Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Arti napisał/a:
Moze przejdz sie do nich, przelam niechec
- nie ma takiej mozliwosci :evil: - oni nawet nie umieja wylaczyc telefonu z scieci po zakonczeniu umowy :evil: tylko kolejne faktury przysylaja...

kolega poleca mi z kolei :
http://www.allegro.pl/ite...klep_w_wa_.html

rece opadaja... :roll:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Fafniak napisał/a:
nie ma takiej mozliwosci

Inni operatorzy mają podobne oferty. Ja na przykład mam Nokie N73 z wgranym Tom-Tomem do tego moduł GPS Nokii. Sprawdzone w praniu przy podróży na SPD, doprowadził bez pudła. W Warszawie i Bydgoszczy pod konkretny adres doprowadził z dokładnością około 20 m.
Jak wszystko dobrze pójdzie to w niedzielę będę w W-wie, jeżeli będziesz miał czas, możesz obejrzeć na żywo, czy ma wszysto co potrzebujesz.
 

MiQ27  Dołączył: 17 Wrz 2007
Co do modułów GPS na Bluetooth to polecam nowego Holuxa M-1000. Niedawno sobie kupiłem (niecałe 200 zł z przesyłką) - jest rewelacyjny. Nowy chipset, ma dużą czułość. Łapie 7-9 satelitów u mnie na biurku w środku mieszkania - przez strop bloku.
W biurze, gdzie Asusy kolegów (636, 639 - palmtopy z wbudowanym GPS) nie pokazują nic, ten sobie spokojnie trzyma fixa na kilku satelitach.
 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
MiQ27 napisał/a:
... - jest rewelacyjny. Nowy chipset, ma dużą czułość. Łapie 7-9 satelitów u mnie na biurku w środku mieszkania - przez strop bloku.


Generalnie chodzi o chipset SiRF Star III - to on jest taki rewelacyjny. Dodatkowo przy osobnych modułach zaobserwowałem lepszą czułość niż "wbudowane" - moja teoria jest taka ze to dzięki własnemu zasilaniu.
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Fafniak, Zastanów się co będziesz chciał robić tym "gadżetem" jak piszesz.
Jeżeli dzwonić i hasać po lesie, lub (czego nie sprawdziłem jeszcze) używać z aparatem foto do wpisywania GPS do EXIF-a, lub innych spraw pozasamochodowych, a właściwie pozazasileniowych .... to możesz sobie darować ten "gadżet" , które znam. Rzeczywiście najwięcej się dowiesz na linku do klubu PDA, jak ktoś tam u góry napisał. Natomiast jeżeli kupisz stojak do auta i umieścisz Palma w stojaku, podłączysz do aku w aucie ( a w domu postawisz obok kompa w stacji dokującej) to wtedy nie będziesz wiedział co to jest największa jego wada, a mianowicie niedostatek energii. Ale za to będziesz mógł trafić "pod dom" do ponad 200 miast, znależć drogę alternatywną, oczywiście zakładam, że będziesz miał AutoMapę najlepiej XL. A na stole, służy jako kalkulator, przeglądarka zdjęć (lepsza jak fotobank Epsona),zawsze ci przypomni ze stosownym wyprzedzeniem o konieczności złożenia życzeń kolegom, (z okazji....) o zebraniu w spółdzielni, o konieczności zapłacenia rachunków itp. a jak będziesz na lotnisku to i w HotSpocie możesz sobie poszaleć sprawdzając pentax.org.pl, tylko bardzo Cię proszę nie wsadzaj do Palma anteny uchylnej w miejsce karty CF ( bo i takie rozwiązania są) i nie oczekuj że na wielogodzinnym plenerze coś się na ekranie pokaże po 5 godzinach czuwania GPS. Bateria - "zero". Posiadam HP4700 z 4" monitorkiem w rozdzielcz. 480x640, AM wersja ostatnia, pełny Office, odtwarzacz mp3.nawet zapomniałem o kalendarzu papierowym.
 

MiQ27  Dołączył: 17 Wrz 2007
wieja napisał/a:
Generalnie chodzi o chipset SiRF Star III - to on jest taki rewelacyjny.

No właśnie nie chodzi o Sirf'a III (który zły nie jest, wręcz przeciwnie) :-P Ten Holux jest na chipsecie MTK i zjada okoliczne Sirf III na sniadanie. Bez popitki :-D
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
ja mam starego dell-a, z anteną zewnetrzną i działą mi wszystko: gps, wifi, ogladam filmy (w czasie podrozy). Wszystko co trzeba dziala bez kloptu - i po co mi wodotryski typu asus, fujitsu czy mio za 1200-1500. Moj dell ma 4 lata i dziala ze zarzutu. Z doswiadczenia u znajomych wiem ze malo ktory z tych wymienionych wytrzymal 12 m-cy bez wizyty w serwisie (to tylko hp, fujitsu czy asus).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach