plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Użyj szukajki, na forum jest kilkanaście wątków o tej lampie.
 
akuracik  Dołączył: 01 Kwi 2010
Witam

Czy Metz 48-1AF może pracować w TTL z Samsungiem NX100.Jeśli tak to jak zaktualizować firmware lampy.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wyszukiwarka na stronie metza wskazuje, że żadna ich lampa nie współpracuje z NX100.
 
akuracik  Dołączył: 01 Kwi 2010
Szkoda,bo jak kupowałem lampę to Metz reklamował ją między za to że posiada osobny port do wgrywania aktualizacji.Dzięki za odpowiedź.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
akuracik napisał/a:
jak kupowałem lampę to Metz reklamował ją między za to że posiada osobny port do wgrywania aktualizacji
I posiada taki port, ale sama aktualizacja softu lampy nie decyduje o współpracy z aparatem tego czy innego producenta.
 
akuracik  Dołączył: 01 Kwi 2010
Czyli tak jeśli Metz nie dogada się z Samsungiem odnośnie nowego Firmware do systemu NX to kupa.I na odwrót jeśli Samsung nie uwzględni w oprogramowaniu konkretnych lamp Metza ,to druga kupa.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Może metz uznał, że na razie to za mały rynek. Chyba trzeba pogodzić się z Samsungową SEF42A.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Wyszedł nowy firmware 5.0 do Pentaxa.

http://www.metz.de/en/fla...tal/pentax.html
 

newcastle26  Dołączył: 24 Mar 2010
a czy niski poziom naladowania akumulatorkow moeze byc przyczyna pojawiania sie jakiegos bledu czy jak to nazwac?
podczas robienia zdjec (wcale nie intensywnego) pojawia mi sie "error" na wyswietlaczu lampy. wylacze, wlacze - chwilke jest ok i znowu to samo. zmiana akumulatorkow rozwiazuje problem. i mam wrazenie ze jakos tak powoli sie laduje miedzy blyskami.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach