Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
Michał K moim faworytem byłoby zdjęcie 10. za kolorystykę, ale przyznam, że nie wykorzystałeś "lokacji" ;-) Uciąłeś dół, więc automatycznie centralne kadrowanie czytam jako nieciekawe. Nie ma na czym oka oprzeć - w takim przypadku robiłbym samą koronę drzewa na tle nieba - wyszłoby na to samo.
W portretach nie mam za wiele do gadania (nie umiem robić :oops: ) więc i o technice nic nie powiem. Oto zdanie amatora :-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Też portretów nie umiem robić, ale śmiało mogę powiedzieć, że te tutaj mi się podobają :-D . W 10 kadrowanie mi totalnie nie pasuje.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
z tym drzewem był problem,spodobał mi się kontrast między błękitem nieba a liściami..jednak jest to skraj szosy i dalej było z górki,a drzewa były dość gęsto obok siebie więc poziomy kadr nie wchodził w rachube. tak to wyglądało "z boku"
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
No faktycznie - francowate miejsce ;-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Kolor i światło bardzo mi sie podoba. Kadr niestety nie.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
Fomapan 100 wołany w 7:30min Fomatolu H (do papierów)

1.Praktica MTL5 + Pancolar 50/1,8 (900pix na dłuższym) skan z plastiku 13x18


2.Auto Revueon 135/2,8 (900pix na dłuższym) skan z barytu 9x13


3.GX-1s + Pancolar 50/1,8@2,8
 

Pentaxowiec  Dołączył: 27 Sie 2007
1-Najlepsze, reszta mniej mi się podoba
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
Z tych trzech, to jedynka ma w sobie coś fajnego. Najbardziej się mi podobuje.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Bardzo zwykłe te ostatnie portrety. Miałeś duuuużo lepsze już.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
może się starzeje ;-) ale ostatnio nie miałem jakoś okazji robić...poza tym ta pogoda..
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Michał K napisał/a:
może się starzeje ;-) ale ostatnio nie miałem jakoś okazji robić...poza tym ta pogoda..


Wierzę, że pogoda w pl teraz nie pomaga. I chyba jesteś młodszy ode mnie więc dasz radę :mrgreen: Ale zawsze można pobawić się w małe domowe studio i pofocić martwą naturę, choćby kieliszki itp albo lejącą się wodę z prysznicu :-D . Całkiem ładne cuda można w ten sposób wyprodukować. .
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
1 jest fajna bo modelka ma coś w sobie :) No i lekki klimacik, jak dla mnie, też jest.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
4.Praktica MTL5 + Pancolar 50/1,8 Fomapan 100, skan filmu
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Jak tak przeglądam twoje zdjęcia to coraz bardziej zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zainwestowac znów w jakiegoś analoga, skaner do filmów i zaczac zabawę. Portrety bardzo bardzo;) sam chciałbym takie produkowac
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ostatnie zdjęcie złe nie jest ale ciągle dużo bardziej wolę Twoje kolorowe portrety ze strony 6ej.

 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A mi się bardzo podoba. Naturalne, sympatyczne, przyjemnie się patrzy. Ładna tonacja. Rozjaśniłbym prawe oko, jeśli są tam jakieś szczegóły. Czym skanowane?
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
Stachu,kolega z klasy ma skaner do filmów. Plustek OpticFilm 7200i
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Ładna modelka a i zdjęcie niczego sobie, choć nadal 4 jest lepsze, moim zdaniem. Lepiej czuję jego klimat :)
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
4.Bal
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Nie mój styl fotografii ale bardzo ładnie zatrzymana pozycja tańczącej pani. Generalnie za ciemno i zbyt ziarnisto, rozumiem, że analogiem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach