Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Dzięki za opinie. Wracam do poprzedniego tematu.

1


2


3
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
dobre
bokeh fajny :)
z analoga to jest?
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Te dwa pierwsze przyjemne.Ślicznie wyszły usta na pierwszym,podoba mi się obróbka i kolorki.Na drugim troszeczkę razi ucięta rączka i wyłaniająca się zza modelki torebka(ach te kobiety bez torebki ani rusz).Trzecie hmmm,jakoś nie przepadam za fotografiami osób z góry i wyłaniających się z gałązek.Nie mówię,że jest złe,piszę o swoich odczuciach.U innych mogą być zupełnie odmienne.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Stachu, jedynka z tym makiem za jej uchem, jest super :-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Tak sobie kliknąłem "w ciemno" i zonk! Jakże inne te zdjęcia od tych, które zbyt stanowczo zbyt często w tym dziale bywają są pokazywane! Stachu, klasa! No i jednak co MF, to MF :-D
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
Bardzo ciekawy portret numer 3. Natomiast w 1 i 2 kadr mi nie za bardzo podchodzi. W 1 jak dla mnie za ciasno, szyi wiecej by sie przydało a moze nawet i ramiona. Drugie jakies takie kwadratowe, centralne, bez wyrazu. Za to trzeci jest piękny :)
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
;-) teraz jeszcze może zmiksować, ten średni i sport... Ehh ta głębia, kolory...

:-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
3ka bardzo, w swoim stylu :-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Uff... trójki najbardziej się obawiałem. W jedynkę zwątpiłem jak mi wymoderowali. Super, że się podobają :-D . Dziękuję bardzo za komentarze.

darkduch, a proszę bardzo:

:-P

[ Dodano: 2009-08-01, 21:16 ]
grabber, tak, to analog.

 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
Stachu: eeee no stary! nie słuchaj ich - zdjęcia się podobają. pal licho uciętą rękę, wystającą torebkę itp itd. jest gites. to są detale. ważne, że na zdjęcie się chce patrzeć! syćkie tsy.

i do nich wracać.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Jak wyżej, 3jka świetna, w 2jce za dużo poobcinane, w jedynce mak mnie drażni, troche na siłę tam jest jakby.

[ Dodano: 2009-08-02, 10:53 ]
5 i 7 na prawdę świetne, w 7 gołębie wyglądają jakby czekały na niego. W 8 przeszkadza pas światła, drzewo, znak, obcięte wieże ... Próbowałbym to inaczej skadrować. )To do pierwsyej serii bo akurat mi się otwarło na 1 stronie ) :]
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Świerza porcja:
1


2


3


4
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Stachu, :-B :mrgreen: fajowe...

Wybacz, że dopiero teraz zauważyłem ale tak jakoś :-B

4!

:-P
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Niestety wiejska sesja nie należy do udanych.Wyszło jak pstryki początkującego znającego zasadę trójpodziału i mocnych punktów :-?
 

siwy  Dołączył: 15 Lis 2008
Witam Cię Stachu, :-B
Te dziewczyny to chyba jakieś bardzo złe na Ciebie były ;-) ale kadr i klimat jest tu najważniejszy.
1.ok podoba się 3.pół na pół

Wiejska sesja :?:
1 ten zad mi jakoś nie leży za bardzo wystaje :mrgreen:
4 jest ok ale tego woźnice z koniem to o jakiś centymetr może 2 w prawo bym przesunął.

Pozdro ;-)

 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Cześć Stachu.
Seria portretowa bardzo mi się podoba. Zwłaszcza Nr3, zdjęcie klasa. Kolory, światło. Naprawdę super.
Krówki i koniki ;-) zupełnie do mnie nie przemawiają.

Pozdrawiam
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
seria portretowa bardzo fajna, super kolorystyka, z ostatniej serii to najbardziej podoba mi się 4.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Garść trochę innych:
1


2


3


4
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na pewno chciałeś je pokazać?
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Stachu nie obraź się, ale obniżasz loty ;-) ...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach