Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
musical box napisał/a:
Mały secik z mojej strony.

matb napisał/a:
Pozostałe (z tego nowego seciku) (...) jakby z przypadku całkiem.


Teraz sobie dopiero zdałem sprawę że nazwałem to nieumiejętnie setem, jest to oczywiście zbiór fotek nie mających ze sobą większego związku.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
14 i 15 świetne!
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
17-20 Hm...
17 - Wow...
19 - też wow...
19 po raz drugi - też wow...
Najmniej do mnie przemawia 18. Jakoś - brakuje mi tzw. "ukradka" może jakieś poruszenie, ziarno... Widać, że zdjęcie jest zrobione, żeby nikt się nie zorientował ale...
20 - tak gościa dziabnąć w głowę... nieładnie ;-)
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
Ka_Seciak napisał/a:
19 po raz drugi


już poprawiłem numeracje:)

Ka_Seciak napisał/a:
20 (już 21 - Musical box) - tak gościa dziabnąć w głowę... nieładnie


długo się zastanawiałem czy to nie psuje tego zdjęcia, ale doszedłem do wniosku że to dodaje do klimatu zdjęcia.

Ogólnie wielkie dzięki za komentarze!
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Musical box napisał/a:
to dodaje do klimatu zdjęcia

;-) Pozwolę sobie z tym nie zgodzić...
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
Wiosna przyszła, kwiatki kwitną, ale ja i tak nie przepadam za robieniem im zdjęć. Za to dziś udało mi się po raz pierwszy zrobić ujęcie botanice z którego byłbym zadowolony. Zdjęcie cenie za odwrócenie charakterystycznego przesłodzonego klimatu zdjęcia towarzyszącego zdjęciom kwiatków.

22.





A tu takie sobie "street photo"(?): (oceńcie sami)
23.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
23 - czyżby przypadkiem "strit foto" nie znaczyło już troche za dużo?

Bardzo dobre zdjęcie.
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
alkos, stąd ten cudzysłów, nie potrafię odpowiedzieć dlaczego skojarzyło mi się ono ze street foto, pozostawiłem to w dość wolnej interpretacji (choć w gruncie rzeczy ja sam tego nie interpretuje za street foto.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie, nie, chodzi mi że z definicji "street photo" to bardzo specyficzny rodzaj fotografii... a ostatnio dużo ludzi określa tak cokolwiek wykonanego w mieście...
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
alkos, haha czytałem gdzieś o tej nieszczęśliwej nazwie street, i o wyznawcach którzy uważają że street photo to można tylko uprawiać na street ;p
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tzn, że chodnik-foto? :-P
 
hrobass  Dołączył: 05 Mar 2008
No kolego.... Robisz fajne zdięcia. Generalnie.
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
22.
Co najmniej niebanalne...

23.
Niech sobie gadają co chcą o street photo - zdjęcie fajne.
Ściana z pustaków i szalunek - izoluje od scenki we wnętrzu - naprawdę niezłe.
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
Nowe zdjęcia w całości poddają się waszej ocenie:

24.






25.






26.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
24 - podoba mi się, 25 - jakoś krzywo i tak sobie, 26 - fajnie się spychacz zgrał z mostem.
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
screwdriver, widząc że jesteś z Kielc to ten most który jest na 26 jest fragmentem drogi szybkiego ruchu od wylotówki z Kielc w kierunku Warszawy.
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Nono...
24 - ma świetny klimat. Trochę tylko uciekają szczegóły w cieniach - można by nad tym popracować.
25 - nie zauważyłem, że się troszkę "wali" dopóki screwinder nie zwrócił na to uwagi. Ale to już ograniczenie obiektywu. Może dało by się to wykorzystać i zmienić środek kompozycji? Kucnąć lub stanąć wyżej?
26 - Tu przeszkadza mi barak po lewej stronie. Gdybyś stanął bardziej po lewej i uciął ten barak - zniknęła by też drabina - temat byłby lepiej określony.
Poza tym zacytuję hrobasa ;-) Generalnie robisz fajne zdjęcia.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Musical box, tej zaraz obok MM, Reala, Praktikera i podobnych? Od tej strony go nie widziałem :)
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
screwdriver, tzn. ta droga zaczyna się od Dąbrowy (niedaleko MM i tych podobnych) a most jest fragmentem tej drogi, ten na zdjęciu znajduje się w Kajetanowie
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Musical box, a to nie dziwne że nie widziałem :) Już dawno nie byłem w tamtych okolicach.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach