Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
Wielkie dzięki dla wszystkich którzy pozytywnie odbierają moje fotografie, jak i dla tych którzy starają się pokazywać błędy których powinienem unikać.

Ka_Seciak napisał/a:
26 - Tu przeszkadza mi barak po lewej stronie. Gdybyś stanął bardziej po lewej


Ka_Seciak, specjalnie dla Ciebie wstawiam 26b z zapełnionym brakiem "lewej strony", jednakże by nie było nudno zrobiłem z tego zdjęcia hdr - uważam że zdjęcia maszyn, budowli przemysłowych itp. fajnie wyglądają w tej technice. A i z góry mówię że zamierzone było z mojej strony to by faktycznie ten hdr było widać. (wiem wiem że większość osób idealne hdr uważa za takie które jest ale nie widać że było użyte ;-) )

26b.
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Musical box napisał/a:
26b z zapełnionym brakiem "lewej strony"

Nie "brak" - tylko barak...
Chodziło mi o coś odwrotnego:

Poza tym to zdjęcie jest świetne :-)
Musimy się kiedyś umówić na mini plener w okolicy ;-) Znam jeszcze co najmniej dwu Pentaxiarzy poza Tobą i Screwinderem - z Kielc, którzy mogliby się z nami wybrać.[/list]

 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Ka_Seciak, Musical box, długi weekend nadciąga, więc...
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
screwdriver napisał/a:
długi weekend nadciąga

I od lutego mam zarezerwowany pokój w Cisnej :mrgreen: - oj będą zdjęcia z Bieszczad.
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
Było w wątku "fotografia uliczna" jest i w moim wątku :D

27.




Fociłem ostatnio 18 koleżanki, i udało mi się taką fotografię popełnić:
28.

Ja jestem z niej bardzo zadowolony. Wypowiedzcie się co na jej temat sądzicie(tylko nie piszcie że za ciemne bo specjalnie takie zrobiłem)

_______________________________________________

Poprzednie fotografie przeszły bez echa. Wrzucę teraz fotografię rodzinną z której jestem zadowolony (tą samą umieściłem w wątku o fotografii rodzinnej z ambicjami).
29. "Ręce"

 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
28. - na pierwszy rzut oka nie wiem, na czym się skupić... Przecież nie będę się gapił w nocnik. :-D
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
dsk, wolałbyś za dekolt tej pani co w rogu kadru stoi, nie? No to Musical box zbadziewiłeś ujęcie :-P ;-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
matb, wiesz, nie zwróciłem uwagi. :-P
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
parę kadrów z ostatniej wycieczki:

30.





31.





32.





33.





34.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Na widok 32. jakoś tak mi się micha uśmiechnęła ;-)
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
matb, z 32 miałem fajną historię. Pierwotnie kwiatki były w głębokim cieniu i ze zdjęcia wychodziła kaszanka (jak to na cyfrze). Myślę sobie: no nic z tego nie będzie. Już z rodziną odeszliśmy z dala od tego miejsca gdzie znalazłem te kwiatki. A tu nagle zrobiło się ciemno, patrzę na niebo i widzę że maluteńka chmurka zasłoniła słońce. No i sprint z powrotem do kwiatków (rodzina miała zemnie niezłą polewkę). Kilka sekund po zrobieniu tego zdjęcia znów pojawiło się ostre słońce ;)
 

zenonblacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Te kwiatki z numeru 32 chyba jak zawsze doskonale :)

Wygiete drzewko tez mile i klimatyczne do tego.

Co do zdjecia 28... zupelnie nie wiem, o co w nim chodzi. No jest nocnik, ale co dalej? :)
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
Troszkę mnie tu długo nie było. Na powitanie wrzucam portrecik miły dla oka:


35.



co sądzicie o takim post-procesie?

 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Musical box napisał/a:
portrecik miły dla oka


A i tu musze Ci przyznać rację. Świetne kolorki - uwielbiam takie.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Musical box, bardzo ładny portret. Taka obróbka ogromnie mi się podoba. Pani Ijonowej też :-D Możesz napisać jak uzyskałeś taką kolorystkę?
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Portrecik świetny. I przejrzałem sobie cały Twój wątek i na prawdę nie był to stracony czas, świetnie fotografujesz a czasem jeszcze lepiej obrabiasz.
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
Ijon, podstawą do puźniejszej obróbki w PS była akcja aged photo w LR wraz ze zwiększeniem saturacji, winiety i dodaniem zieleni w cieniach. W photoshopie na zduplikowanej zdesaturowanej warstwie ustawiłem krycie na overlay (świetny sposób na podbicie kontrastu bez zwiększania saturacji). Puźniej to zabawa z saturacją, rozjaśnianiem oczu, usunięcie części zieleni z twarzy modelki. Oczywiście było jeszcze dużo innych mniej znaczących ruchów i również tych których nie pamiętam :) Puff i tak powstał chocapic ;p
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
portrecik świetny, faktycznie, miły dla oka
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Musical box napisał/a:
miły dla oka

zaiste!
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
30. Obca ręka w kadrze.
31. Wolałbym, żeby wychodziła...
32. Hm...
33. :-)
34. Bardzo fajne.
35. Przeszkadza mi węzeł od apaszki... ;-)
Mnie nie było tu jeszcze dłużej. Zdjęć trochę mam i niedługo coś wrzucę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach