Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
A ja od dwóch miesięcy cieszę się SuperProgramem z SMC-A 50/1.4. W zamierzeniach miał być przeznaczony do odsprzedaży, ale gdy przyszła do mnie paczka z amerykańskiego raju to tak się zachwyciłem, że myśl o geszefcie poszła w kąt. Przeskoczyłem tym samym literki K oraz M i przeszedłem awansem do literki A :-)

Gdziekolwiek, jakkolwiek - miłego dnia,
Kytutr
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
matb, nie łudż się.Ja kiedys miałem pomysł,żeby zebrac topowe modele z kazdej serii.Zacząłem od ME super,póżniej był Z1p,a potem przyplatał sie całkiem nowy MZ6.Kolejny był superA,a potem ME-F,bo taki szczególny.a gdy trafił sie programA z porstem 1,4/50 z tylna ściankaz datownikiem,to też przygarnąłem sierotę.ZX-M tez ma fajne "ciało"-zamiast kompakta,tak na codzień.Teraz gwint,chociaż juz dawno wysprzedałem osprzet gwintowany.To sie nigdy nie skonczy... :-P
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
MarWoj napisał/a:
To sie nigdy nie skonczy... :-P


Ano wlasnie, prze ta kolekcje nie kupilem kadyszki. Bo juz wydalem na conajmniej dwie uzywane kadyszki. Eeeehhh, kolekcja, kolekcja. Wlasnie walcze o 3-go Asahifleksa, mam I A, II A i teraz walcze o II B. Do kompletu bedzie brakowal 1-szy model I. Ale jednak, potem jak popatrze na swoje poleczki.................., na takumarki.................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
PiotrB. napisał/a:
Wlasnie walcze o 3-go Asahifleksa, mam I A, II A i teraz walcze o II B. Do kompletu bedzie brakowal 1-szy model I.

PiotrB., przy Twoim zestawie wymiękam... ;-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Noo, a ja wymiekam przy Pawle 1975, ktory ma 130 aparatow.......................... :-?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach