Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
1.Cosina 75-300 bliżej krótkiego końca :-)


2.jw.bliżej dłuższego końca (po kliku wymiary 800x535 )


3.Auto Revueon 135/2,8
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Ostatnie najlepsze. Fajne ziarno.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
:-) na zaspie czekałem na autobus po szkole to strzeliłem,obok szpitala :-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Chodzisz z aparatem do szkoły?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Stachu, ja chodzę do pracy ;-) Czasem nawet szef mnie zatrudnia, żeby robić portrety nowych i starych pracowników na stronę czy do innych tam gazetek reklamowych. Lustro dodaje w oczach ludzi od razu +5 do umiejętności fotograficznych ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Stachu napisał/a:
Chodzisz z aparatem do szkoły?
Ja prawie zawsze mam aparat w torbie. Co prawda nie do szkoly, tylko do pracy, ale w zasadzie to to samo. Nawet oceny na koniec roku wystawiaja.

dz.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Szkoła to chyba jednak nie to samo co praca. Chociaż może... :roll: . Swój aparat miałem w szkole kilka razy, ale żeby codziennie?! Nie... Dzisiaj jednak by się przydał, pół szkoły przebrane za czarownice ;-) .

[ Dodano: 2007-10-31, 20:25 ]
dzerry napisał/a:
Nawet oceny na koniec roku wystawiaja.

:shock:

Poza tym, jeśli aparat, to z całym sprzętem, czy tylko z jednym obiektywem (jakim?)?
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
czasem wezme...mam robić za nadwornego fotografa na imprezach szkolnych(XV LO) wraz z kolegą z d80 który cierpi na syndrom ciemnej lufy(kit 18-135/3,5-5,6) :-D

teraz akurat miałem ze 135/2,8 i kitem :-)
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Dla mnie najlepsze lody z tej serii.

A przy okazji, jak robisz b&w bo mam wrażenie, że używasz różnych sposobów?
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
wszystko w PS
desaturacja...później zabawa na krzywych..+ ziarno + unsharp mask... i ten pierwszy suwaczek na ok30 a drugi na ok 1,6...jak czarno białe to staram się je chociaż troche stylizować na podobne do analoga,bo takie mi się podobają :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Stachu napisał/a:
Poza tym, jeśli aparat, to z całym sprzętem, czy tylko z jednym obiektywem (jakim?)?
Oszalales? ;-) Roznie. Przez jakis czas wszedzie nosilem mju II, teraz raczej dalmierzyk, male body z 28/2 lub 35/2, a czasem nawet Yashice Mat. Kilka razy wzialem cala torbe :-) .

dz.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
co do noszenia to można by się kiedyś spiknąć jeszcze raz na wspólne focenie, tak jak na jarmarku :evilsmile:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Michał K napisał/a:
staram się je chociaż troche stylizować na podobne do analoga,bo takie mi się podobają

Calkiem niezle Ci to wychodzi, szczegolnie dwójeczka jest pod tym wzgledem dobra :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Michał K napisał/a:
co do noszenia to można by się kiedyś spiknąć jeszcze raz na wspólne focenie, tak jak na jarmarku
No moznaby. Troche nas juz jest tutaj wiecej z polnocy ;-)

Michał K napisał/a:
na imprezach szkolnych(XV LO)

Sluchaj, a moze uczyl/uczy cie biologi taki niewysoki facet z broda z nazwiskiem na J. Bo on, tak przynajmniej bylo jeszcze kilka lat temu, tez jest pentaksianem - Czarny ME Super i pare szkielek ;-)

dz.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
nie,teraz w tym roku,razem ze mną,przyszła nowa kadra...od biologii są 3 panie :-)
http://www.xvlo.gda.pl/?menu=naucz tutaj cała kadra ;-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Michał K napisał/a:
na zaspie czekałem na autobus po szkole to strzeliłem,obok szpitala
<WRRR> to rzut beretem ode mnie. :-P
Fajny bokeh (i nie dlatego, że zdjęcie kiepskie).
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
1.Jupiter 200/4..robione na Pentaxo-Jarmarku Dominikańskim (oczywiście po kliku 800pix)

2.


3.Również Jupiter jak wyżej


4.Pancolar 50/1,8@2,8


5.Jupiter 200/4


6.również jupiter
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Podoba mi się "gołębiarz".
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Michał K napisał/a:
1.Jupiter 200/4..

Myślę, że conajmnej nie pałasz sympatią do palaczy :-) Dla mnie to zdjęcie jest świetne - ja palaczy nie znoszę... Nie wiem które lepsze B/W czy kolor...

2.
To skupienie, na tekście esesmana... WOW.

6.
No tutaj, też się popisałeś :-)
Świetne jest to, że nie pokazałeś na co kobitka patrzy... Może jest tam kałuża i zastanawia się, jak ją ominąć, a może tylko... Bardzo do mnie przemawiają zdjęcia, gdzie widz musi uruchomić swoją wyobraźnię.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
3. zdecydowanie najlepsza
starsza pani zmęczona życiem z mozołem ocierająca czoło i maluch przed którym jeszcze wszystko otwarte, dwa różne światy tak dalekie od siebie a jednocześnie bliskie sobie wzajemnie. :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach