Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jacekzom napisał/a:
Nie ma roznicy pomiedzy 200, 400 i 800. Po to jest automatyka, zeby jej uzywac, za nia się placi


To chyba najbardziej odkrywcze stwierdzenie jakie ostatnio slyszalem.....no ale co kto lubi......
Ciekaw jestem twojej reakcji jak bedziesz chcial cos z cienia wyciagnac..... :-P
 

jacekzom  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak, w przeciwienstwie do Ciebie nie zjmuje sie fotografia studyjna, artystyczna, aktami itp. Nie mam tez czasu ani ochoty na zabawy komuterowe ze zdjeciami.
Twierdze tylko, ze istDs "wypluwa" calkiem ladne zdjecia, ktore mnie, turyste w 100% satysfakcjouja.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
jacekzom napisał/a:
Fafniak, w przeciwienstwie do Ciebie nie zjmuje się fotografia studyjna, artystyczna, aktami itp. Nie mam tez czasu ani ochoty na zabawy komuterowe ze zdjeciami.
Twierdze tylko, ze istDs "wypluwa" calkiem ladne zdjecia, ktore mnie, turyste w 100% satysfakcjouja.


Ja tez jestem zwykly turysta-amator. A zdanie fafniaka podzialam w 100%. ISO 800 i wyzsze uzywam tylko wtedy, gdy naprawde musze. ISO 400, ale niedoswietlone i wyciagane tez nie wyglada najlepiej.

Dlatego m.in. SR to taka fajna sprawa.... :-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jacekzom napisał/a:
Fafniak, w przeciwienstwie do Ciebie nie zjmuje się fotografia studyjna, artystyczna, aktami itp. Nie mam tez czasu ani ochoty na zabawy komuterowe ze zdjeciami.
Twierdze tylko, ze istDs "wypluwa" calkiem ladne zdjecia, ktore mnie, turyste w 100% satysfakcjouja.

Alez ja to naprawde rozumiem....ale stwierdzenie :
jacekzom napisał/a:
Nie ma roznicy pomiedzy 200, 400 i 800. Po to jest automatyka, zeby jej uzywac, za nia się placi.
- nie jest prawdziwe - jest wrecz niebezpieczne dla nowych uzytkownikow cyfranek.....
co do studia - to w studyjnej fotografii masz wieksze mozliwosci kontrolowania swiatla a tym smym mniejsza koniecznosc pozniejszego ingerowania w fote wyciagania czegos z cienia itp.
Wlasnie jestem na etapie "wyprowadzania" ze studia - musi cos sie zmienic bo nie wyrobie juz z sytuacja

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach