l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
sporo sie pozmienialo
dziekuje bardzo temu komus, kto pojechal i sprzatnal mi sprzed nosa obiektyw, mimo ze bylem umowiony ze sprzedawca. Nie wiedzialem, ze trzeba teraz zadatkowac, jak tylko wykazuje sie zainteresowanie. Coz, glupi jestem i naiwny widocznie. Tak samo glupi bylem, ze dawalem kase na serwer - widze ze sa osoby, ktore i skrzynki maja w naszej domenie i galerie. Ja naprawde wierze, ze kiedys (te 2-3 lata temu) nie bylo komu zajac sie tym wszystkim, ale dzis sytuacja troche sie zmienila. No ale w pentaksie zmiany ida zawsze powoli, jasne.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka, - mozesz jasniej ???? prosze...... :roll:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
l_uka, - mozesz jasniej ???? prosze...... :roll:
Właśnie, sam jestem ciekaw.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
co do obiektywu, to tak jak napisalem - ktos po prostu pojechal i kupil szklo, mimo ze pisalem na forum (jako pierwszy), ze jestem zainteresowany (pech chcial, ze nie bylo sznasy na spotkanie ze sprzedawca w zeszlym tyg).

A ta druga sprawa to tak przy okazji - uzalam sie, ot co. Dlaczego jest grupa osob, ktora ma poczte w domenie pentax.org.pl obslugiwana przez home.pl? Kto zadecydowal, ze moja kasa ze zrzutki poszla wlasnie na te skrzynki?
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
dziwnie tani 70-200 2.8 ktoś sprzątnął:-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
A ta druga sprawa to tak przy okazji - uzalam sie, ot co. Dlaczego jest grupa osob, ktora ma poczte w domenie pentax.org.pl obslugiwana przez home.pl? Kto zadecydowal, ze moja kasa ze zrzutki poszla wlasnie na te skrzynki?
- tu sie nie wypowiem bo nie mam pojecia - cos chyba byla jakas informacja...ale co gdzie kiedy ? :roll:
co do szkla to nieladnie - bardzo....
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
Dlaczego jest grupa osob, ktora ma poczte w domenie pentax.org.pl obslugiwana przez home.pl?
Kiedyś ktoś o tym wspominał, ale to chyba sie rozmyło.
W sprawie szkła, to dla mnie obie strony są be. Sprzedawca i kupiec. Jeśli sie umawiałeś, to sprzedawca powinien poczekać.
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
w zasadzie to każdy kto płacił na forum, mógłby mieć samego aliasa na pentax.org.pl - w końcu taki bajer nie kosztuje:-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Szkoda, że nie wiadomo kto był sprzedawcą, bo można mu wystawić opinię w wątku o ocenach sprzedawców/kupujących.

W sprawie maili w domenie - Piotr miał dać takowe przywileje tym, którzy wpłacili, ale nie wiem czemu jest jak jest.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
tu sie nie wypowiem bo nie mam pojecia - cos chyba byla jakas informacja...ale co gdzie kiedy ?

no ja tez nic nie wiem, ale przeciez nie da sie zaprzeczyc, ze co najmniej kilka osob podaje takie adresy jako kontaktowe. Obslugiwane przez home - to latwo sprawdzic. Ja rozumiem, ze Piotr Kożuchowski ma domene pentax.org.pl na wlasnosc i skrzynki sa pewnie zrobione w ramach jego konta na home - ale co wlasciwie mnie to obchodzi? Skoro nie ma czasu zajmowac sie domena, to niech ja odda. Naprawde, administracja to przywilej, a nie obowiazek. Nie rozumiem w ogole zaistnialej sytuacji, gdzie musimy sie prosic o laskawe administrowanie w wykonaniu Piotra. To kpina.
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
l_uka, jejku, kup sobie za grosze np. pentaxian.pl i bedziesz rzadził:-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Chyba ktoś tutaj ma pms :shock:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Chyba ktoś tutaj ma pms :shock:
A co to jest ?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
argawen, a użyłeś opcji "Szukaj"? ;-)
 

motomouse  Dołączył: 14 Sie 2007
argawen napisał/a:
mygosia napisał/a:
Chyba ktoś tutaj ma pms :shock:
A co to jest ?


pl.misc.samochody :]
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
przedmiesiączkowy syndrom?
swoją drogą też mógłbym sobie ponarzekać, ale bez konkretów, nazwisk i dowodów to nie to samo... ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
argawen, a użyłeś opcji "Szukaj"? ;-)
Nie :oops:
motomouse napisał/a:
pl.misc.samochody :]
:mrgreen:
Tylko nadal nie kumam, co to ma wspólnego do dyskusji tutaj ?
Taki mały OT ? :->
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
W sumie od razu triplecik można zgarnąć: pentaxian.pl nikonian.pl canonian.pl:-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Skoda, że gwiazdek nie można w nazwie domeny używać :evilsmile:
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
pms.pl już wzięta!:-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach