szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Rivelv, nie zniechęcaj się tak łatwo, do końca zapisów pozostało jeszcze pięć dni, może będzie więcej chętnych.
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
Ja jestem z akcji bardzo zadowolony :-) i uważam pomysł za trafiony, ale skoro jest nas raptem kilku, to nie wiem czy jest sens wymieniać się zdjęciami w tak małym gronie (choć dla mnie to zawsze zysk - gnioty wiszące na ścianie mogę zamienić na coś lepszego ;-) )
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
klechu, OK. Może kiedyś uda się coś zrobić razem w terenie, będę pamiętał.
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
Szpajchel, byłoby fajnie - w razie czego daj znać.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zapisy do NWO 2.0 do jutra.
W przeciwnym razie zawiesimy akcję na kołku. Kołek już przygotowany, ale możnaby zrobić mu psikusa i wpisać się na listę. Można? Można!
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
no średnio tak 3 sztuki to nie do pary jest
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Chętnych nie przybyło, więc zawieszamy akcję. Ważne, że spróbowaliśmy. Dzięki! :-B
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Może po prostu trochę więcej czasu trzeba? Z tego co pamiętam to Rudolfowi też trochę to zajęło...

Proponuję poczekać z zawieszeniem np. do końca roku. Patrząc po sobie ostatnio to uważam, że trzeba dać ludziom więcej czasu.

pz
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
będzie dobrze tylko tempo trochę trzeba zmniejszyć :) - na spokojnie :)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Hmmm, skoro tak uważacie, to niechaj zapanuje pokój i miłość. Co powiecie na 14 lutego :?: :-P
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Dla mnie OK, ale nie oczekuj odpowiedzi od ludzi którzy już się zdeklarowali - to jest czas żeby pozostali znaleźli wątek i się dopisali :)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
skaarj napisał/a:
to jest czas żeby pozostali znaleźli wątek i się dopisali

my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Uwaga! Promocja! Niesamowita okazja!
Zapisz się do końca lutego, a odbitkę dostaniesz do końca kwietnia.

Może teraz wystarczy czasu.
W takim czasie można wszystko wywołać, nawet akutancyjnie, ukisiś kapustę lub ogórki, przekisić Wędrujący Aparacik, wyhodować z sześć pokoleń muszki owocowej i jakieś 2^2880 komórek pałeczki okrężnicy.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
szpajchel napisał/a:
przekisić Wędrujący Aparacik, wyhodować z sześć pokoleń muszki owocowej i jakieś 2^2880 komórek pałeczki okrężnicy.
Ale że pałeczkę hodujecie na aparaciku?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
Ale że pałeczkę hodujecie na aparaciku?

Tego nie wiem, aparacik jeszcze do mnie nie dotarł. Jedno jest pewne - lepiej jednak w rosołku, to znaczy bulionie, ważne żeby się bujały - jakieś 5 Hz.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
szpajchel jakieś Panie namow. Bo tu jakos tylko faceci sie zdjeciami wymieniają a gdzie parytety?

To od nowa lista czy ostatnia aktualna?
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
W razie czego ja wchodzę, ale rzeczywiście akcja zasługuje (moim zdaniem) na szersze zainteresowanie.
Ktoś na forum ładnie to ujął, że zdjęcia są na papierze, a w komputerze to tylko pliki - czy jakoś tak :-)
Ta akcja z wymianą zdjęć papierowych dobrze się wpisuje w to hasło.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Ryszard napisał/a:

Na 2019 tylko jedno, postanowione 2 lata temu i dotąd niezrealizowane:
1. Wbić sobie do głowy, że zdjęcia są na papierze, na ścianie i w albumie. Na dysku lub karcie to tylko pliki.


tylko czy on tu zajrzy?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
No jak nie, jak tak ;-) Akcja bardzo mi się podoba - ale na razie mógłbym się umówić na jakiegoś depresyjnego gniota. W dodatku zapewne spóźnionego :-P
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ryszard, kto wie, może w lutym zaleje Cię fala pentamiłości i przemieni tego depresyjnego gniota w odbitkę, która Ci się spodoba. A w dwa miesiące, to nawet pocztą pantoflową dotrze do adresata.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach