Dancer  Dołączył: 04 Wrz 2006
[Dancer] To co lubię...
Witam!
Przyszedł czas na mnie! Niech coś mojego ujrzy światło dzienne...
Mam nadzieję, że się czegoś nauczę.......
Zapewne najwięcej będzie zdjęć portretowych? zobaczymy ;-)
Oczywiście będę prezentował moje najnowsze zdjęcia.... ale od czegoś trzeba zacząć.... na początek kilka zdjęć które strasznie lubię.... można je było już zobaczyć na mojej stronie ;-)

Pentax DS + K 55mm 1,8 + RAW

1.


2.


3.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
1. Trochę kadr przesunąłbym w lewo by modelka była bliżej prawej strony i wywołał w B&W. Ale i tak ładnie wyszło. Dobrze, że cienie wyszły miękkie (blenda czy czymś błyskałeś?)

2. Tutaj ponownie kadr, przesunąłbym aparat w lewo o 1/3.

3. Osobiście drażnią mnie te odbicia w okularach przeciwsłonecznych. Myślę, że bez nich zdjęcie byłoby lepsze.

BTW, ładne to szkiełko 55mm przy f/1.8
Powodzenia i pamiętaj, de gustibus non est disputandum...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z Twojej galerii spodobało mi sie oznaczone znaczkiem X:

ooo
Xoo
ooo
ooo
 

Dancer  Dołączył: 04 Wrz 2006
mkdexter napisał/a:
... że cienie wyszły miękkie (blenda czy czymś błyskałeś?)

Bardzo nie lubię zdjęc z fleszem : -) niczym nie zabłysłem :-P i się nie zapowiada ;-)

zorzyk napisał/a:

ooo
Xoo
ooo
ooo


to jest moje ulubione zdjęcie..... lecz jest mały problem - nie trafiłem z ostrością :-(
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Trójka mi się podoba - ładne kolory, poza. Odbicie w glasach trochę przeszkadza.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dancer napisał/a:
na początek kilka zdjęć które strasznie lubię....

A ja rozumiem, że je lubisz. Bo może one nie są idealne technicznie, ale są takie "do lubienia", ciepłe i sympatyczne. Też bym polubił.
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
kolory jakieś takie za intensywne...
pierwsze tak
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
Zgadzam się z blanchet... Poza tym, takie sobie te foty. Nie złe, ale zwyczajne, do prywatnego albumiku, oglądania i wzdychania może, ale poza tym... Mówią tyle, że dziewczyna jest ładna i ma sympatyczny uśmiech... i że sięga lewą ręką za prawe ucho ;-)
 

Dancer  Dołączył: 04 Wrz 2006
Kilka zdjęć B&W...

1.


2.


3.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Bardzo, bardzo ladne! :->
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
super, a to środkowe.....mmmmmm :-P
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Foty bardzo fajne, lepsze niż ten pierwszy zestaw. Najfajniejsza "1" - do pełni szczęścia brakuje mi trafienia z ostrością na oczy, a nie na wisiorek.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Dużo lepsze niż pierwszy zestaw, najbardziej mi pasuje ostatnie mimo że głębia ostrości nie obejmuje środkowej pani. A może właśnie dlatego najbardziej mi się podoba?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pierwsze i trzecie przecudne normalnie, ale masz chyba delikatny FF :-P (chociaz w pierwszym ostrosc na klejnocik sie broni ;-) )
 

Dancer  Dołączył: 04 Wrz 2006
Witam!

miło, że coś się podoba....!!!! mi najbardziej jednak 2 pasuje ;-)))

jeszcze tylko wyjaśnię co to jest ;-) a jest to:
Kodak CN 400 + LX + K55 1,8 (ustawione na 1,8) + słabe warunki oświetleniowe + kiepski fotograf + skan w MediaMarkt
:-]
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Dancer napisał/a:
Kilka zdjęć B&W...


1. dlaczego dwie filiżanki?

2. bardzo ładne :-D

3. widział bym poziomy kadr, poza tym super buźki
 

Dancer  Dołączył: 04 Wrz 2006
Jedno z pierwszych moich zdjęć z K10D + FA43

 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
1. Super, choć szkoda, że buzia nie jest ostra, ale poza tym super! A dwie filiżanki pasują, widać, że fotograf nie tylko pstrykał zdjęcia, ale był też na kawie ;-)
2. Ładny bokeh. Podobna uwaga jak wyżej co do ostrości.
3. Zaraz po pierwszym, to mi się podoba. Świetne buzie, choć panienka w środku nieostra i jakoś jej ręka rzuca mi się w oczy. Dobre tło. Bardzo wesołe zdjęcie :-)

Zdjęcie dziecka z FA 43mm - buzia mało doświetlona ale broni się sam model - dobry moment uchwycony.
 

Dancer  Dołączył: 04 Wrz 2006
Nie mogłem się powstrzymać......

Madzia1


Madzia2
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Podoba mi się zdjęcie brzdąca z misiem. Za przedmówcą - celnie moment uchwycony.
[Ciekawa minka - troszkę mi przypomina uśmiechniętego Putina ;-) ]. Bardzo ładne są trzy zdjęcia B&W. Ostatnie dwa też ciekawe, ale mam wrażenie, że odrobinkę za dużo fioletu - choć nie wiem jak było w rzeczywistości.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach