą: i statyw, i lampę, i dwa lightboxy i parę innych tam.........., a to proszę, warto posłuchac rady speców, adieu

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach