Cargo  Dołączył: 11 Lip 2007
Szkolenie foto w Bydgoszczy.
Witam !

Czy w Bydgoszczy jest mozliwosc zdobycia umiejetnosci fotografowania
za pomoca lustrzanki ?

Pozdrawiam
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
No jak w Bydgoszczy, to tylko Michu może się orientować, chociaż nie wiem, czy jeszcze żyje, bo jakoś dawno nie było go widać
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kheyyy...
Właśnie wróciliśmy z dna okolic stolicy Borów Tucholskich, gdzie nawet ptaki nie mają zasięgu, więc nie dziwota, że nie było nas widać na forum. Ale. Jesteśmy już, za chwilę Gośka pewnie zacznie nadawanie treści lubieżne na falach P@pl a ja mogę dodać tylko tyle, że w Bydzi jest kółko foto przy Pałacu Młodzieży, gdzie prócz podstaw foto, można dowiedzieć się dużo rzeczy o wołaniu i tym podobnych p*****. Zachęcam do zapytania o to DeMii - wiem, że uczestniczyła przez dłuższy okres w tym zgromadzeniu, zdobywając nawet sprawność Pierwszej ściemniary.
 

DeMia  Dołączyła: 17 Cze 2006
Otóż to. W Pałacu Młodzieży są zajęcia, ale trzeba się osobiście pofatygować i dowiedzieć co i jak, bo ja nie służę już taką informacją ;> Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu, uczestniczą w nich głównie uczniowie i studenci, ale jeśli nie należysz do żadnej z tych grup to też możesz spróbować. Ja tam chodziłam i już nie chodzę ;) Było OKO, ale po pół roku zmienili mi plan zajęć na studiach i odpadłam.
Z tego co wiem jakieś zajęcia organizowane są też w MDK-u przy ul. Krysiewiczowej 8. Numer podany na ulotce - 602 863 914.

Powodzenia ;>
 
Cargo  Dołączył: 11 Lip 2007
Zastanawiam sie, czy jestem jeszcze mlodziez, skoro 30 lat na karku,
wiec Palac Mlodziezy, czy MDK odpadaja chyba...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach