Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
zorzyk, jesteś :mrgreen:
Już się bałam, że zupełnie zniknąłeś z forum :roll:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Udzieliłem sobie urlopu :mrgreen: ale nie zamierzam się wyprowadzać :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Udzieliłem sobie urlopu
Chyba, kurna, macierzyńskiego.

Wracaj i pisz, pisz często i gęsto.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Chyba, kurna, macierzyńskiego.

Pewnie wnuki wychowuje :-P
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
zorzyk napisał/a:
Udzieliłem sobie urlopu
Jak to, tak bez pytania, bez ogólnoforumowej ankiety :?: Tak nie wolno :!:
;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
He he... jakie "bez pytania"? Zrobiłem tajne głosowanie, a decyzja zapadła jednogłośnie :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Udzieliłem sobie urlopu


zorzyk, a chcesz bana?
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
zorzyk napisał/a:
Udzieliłem sobie urlopu

Jak widać bezpłatnego skoro władza o tym nie wie.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
zorzyk napisał/a:
Udzieliłem sobie urlopu :mrgreen:


Ale od zwijania na szczescie nie ;-) inaczej pentax@pl polecialby na pysk...
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Nie tak od razu, jeszcze ja walczę. Niedawno awansowałem z 26-ego miejsca na 23-cie w rankingu ;-) :lol:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W ostatnim czasie klient F@H stracił ważność i ten, kto tego nie zauważył, może żyć w błogim przeświadczeniu, że zwija jak dawniej... Trzeba pobrać aktualizacje, żeby podjąć przerwane zwijanie.
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
Zaczynam znów zwijać po trochu, widzę, że już niewiele aktywnych osób zostało :(
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
ano malutko nas
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Mamy się odliczyć? :-)
W ostatnim czasie ładnie nas wspomógł sebsal, ale przez niego spadłem w rankingu :-/ :-)
Nic to, w najbliższym czasie zamierzam zakupić jakiegoś czterordzeniowca to i do pieca trochę dołożę 8-)
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Lepiej karte graficzna. Wiem co mowie ;-) Niestety w najblizszym czasie nie wspomoge :evil:
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Do foldingu może i lepiej ale ja już raczej platformę muszę zmienić. Mam jeszcze Athlona XP 1600+ :mrgreen: trochę wydatków miałem w tym roku, więc będę celował raczej w coś taniego np. nowy Athlon II 620, 2GB RAM-u (nie wiem jeszcze czy opłaca mi się płytka na AM3 i DDR3-ójki czy pozostać przy DDR2) więc grafika pewnie będzie zintegrowana Radeon 3200/4200 (ciekawe czy też na tym można zwijać) - będzie ciszej, a grać i tak już nie gram.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
O ile nawet sie da zwijac to chyba nie warto grzac chipsetu. Wydajnosc znikoma/pomijalna.

[ Dodano: 2009-12-14, 19:40 ]
Nikt nie zauwazy, bo temat nie podbije sie moim postem, ale wracam do gry. Wymienilem kompa rodzicom i jako jeden z warunkow darowizny czesci do niego (pewnie z 500zl sie zbierze) bedzie placenie za elektrycznosc :evilsmile:
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
ggdh, coś Cię jednak nie widać :-> (choć i tak wciąż figurujesz na pierwszym miejscu w rankingu), w ogóle temat bardzo już przycichł i nasza grupa bardzo spadła w notowaniach. Ja tam po trochu cały czas coś dokładam i mam z tego małą satysfakcję, że w jakiejś dziedzinie mam większe osiągnięcia od Fafniaka ;-)
W tej chwili zwijam na Athlonie x4 630, zainstalowałem też klienta na GPU (Radeon 4200 zintegrowany), ale przy jego wydajności nie zdążę ukończyć żadnej jednostki :-(
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Niestety, plany pokrzyzowano. Tzn. chlodna kalkulacja finansowa, doszlo do tego, ze placilem 60e za sam komputer (dwumiesiecznie - chyba nie ma takiego slowa, ale wiadomo osochozi :roll: ). Przy mojej pensyjce doktoranta to bardzo bolalo :evil: ale jeszcze nie powiedzialem ostatniego slowa ... obiecuje!!
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
No cóż. W tym wszystkim nie chodzi chyba o to, żeby aż tak się poświęcać i inwestować w rozwój elektrowni, tylko żeby zwijać w naprawdę wolnym czasie, tzn. przeglądamy np. forum i coś się w tle liczy. Wcześniej jak miałem stary procesor to w sumie było mi i tak wszystko jedno bo nie potrafił on raczej oszczędzać energii. Teraz nowe procki potrafią obniżyć częstotliwość pracy gdy procesor nie jest intensywnie wykorzystywany - nie wiem jednak jak wyznaczana jest ta granica np. czy gdy obciążę klientem procesor na 25% to zejdze on z częstotliwości czy też ta granica jest niższa lub wyższa, czy może przy 25% nie ma już różnicy w zużyciu energii w stosunku do 100%-ego obciążenia? :roll:
Muszę to sprawdzić w najbliższym czasie w domku.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach