costa  Dołączył: 11 Maj 2006
Autoprezentacja
Jakiś czas temu postanowiłem otworzyć fotoblog, bo doszedłem "obiektywnie" do wniosku, że już czas i że dorosłem do tego. Dziś postanowiłem pójść krok dalej i poddać siebie ocenie na szanowanym onephoto. Ale wylano mi kubeł zimnej wody na łeb, pokazując tym samym gdzie moje miejsce (wymoderowane z miejsca) . Do zobaczenia kiedyś...

P. S.
Koniec płaczu. Pobawię się trochę moim aparatem :-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
costa, nie bój nic! Tam tak mają, że wymoderowują za niewinność. Ja co prawda kiepskie fotki pstrykam, ale mnie też ta przyjemność spotkała na początku. Potem się już bardziej starałem (choć pierwsze zdjęcie mi się podobało akurat) i... tylko z krytyką się spotykałem. A otem nawet były komentarze i oceny pozytywne. CHoć generalnie bez echa, prawie jak na naszym forum :-P A potem... przestałem zamieszczać zdjęcia na onephoto ;-)
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
costa, nie wymiękaj! Ja tam na twoje foto do kalendarza głosowałem i w ogóle sobie nie wyobrażam dlaczego ono nie przeszło! Było zarąbiste! Lepsze niż parę co się załapało (jak dla mnie).

Jak patrzę na twoje foty ze stopki, to rozumiem... ty pentaxiarz jesteś :mrgreen:
Nie oczekuj poparcia na onephoto.

Popatrz na mojego PAD-a:) Tam nikt nikogo nie krytykuje, jak coś się uda, to goście z Kuala Lumpur ślą pozdrowienia:))) [choć Tref też mnie odwiedził:))]

Rób swoje, bo robisz to dobrze!!!!
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Jak to mawiał pewien koleżka w Dogmie: Alleluja i do przodu ;-)

Ważne, by się nie zrażać. Poza tym co serwis to inni ludzie. Ta sama fotka [łoj, sto lat temu] na jednym serwisie dostała wyróżnienie, na drugim wdeptali mnie w ziemię i zniszczyli dogłębnie. Jest tego duży plus - zwiększenie samokrytyki, a co za tym idzie - poprawa "dzieł" :-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
ja wrzucałem kiedyś fotki na podobne serwisy, ostatnio nawet na to oPh wrzuciłem ;) ALe generalnie to mam swoją glaerię i jesli chcę coś pokazać to wrzucam właśnie tam ;) tam co prawda nikt nie ocenia mi tych fotek ale z drugiej strony ja je i tak robie dla siebie... Może kiedyś będę bardziej ambitny ;)
Grzesiek
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
costa napisał/a:
Ale wylano mi kubeł zimnej wody na łeb, pokazując tym samym gdzie moje miejsce (wymoderowane z miejsca)
Na onephoto moderacja działa dość przypadkowo i wybiórczo. Ja do tej pory nie dostrzegłem żadnej prawidłowości. Kumpel kiedyś usiłował rozgryźć zawiłości moderacji i wyszło mu coś takiego http://www.onephoto.net/info.php3?id=433323

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach