lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Swoją drogą, zważywszy na fakt, że to "klienci" robią łaskę Stanford University udostępniając moc obliczeniową swoich procków, to współpraca bywa zaskakująco upierdliwa, a działanie programów mocno niedopracowane. Nieładnie.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Do Szanownych Zwijaczy :-B

Sprawdźcie, proszę, jak Wam się liczą projekty, bo wygląda na to,
że "produkcja" dramatycznie nam spadła...

Jeżeli ktoś zrezygnował, to OK, Uniwersytet Stanford z pewnością jest wdzięczny za udział w projekcie :mrgreen: :-B
ale obawiam sie, że może klient przestał liczyć (a tego czasem można nie zauważyć - trochę wyzej o tym pisałem).

Ze staropolskim pozdrowieniem - Zwijaj z nami!

 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
O żesz, faktycznie. Coś ostatnio nie sprawdzałem fahmona i okazało się, że jeden WU restartował mi się po każdym wyłączeniu komputera (pobieżnie przeglądając logi wychodzi coś koło 5 razy) :evil: i za każdym razem dochodził do ~30 - 60% w zależności jak długo maszyna była włączona. Teraz już wiem dlaczego... Choć trochę to dziwne, bo mam zwykłego klienta konsolowego, a właściwie dwa - i ten na drugim rdzeniu pracował bez restartów :?: . Z tego co widzę na stronie F@H to zwykły klient konsolowy nie ma terminu wygasania i ciągle jest to wersja 5.04 :-? . Nie wiem jak u innych użytkowników ale u mnie liczy teraz cząsteczki, które są wyjątkowo słabo punktowane i w dodatku zadziwiająco długo się przetwarzają - około 10dni :shock: .
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
zorzyk, nie chwaląc się, ale mi "produkcja" znacznie wzrosła...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
lipalipski, bo najważniejsze jest, zeby sie kręciło :mrgreen: :-B
Jak coś idzie krzywo, to pytajcie, spróbujemy wyprostować 8-)

Obserwuję taki zespół, który powstał w podobnym okresie, co nasz - Team AGBX (91991) - najpierw byli mocno przed nami (bo tam jeden zawodnik kręci 5000 dziennie), ale dzień po dniu zmniejszaliśmy dystans, aż w pewnym momencie (nie pamiętam dokładnie, ale to mogło być ok. 4. lutego) znaleźliśmy się o 2 pozycje powyżej nich :mrgreen: Ale oni już odrobili straty, i teraz są znowu 30 przed nami :-/

Na stronie statystyk http://kakaostats.com/?col=3&offset=1251 (stan 2008-02-16, godz. 9:00 czasu polskiego)
pozycja pentax@pl : 1360 (kolumna "current")
pozycja Team ABGX: 1330
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O ho ho :mrgreen: olq znowu na pokładzie, drżyjcie ABGX :evilsmile:
(po pólnocy się nam dźwignie ;-) a właściwie po 00:30)

[ Dodano: 2008-02-17, 00:32 ]


źródło: http://kakaostats.com/tp.php?t=91739
 
olq  Dołączył: 11 Wrz 2007
Klient mi się zdeaktualizował i jakiś czas nie liczył - zauważyłem to dopiero w piątek :oops: ...

Obiecuję że się poprawię :mrgreen: - dostałem w pracy do testów Della PowerEdge 2950 (2x quad-core Xeon 2GHz + 8GB ramu) i w ramach testów obciążeniowych zapuściłem mu na weekend zwijanie (2 x klient SMP :evilsmile: ) - niestety będę miał go jeszcze tylko kilka dni.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
olq, "produkcja" przez weekend jak za czasów przodownika pracy, Wincentego Pstrowskiego :mrgreen: :-B
 
olq  Dołączył: 11 Wrz 2007
zorzyk napisał/a:
olq, "produkcja" przez weekend jak za czasów przodownika pracy, Wincentego Pstrowskiego :mrgreen: :-B

Mam dobre wzorce - udało mi się kiedyś załapać na prace społeczne (miałem wtedy coś z pięć lat) a wszkole zbieraliśmy makulaturę (obowiązkowo) więc i przodownictwo jest mi nieobce :-P .
 

callistratis  Dołączył: 31 Sie 2007
wczoraj się dołączyłem. pierwsze wu będzie koło środy :)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
callistratis, witaj wśród zwijaczy :-B

 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
No, ja dołączyłem drugi rdzeń. W drugim komputerze ;-) Kombinuję z trzecim. :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
lipalipski, ale jeżeli masz dwurdzeniowca - to 2 in 1 - nawet nie poczujesz, że mocniej się poci, no chyba, że na liczniku energii elektrycznej :mrgreen:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
zorzyk, ja tylko żartobliwie. Mam trzyrdzeniowy procesor. Niestety każdy rdzeń w innym kompie. :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
lipalipski, widzę, ze już późno, i mam trudności z czytaniem ;-)
:-B dla Ciebie, za - trudne słowo ;-) - zaangażowanie :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
pentax@pl Folding Team 91739

właśnie znalazł się na pozycji

1300



:mrgreen: Chwała zwijaczom :mrgreen:

:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B


A według innych badaczy na miejscu 1296 ( extreme overclocking oraz kakaostats ) :mrgreen:

...i ABGX ogląda nasze światła stopu ;-)
 
desinger  Dołączył: 12 Paź 2007
Odpaliłem 2 rdzenie w swoim c2d 6600 zobaczymy co z tego wyjdzie :mrgreen:

ale jakoś jedno jajko się ociąga mimo że w config-u też dałem 100%
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
desinger, witaj w gronie :-) :-B

Wiesz, coś Ci pewnie komputer robi w tle? Nawet otwarcie kilku okien w przeglądarce ma wpływ na szybkość obliczeń. A co pokazuje menadżer zadań? Też jest taka różnica? Zobacz, jaki proces jeszcze zajmuje procesor.
 
desinger  Dołączył: 12 Paź 2007
Wszystko gra u mnie na kompie ciągle coś się dzieje coś ściąga i wysyła i parę programików w tle odpalonych i stąd te różnice jak pozamykałem wszystko to równiutko po 100% x 2 ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mało, czy dużo, ale pierwszy tysiąc zadań za nami :mrgreen:


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach