alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
[fotografowie] Stephan Vanfleteren
Obejrzalem i nie jestem zmieszany - jestem wstrząśnięty.

http://www.stephanvanfleteren.com/portfolio.htm

POLECAM. Chyba najlepszy czarno-biały fotożurnalizm jaki dane mi bylo ogladac od dlugiego, dlugiego czasu.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
zdjęcia o Hobos rewelacja :!: Oglądałem o hobos kilka programów i klimat jak na tych zdjęciach. Polecam
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Obejrzałem "Portrety" - są znakomite. Zdjęć z Kosowa, Afganistanu i z temu podobnych miejsc nie chcę oglądać.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Zdjęć z Kosowa, Afganistanu i z temu podobnych miejsc nie chcę oglądać.


Dlaczego? Mysle, ze powinieneś.

Jesli nastawiasz się na medialny hardkor w stylu WPF - to nie to.
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
Poverty in Belgium czy te zdjecia są pozowane
jak nie to jak on wstanie był je uchwycić.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
alkos, wielkie dzięki za link do galerii Stephan Vanfleteren. Dzięki Tobie odkryłem kolejnego wielkiego fotografa. Teraz oglądam z żona portrety jak napisał zorzyk znakomite.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
afganistan jest znakomity....
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Grizley napisał/a:
Poverty in Belgium czy te zdjecia są pozowane


Mysle ze i tak i nie :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
alkos napisał/a:
na medialny hardkor w stylu WPF - to nie to.
... jak nie hardkor - to też obejrzałem resztę. Ogólnie - zdjęcia są świetne, ale nie nastrajają optymistycznie...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
alkos napisał/a:
POLECAM. Chyba najlepszy czarno-biały fotożurnalizm

Naprawdę robi wrażenie, alkos, świetny link.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hobos mnie powaliła.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
po przeczytaniu waszych opinii szczerze mówiąc liczyłem na coś lepszego. Zdjęcia są dobre ale mam jakiś taki niedosyt. Portretów nie obejrzałem nawet 4 stron, znudziły mnie. Może mam zły dzień...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
zorzyk napisał/a:
zdjęcia są świetne, ale nie nastrajają optymistycznie...

Pertrety tez? Jak dla mnie sa wspaniale. Ludzie na tych zdjeciach sa piekni, niezaleznie od wieku..

Dawno nie widzialem tak dobrych, wspolczesnych zdjec BW. Swietne kompozycje, perfekcyjna gra swiatlo-cieniem, idealnie dobrany kontekst do tych portretow... no i warsztat techniczny, ktory jest chyba az za dobry, bo czasem odwraca moja uwage o tematu zdjecia :-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
dan, te pozostałe, w swojej większości. A żeś się czepliwy zrobił, co drugi dzień sie muszę tłumaczyć :evilsmile:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
zorzyk napisał/a:
dan, te pozostałe, w swojej większości. A żeś się czepliwy zrobił, co drugi dzień sie muszę tłumaczyć

Nie czepiam sie :-P Pytalem tylko o portrety, bo akurat jako pierwsze przejrzalem :-B
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeśli chodzi specyficznie o portrety, to prawie to samo, co Ty napisałeś o nich, ja napisałem parę postów wyzej... ;-) :-B
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
zorzyk napisał/a:
napisałem parę postów wyzej...

racja.. :oops:

[ Dodano: 2007-10-20, 23:01 ]
Etopia jest mocna... :roll:
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
przejzalem tylko kilka i nie mam wiecej pytan, rewelacja. kazde zdjecie jest kompletne, opowiada cala historie czlowieka (belgijscy biedacy), np. koles z kotkiem i proteza: genialny kadr, jest wszystko co powinno sie w nim znalezc...
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Singles, przedostatnie zdjęcie, to z łzą.
Można napisać pięćset artykułów o sprawie Dutroux. Albo zrobić jedno zdjęcie. Właśnie takie.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Można napisać pięćset artykułów o sprawie Dutroux. Albo zrobić jedno zdjęcie. Właśnie takie.


:-|

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach