Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Alek napisał/a:
Niby tak, ale jak np moja Zona się okaze tym "ultraszybkim migaczem", lub ci, ktorych bede focil, to porazka wtedy.... Zostaja tylko moze martwe obiekty albo robale....
Alek, żonę można zmienić.
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mamy firmowego D200 i SB-800 i w 100% moge powiedziec, ze to bajka :-D Problemow z mryganiem Nikon nie mial, kiedy mial stary system 3D matrix flash metering, gdzie pomiar (rowniez matrycowy) odbywal się po podniesieniu lustra od pomalowanych na szaro lamelek migawki, po czym tylko uruchamiala się migawka i tutaj rzeczywiscie nie bylo mozliwosci, zeby ktos zdazyl zamknac oczy bo bie sposob bylo odroznic przedblysku od blysku wlasciwego... Z jakiegos powodu jednak Nikon zrezygnowal z tego rozwiazania w nowszych cyfrankach.
Aha.

Bez sensu - zapominasz, ze to daje HSS i bezprzewodowke, widziales na PPD jak to ostatnie zaje... dziala i tutaj jest sporo wiecej przedblyskow.
ok, a w takim razie jak dam np tryb auto lampy, to tez bedzie HSS dzialal?Jak tak, to masz racje, zysk jest. A co do bezprzewodowki, fajna sprawa, zgadza sie.
Alek
PS Czyli mowisz ze w iTTL tez nie miody z tym mruganiem sa?

[ Dodano: 2007-05-23, 15:12 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
Alek napisał/a:
Niby tak, ale jak np moja Zona się okaze tym "ultraszybkim migaczem", lub ci, ktorych bede focil, to porazka wtedy.... Zostaja tylko moze martwe obiekty albo robale....
Alek, żonę można zmienić.

Wiem ale nie planuje bynajmniej.... :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach