Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Polar napisał/a:
starsza pani zmęczona życiem

A to nie jest Tatuś??
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
to jednak jest tatuś :mrgreen:
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Cytat
to jednak jest tatuś


upss :oops:
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
:-) każdemu się może zdarzyć :-p

 

lukasz b  Dołączył: 22 Maj 2007
bEEf napisał/a:
Lustro dodaje w oczach ludzi od razu +5 do umiejętności fotograficznych


bardzo mnie to rozbawilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
masz ode mnie :-B
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
[Michał K] kilka b&w
1.jupiter 200/4


2.


3.


4.


5. Auto Revueon MC 135/2,8 z dzisiaj


6. j.w


[ Dodano: 2008-01-05, 13:14 ]
Kilka zdjęć z sesj 31.12.07r ;-)
wszystko robione obiektywem Pancolar 50/1,8@2,8
1.

2.

3.

4.

5.

 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
2. najbardziej mi się podoba. W 3 trochę za pstre światło.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
dorzuciłem jeszcze jedno :->
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
"telephotos are for cowards"
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
alkos napisał/a:
"telephotos are for cowards"


:-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
a serio, odetnij pierwsza liczbe od tego revuenona i zrob te zdjecia jeszcze raz :-P
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Dobrze, że dorzuciłeś. Wskoczyło na pierwsze miejsce w moim rankingu Twoich fotek ;-) .
 

Pentaxowiec  Dołączył: 27 Sie 2007
alkos napisał/a:
"telephotos are for cowards"

Patrząc na twarze niektórych ludzi ze zdjęć to ja bym sie bal z 200 latać, dla mnie to by musiało być ze 400mm (takie porządne tele) :mrgreen:

A zdjęcia Fajne
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Pentaxowiec napisał/a:
Patrząc na twarze niektórych ludzi ze zdjęć to ja bym sie bal z 200 latać, dla mnie to by musiało być ze 400mm (takie porządne tele) :mrgreen:
A zdjęcia Fajne


fajne fotki wychodzą z mniejszych ogniskowych. Tylko, że wtedy narażasz się na pobicie i zniszczenie sprzętu :-)
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
ale telephotos łatwiej wypatrzeć ciekawą postać z tłumu i ją wyróżnić małą GO :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
wkt napisał/a:
Tylko, że wtedy narażasz się na pobicie i zniszczenie sprzętu :-)


Bzdura - i wiem co mowie :-P

Michał K napisał/a:
ale telephotos łatwiej wypatrzeć ciekawą postać z tłumu i ją wyróżnić małą GO


Jaaaaasne, szczegolnie jak ci milion ludzi naraz przechodzi miedzy osoba a obiektywem. Uwierz mi, technicznie latwiej jest zalozyc 35ke i podejsc na 2m...
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
ale się wymądrzasz alkos :shock: ...
dla mnie ważniejszym od ogniskowych problemem większości tych zdjęć jest ich treściowa nijakość, ot takie nawet barwne na swój sposób dokumenty raczej niesamodzielne jednak jako poszczególne zdjęcia. Mogłyby sobie być cykane szesnastką czy pięćsetką, dla mnie bez różnicy (nie mówię o rożnicach formalnych), byleby mnie pociągnęły za sobą, a te tak raczej letnie są...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
cypis napisał/a:
ale się wymądrzasz alkos :shock: ...


Nie, mówie z praktyki.

cypis napisał/a:
dla mnie ważniejszym od ogniskowych problemem większości tych zdjęć jest ich treściowa nijakość, ot takie nawet barwne na swój sposób dokumenty raczej niesamodzielne jednak jako poszczególne zdjęcia. Mogłyby sobie być cykane szesnastką czy pięćsetką, dla mnie bez różnicy (nie mówię o rożnicach formalnych), byleby mnie pociągnęły za sobą, a te tak raczej letnie są...


To, czy fotografia jest dobra czy nie to zupełnie inny temat. Ja tylko zwróciłem uwage na zastosowanie tele w stritfoto, które jest imho nie fair wobec fotografowanej postaci i zazwyczaj pozbawia ja kontekstu...

... ale z twojej wypowiedzi wyziera jeszcze brak pewnej wrażliwości, powiedzmy humanistycznej... co nie jest złe samo w sobie... tylko że nie pozwala ci to zrozumiec, ze tego typu zdjęcie nie musi być "mocne" albo w inny techniczno-wizualny sposob rzucające na kolana, nie musi też opowiadać dosłownie żadnej historii, aby działać emocjonalnie....

[ Dodano: 2008-01-05, 18:55 ]
Cytat
wkt napisał/a:
Tylko, że wtedy narażasz się na pobicie i zniszczenie sprzętu :-)

Bzdura - i wiem co mowie :-P


Ok, przesadziłem, ale wystarczy zwyczajny instynkt samozachowawczy w wyborze sytuacji fotograficznych oraz choć troche ulicznego obycia, aby nie spotkać się z takim zachowaniem...
 

Pentaxowiec  Dołączył: 27 Sie 2007
wkt napisał/a:
Tylko, że wtedy narażasz się na pobicie i zniszczenie sprzętu :-)


Można sobie zrobić legitymacje jakiegoś reportera sławnej marki i machnąć nią przed oczami to może jeszcze zacznie Ci pozować dana osoba :mrgreen: :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pentaxowiec napisał/a:
Można sobie zrobić legitymacje jakiegoś reportera sławnej marki i machnąć nią przed oczami to może jeszcze zacznie Ci pozować dana osoba

Czasem skuteczniejszy jest po prostu uśmiech

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach