Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
dan napisał/a:

Hmm srebno-biala pol-przezroczysta? To odbijaj od niej!


Na razie miałem wrażenie, że kontrasty są za duże. Dołożę jeszcze drugą lampę błyskową z tyłu na fotoceli, do tego ze dwie lampy z boku, może będzie lepiej.
Mam jeszcze dwie świetlówki kompaktowe , ale wszyscy wkoło odradzają ich stosowania i nie wiem czy jest sens się nimi bawić.
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
Grendel, sens bawić się jest, jak robi się cyfrówką - na własnej skórze wtedy poznasz co i jak. Jak nie masz cyfrówki, to z wielu względów, lepiej nie eksperymentować i szukać sprawdzonych rozwiązań.

davnes, a jakie szerokie są te rolety? Bo nigdy nie widziałem takich szerokich na 2m lub więcej, a 2m to takie minimum. Ja mam tła chyba 1,6m i jest trochę wąsko.

gilby
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Szukałem w sklepach tył teł, na razie znalazłem w gliwickim Liroyu białe, ale imho mało praktyczne jest - szybko się plami (a przecież do pralki nie wrzucę :P ), źle pracuje ze światłem. Szukam teraz beżowego, bo to wydało mi się neutralne (do większości zastosowań)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Grendel, szukaj szarego - to jest naturalne i daje ladny kontrast. Bezowe bedzie sie troche zlewac ze skora modela/modelki.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach